Infolinka FOTOPRÁCE
02/6820 4415
Po-Ne: 8:00 - 22:00 hod.
Infolinka FOTOAPARÁTY
02/6820 4418
Po-Pi: 8:00 - 16:00 hod.
Na Slovensku
14 predajní
bližšie k vám
 
Košík
 

Náš sortiment produktov

Fotky

Fotografie z vášho fotoaparátu alebo smartfónu

Špičková tlač, fotosety, retro tlač a iné

od 0,09 €*
CEWE Fotosety

Fotosety

Majte navždy poruke praktický set fotiek, aby ste mali čím doplniť svoj životopis alebo vyhotovte viaceré zábery vašich detí a noste ich so sebou v peňaženke ako pamiatku.
od 0,99 €*
CEWE Fotka pod akrylátom

Fotka pod akrylátom

Objavte neobyčajný lesk a úžasnú farebnú hĺbku akrylového skla. Vaše obľúbené fotografie klasických rozmerov fotografií 10 x 15 a 13 x 18 cm v novom rozmere.
od 9,99 €*
CEWE Retro foto

Retro foto

Vytvorte si vaše fotografie v retro štýle

od 14,99 €*
CEWE Fotonálepky

Fotonálepky

Potešte svoje deti nálepkami s ich fotkami, ktorými si môžu označiť školské potreby, skrinku alebo vešiak v škôlke.
od 1,99 €*
CEWE Magnetky

Magnetky

Dovolenkové fotky v podobe praktických magnetiek na chladničku vám budú pripomínať spoločné zážitky a môžete ich využiť aj prakticky na pripevnenie odkazov či detských kresbičiek.
od 9,99 €*
Cewe Moja galéria obrázok

Moja galéria

Vytvorte si CEWE Fotokniha on-line, ukladajte a spravujte svoje fotografie,
zdieľajte fotky a CEWE fotoknihy s priateľmi a objednajte si svoj ​​tovar jednoducho a rýchlo!

Vyvolanie fotiekPremeňte svoje fotografie uložené v počítači či smartfóne na kvalitné tlačené fotky, ktoré môžete ukázať blízkym alebo si ich dať zarámovať a použiť ako dekoráciu. Fotolab vám ponúka tlač fotiek na kvalitný fotopapier v žiarivých farbách. Nechajte si vaše fotografie vyvolať online na našej stránke alebo v softvéri CEWE FOTOSVET. Stačí nahrať želané fotografie do softvéru alebo online editora, zvoliť veľkosť a objednať. Doručíme vám ich domov alebo do jednej z našich predajní či zberní.

Dôležitá informácia!

Váš digitálny fotoaparát uchováva fotografie spravidla v pomere strán 3:4 alebo 2:3. Ak ste váš fotoaparát nastavili v pomere 2:3, budú v tomto pomere fotografie, napr. 10 x 15 cm aj dodané. Skontrolujte preto prosím pred každou objednávkou, či máte všetky fotky nadstavené v tom istom pomere. Ak budú niektoré fotografie v pomere 2:3 a niektoré v pomere 3:4, môže prísť k automatickému orezaniu fotiek, aby bola zachovaná veľkosť.