Fotoaparáty, objektívy a príslušenstvo

#RadosťFotiť

Fotíme, točíme, tlačíme.
Už 29 rokov.

Sme s vami od prvého stlačenia spúšte až po obrázok vo fotoalbume. To sú takmer tri dekády vašich príbehov.

Poradíme všetkým. Začiatočníkom
aj pokročilým.

Potrebujete poradiť s výberom alebo máte otázku ohľadom objednávky? Ozvite sa nám na telefónne číslo 02/6820 4418 alebo napíšte na shop@fotolab.sk.

Nečakajte. Máme aj vlastnú rýchlu dopravu.
Sme všade, kde ste vy. 10 predajní
na Slovensku.

Na predajniach nájdete fototechniku, príslušenstvo na fotenie i natáčanie, inšpiráciu a hlavne dobré rady našich skúsených predajcov.

Inšpirujte sa. Články, videá, recenzie.

Recenzie a články nájdete na blogu, zaujímavé fotografie a novinky na Instagrame alebo Facebooku, a ak máte pár minút času navyše, mrknite na rozhovory a videá na YouTube.

Novinky na e-shope Fotolab.sk

Naše tipy na najlepšie akcie

Populárne CEWE fotoprodukty

Navrhujte a objednávajte fotografické produkty online.

Overené našimi zákazníkmi

O kvalite nášho internetového obchodu, svedčí aj vysoké hodnotenie a množstvo spokojných zákazníkov, ktorí náš obchod navštívili prostredníctvom cenového porovnávača Heureka.sk

Ďalšie hodnotenia na Heureka.sk
-výhoda,doporučujem
1.5.2024
Výborný servis a milý personál. Veľmi odborní boli
22.3.2024
Rýchlosť doručenia, dobrá komunikácia
3.3.2024
100%ná spokojnosť.
17.2.2024

Milujeme kvalitnú fototechniku

Fotoaparáty a objektívy za skvelé ceny a široký výber fotografického príslušenstva. To všetko a oveľa viac nájdete na stránke Fotolab.sk.

Okrem digitálnych zrkadloviek, bezzrkadloviek CSC a objektívov tu nájdete aj filtre pre všetky žánre fotografie, fotobrašne a batohy, pamäťové karty, nabíjačky a náhradné batérie, statívy na natáčanie videí a fotografovanie, gimbalové stabilizátory alebo blesky a LED svetlá. Preskúmajte možnosti kvalitnej fototechniky online na Fotolab.sk alebo v niektorej z našich predajní CEWE Fotolab roztrúsených po celej krajine.

Ak potrebujete fotoaparát len dočasne alebo ak si chcete zariadenie pred kúpou dôkladne vyskúšať, využite služby požičovne fototechniky.

Myslíme na fotografov a tvorcov videí

Široký výber vybavenia pre fotografov je len jedna vec. Na svoje si prídu aj tvorcovia videí, vlogeri a jednoducho všetci, ktorí uprednostňujú moderný záznam videa pred fotografovaním.

Techniku pre natáčanie videa reprezentujú permanentné LED svetlá rôznych farieb a typov, mikrofóny sa postarajú o kvalitný zvuk, gimbalové stabilizátory zabezpečia dokonale stabilné nahrávanie bez otrasov a svoje videá môžete posunúť na vyššiu úroveň pomocou dronov alebo odolných akčných kamier. Potom môžete všetko doplniť správnym video príslušenstvom.

Analógová fotografia nám nie je cudzia

Klasická analógová fotografia zažíva veľký návrat. A úplne právom. Neopakovateľné momenty zachytené na film majú svoje špecifické čaro. Najjednoduchší spôsob, ako sa vrátiť k analógovej fotografii, je použiť instantné fotoaparáty Fujifilm INSTAX alebo Polaroid.

A pre tých, ktorí fotografujú klasickým kinofilmovým kompaktom alebo zrkadlovkou, sme pripravili široký výber 35 mm filmov rôznych citlivostí a typov.

Fotografie patria na papier

Fotografia uložená na pamäťovej karte alebo disku počítača je len začiatok. Najlepšie fotografie patria na papier. Okrem štandardnej tlače fotografií v najvyššej kvalite vám môžeme vyrobiť CEWE FOTOKNIHU najvyššej kvality, ktorá je ideálna na uchovanie spomienok alebo na prezentáciu vašej práce. Pozrite si ďalšie produkty vytvorené z vlastných fotografií.