shop roku

Fujifilm Instax Wide 300

Fotoaparát FUJIFILM INSTAX WIDE 300 vytvorí množstvo kvalitných snímkov z vášho života v najvyššej kvalite. Vďaka širokému úhlu záberu fotoaparát vytvorí naozaj zábavné fotografie z vašej narodeninovej oslavy, dovolenky či inej dôležitej udalosti vášho života. Vďaka jeho objektívu je možné fotiť objekty vzdialené od 40 cm, vďaka čomu môžete spraviť zaujímavé a krásne snímky. Automatický blesk pre fotenie pri nedostatočnom osvetlení vám optimalizuje svetelnosť podľa vzdialenosti. Režim kompenzácie expozície, čiže kontrola svetelné či tmavej expozície vám umožňuje si vybrať ten správny režim pre čo najkvalitnejšie snímky v najvyššej ostrosti.

Fotoaparát pre každého
Fotoaparát FUJIFILM Instax WIDE 300 osloví každého nadšenca a milovníka fotografií všetkých vekových kategórií. Zaobstaráte s ním krásne momentky aj fotografie z dovolenky, ktoré navyše môžete hneď ukázať alebo darovať svojim priateľom či rodine.

Snímky rýchlosťou blesku
Fotoaparát vám umožní pochváliť sa snímkami počas okamihu. Fotoaparát totiž umožňuje ich okamžitú tlač. Fotografie sú navyše dvakrát tak široké v porovnaní s Instax mini, ich rozmer je totiž 86 x 108 mm. S fotoaparátom FUJIFILM Instax WIDE 300 si tak užijete veľa zábavy. Buďte kreatívni, je len na vás, čo všetko na vašich fotografiách zachytíte.

Automatické zaostrovanie a režim ostrenia
Motorom poháňané automatické zaostrovanie vám uľahčí robenie snímok na krátku vzdialenosť 0,9 až 3 metra. Režim ostrenia vám umožní robiť krajinky alebo vzdialenejšie objekty, ak ho nastavíte na diaľku 3 metre až nekonečno.

Close-up objektív
S close-up objektívom zaobstaráte snímky aj na vzdialenosť 40 cm. Objektív navyše rozširuje rozsah fotenia, takže sa na snímku vojde všetko, čo si prajete. Oceníte to pri robení makro snímok kvetov alebo napríklad hmyzu.

Expozičné režimy
Hoci sú expozičné režimy automatické, môžete si ich prispôsobiť svojej nálade, a to vďaka možnosti zosvetlenia alebo stmavenia snímky.

Automatický blesk
Automatický blesk s účinnosťou do cca 3 metrov oceníte pri fotení za menej priaznivých podmienok. Blesk sa dobije v priebehu niekoľkých sekúnd, o čom vás informuje červená LED kontrolka. Ďalej je tu aj možnosť priblesknutia Fill in Flash pri fotení objektov s osvetleným pozadím.

Displej
Na zadnej strane fotoaparátu je umiestnený displej, ktorý vás informuje o počte zostávajúcich nevyfotených snímok a o nastavení jasu alebo priblesknutí.