Infolinka FOTOPRÁCE
02/6820 4415
Po-Ne: 8:00 - 22:00 hod.
Infolinka FOTOAPARÁTY
02/6820 4418
Po-Pi: 8:00 - 16:00 hod.
15 predajní
na Slovensku
 
Košík
 
Tlač fotografií na počkanie
VIac info

Naše nové Art prints

Retro foto
Art Prints
Ukážte vaše obľúbené motívy kreatívne
od 14,99 €* Viac info

Formáty a typy fotografií

CEWE Fotosety

Fotosety

Prečo si teda neobjednáte hneď celú sadu? Jednu môžete nosiť so sebou, druhú môžete dať do albumu, tretiu podarovať ako darček... . Fotosety sú cenovo výhodnou možnosťou, ako mať doma fotky pre každý prípad.
od 0,99 €*
CEWE Fotka pod akrylátom

Fotka pod akrylátom

Objavte neobyčajný lesk a úžasnú farebnú hĺbku akrylového skla. Vaše obľúbené fotografie klasických rozmerov fotografií 10 x 15 a 13 x 18 cm v novom rozmere.
od 9,99 €*
CEWE Fotonálepky

Fotonálepky

Fotonálepky môžete využiť na rôzne spôsoby. Zanechajte svojim milým správu aj s fotkou alebo pohľadnicu, na ktorej je vaša fotka. Možnosti sú neobmedzené.

od 1,99 €*
Cewe Moja galéria obrázok

Moja galéria

Vytvorte si CEWE Fotokniha on-line, ukladajte a spravujte svoje fotografie,
zdieľajte fotky a CEWE fotoknihy s priateľmi a objednajte si svoj ​​tovar jednoducho a rýchlo!
CEWE Garancia kvality

Vyvolanie fotiekPremeňte svoje fotografie uložené v počítači či smartfóne na kvalitné tlačené fotky, ktoré môžete ukázať blízkym alebo si ich dať zarámovať a použiť ako dekoráciu. Fotolab vám ponúka tlač fotiek na kvalitný fotopapier v žiarivých farbách. Nechajte si vaše fotografie vyvolať online na našej stránke alebo v softvéri CEWE FOTOSVET. Stačí nahrať želané fotografie do softvéru alebo online editora, zvoliť veľkosť a objednať. Doručíme vám ich domov alebo do jednej z našich predajní či zberní.

Dôležitá informácia!

Váš digitálny fotoaparát uchováva fotografie spravidla v pomere strán 3:4 alebo 2:3. Ak ste váš fotoaparát nastavili v pomere 2:3, budú v tomto pomere fotografie, napr. 10 x 15 cm aj dodané. Skontrolujte preto prosím pred každou objednávkou, či máte všetky fotky nadstavené v tom istom pomere. Ak budú niektoré fotografie v pomere 2:3 a niektoré v pomere 3:4, môže prísť k automatickému orezaniu fotiek, aby bola zachovaná veľkosť.

Táto stránka používa súbory cookies, ktoré jej pomáhajú k správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb a tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií