Nikon workshop

Fotografická tour a workshopy so spoločnosťou NIKON

Spoločne so spoločnosťou Nikon pre vás pripravujeme popoludnia plné najnovšej fototechniky a zábavy pri fotografovaní. Prvý termín štartuje už 19. júla 2022.

Obľúbený a skúsený lektor Filip Barták dorazí spoločne s najnovšími bezzrkadlovkami Nikon na čele s vlajkovou loďou Nikon Z9. Okrem celého radu fotoaparátov budete môcť otestovať kompletné portfólio objektívov.

Začiatok akcie je naplánovaný na 14:00. Na vami vybranej predajni sa tak môžete stretnúť a diskutovať s ostatnými fotografmi a fanúšikmi značky Nikon. Po celý čas vám budú k dispozícii skúsení lektori, ktorí poradia, ako techniku ​​používať a ako ju správne nastaviť tak, aby presne vyhovovala vášmu fotografickému smeru.

Fotografická tour je zadarmo a nevyžaduje žádnu formu registrácie - doraziť môže ktokoľvek. My sme ale navyše na čas 16:30 nachystali atraktívny workshop v uliciach mesta, ktorého kapacita je obmedzená a je potrebné sa registrovať!

Nikon workshop

Účastníci workshopu navyše získajú zľavu 10% na nákup fototechniky Nikon spoločne s možnosťou výhodnej tlače veľkej fotografie a poukazu na tlač CEWE FOTOKNIHY.