Infolinka FOTOPRÁCE
02/6820 4415
Po-Ne: 8:00 - 22:00 hod.
Infolinka FOTOAPARÁTY
02/6820 4418
Po-Pi: 8:00 - 16:00 hod.
Na Slovensku
14 predajní
bližšie k vám
 
Košík
 
Naše produkty
Obaly na smartphony a tablety

Obaly na smartphony a tablety

Naša rozmanitosť - 6 variantov pre viac než 200 modelov telefónov

CEWE Retro foto

Retro fotografie

Vaše obľúbené fotografie s retro nádychom

CEWE Textil

TEXTIL

Pomocou nášho profesionálneho editora si môžete navrhnúť jedinečný fotografický darček podľa Vašich predstáv. Na výber máte nespočetné množstvo dizajnových predlôh. Ste bez obmedzenia!

od 7,99 €*
CEWE Hrnčeky

HRNČEKY

Váš obľúbený hrnček môžete obdivovať aj vďaka vlastnému obrázku s atraktívnym dizajnom a v extra veľkom panoramatickom formáte.

od 10,99 €*
CEWE Dekoračné predmety

DEKORAĆNÉ PREDMETY

Chcete dodať Vášmu domu osobitný štýl alebo darovať blízkemu skvelý osobitný darček? Potom sú naše dekoratívne fotodarčeky to pravé pre Vás.
od 9,99 €*
CEWE Hračky

HRAČKY

Premeňte svoje fotografie do jedinečného druhu umenia. Poskladajte ich kúsok po kúsku vo forme puzzle alebo darujte niekomu ako plyšovú hračku.

od 7,99 €*
CEWE Škola

ŠKOLA

Potrebujete vybaviť Vášho školáka? V našej ponuke nájdete práve to čo potrebuje. Od školského zošitu cez peračník až po box na desiatu.

od 4,99 €*

Fotodarčeky na každú príležitosť.


Vo Fotolabe nájdete širokú ponuku fotodarčekov, takže pri vytváraní jednotlivých darčekov sa rozhodne nebudete nudiť. Jednotlivé fotodarčeky môžete ľahko vytvoriť online alebo pomocou nášho softvéru Môj CEWE Fotosvet. Softvér si môžete stiahnúť zadarmo z našej stránky, nainštalovať a svoje fotodarčeky vytvoriť offline. Po pripojení do siete ich pošlete k nám a my vám ich za pár dní dorúčíme domov.


S našimi CEWE Fotodarčekmi budete prinášať radosť svojim blízkym. Darujte vankúš s fotkou. S ním sa spí určite lepšie. Aj tričká s potlačou sú použiteľné na akúkoľvek príležitosť, na voľný čas, šport alebo doma. Alebo objednajte niečo na hranie, napríklad puzzle z fotky s dielikmi do 1000 kusov. Máme v ponuke veľké množstvo skvelých fotodarčekov. Presvedčte sa sami, aká je to radosť fotodarčeky sami vytvárať a užite si radosť z ich darovania.