Workshopy

Fotografická Tour po predajniach CEWE Fotolab

  • Workshopy so skúsenými lektormi
  • Testovanie najnovšej fototechniky
  • Diskusia s ďalšími nadšenými fotografmi
  • Unikátne zľavy na fototechniku a poukazy na tlač fotoproduktov

V spolupráci so značkami Canon, Nikon a Sony sme si pre vás na leto pripravili fotografickú tour po predajniach CEWE Fotolab. Budete mať možnosť zoznámiť sa s najnovšou fototechnikou, porozprávať sa s lektormi jednotlivých značiek, aj s ďalšími fanúšikmi fotografie. Na otestovanie bude na mieste celá škála objektívov aj fotoaparátov a akcia bude zakončená spoločným workshopom, ktorým vás prevedú známe tváre českej a slovenskej fotografickej scény.

Harmonogram akcie a registrácia na popoludňajší workshop

Prezentácie, testovania a diskusie na predajni sa môže zúčastniť každý bez obmedzení. Workshop začína na predajni vždy o 14:00 (Nikon), respektive 14:30 (Canon, Sony), zadarmo a bez registrácie. V popoludňajších hodinách začína foto workshop, ktorý je tiež zadarmo, ale jeho kapacita je obmedzená a vyžaduje včasnú registráciu. Tú urobíte, spoločne s výberom termínu, na odkazoch nižšie.

Darčeky a zľavy pre účastníkov

Okrem testovania noviniek a spoločného workshopu sa môžete tešiť na možnosť získať atraktívnu zľavu 10% na nákup novej fototechniky, zľavu 10€ na CEWE FOTOKNIHU. Priamo na predajni si môžete navyše zadarmo vytlačiť fotografiu o veľkosti 20x30 cm.