Infolinka FOTOPRÁCE
02/6820 4415
Po-Ne: 8:00 - 22:00 hod.
Infolinka FOTOAPARÁTY
02/6820 4418
Po-Pi: 8:00 - 16:00 hod.
14 predajní
na Slovensku
 
Košík
 

Formáty a typy fotografií

CEWE Fotosety

Fotosety

Prečo si teda neobjednáte hneď celú sadu? Jednu môžete nosiť so sebou, druhú môžete dať do albumu, tretiu podarovať ako darček... Fotosety sú cenovo výhodnou možnosťou, ako mať doma fotky pre každý prípad.
od 0,99 €*
CEWE Fotka pod akrylátom

Fotka pod akrylátom

Objavte neobyčajný lesk a úžasnú farebnú hĺbku akrylového skla. Vaše obľúbené fotografie klasických rozmerov fotografií 10 x 15 a 13 x 18 cm v novom rozmere.
od 9,99 €*
Retro foto
Retro foto
Vytvorte si Vaše fotografie v retro štýle
od 14,99 €* Viac info
CEWE Fotonálepky

Fotonálepky

Fotonálepky, ktoré môžete využiť na rôzne spôsoby. Napríklad, ak chcete nechať svojím milým správu aj s fotkou, alebo pohľadnicu, na ktorej je vaša fotka.
od 1,99 €*
CEWE Magnetky

Magnetky

Odteraz, každý odkaz na očiach. Malí, šikovní pomocníci v každodennom živote: pripnite správu alebo pohľadnicu, či okrášlite chladničku, alebo magnetickú tabuľu - skrátka kdekoľvek a kedykoľvek.
od 9,99 €*
Cewe Moja galéria obrázok

Moja galéria

Vytvorte si CEWE Fotokniha on-line, ukladajte a spravujte svoje fotografie,
zdieľajte fotky a CEWE fotoknihy s priateľmi a objednajte si svoj ​​tovar jednoducho a rýchlo!
CEWE Garancia kvality

Vyvolanie fotiekPremeňte svoje fotografie uložené v počítači či smartfóne na kvalitné tlačené fotky, ktoré môžete ukázať blízkym alebo si ich dať zarámovať a použiť ako dekoráciu. Fotolab vám ponúka tlač fotiek na kvalitný fotopapier v žiarivých farbách. Nechajte si vaše fotografie vyvolať online na našej stránke alebo v softvéri CEWE FOTOSVET. Stačí nahrať želané fotografie do softvéru alebo online editora, zvoliť veľkosť a objednať. Doručíme vám ich domov alebo do jednej z našich predajní či zberní.

Dôležitá informácia!

Váš digitálny fotoaparát uchováva fotografie spravidla v pomere strán 3:4 alebo 2:3. Ak ste váš fotoaparát nastavili v pomere 2:3, budú v tomto pomere fotografie, napr. 10 x 15 cm aj dodané. Skontrolujte preto prosím pred každou objednávkou, či máte všetky fotky nadstavené v tom istom pomere. Ak budú niektoré fotografie v pomere 2:3 a niektoré v pomere 3:4, môže prísť k automatickému orezaniu fotiek, aby bola zachovaná veľkosť.

Táto stránka používa súbory cookies, ktoré jej pomáhajú k správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb a tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií