Vyberte si fotoaparát a ďalšie príslušenstvo na leto

Pripravte sa na nezabudnuteľné letné zážitky s kvalitným vybavením pre fotografov. Vyrazte na cesty, zachyťte tie najlepšie momenty a vytlačte si svoje úžasné fotografie. S kvalitným fotoaparátom a príslušenstvom budete pripravení na každé dobrodružstvo!
Kompakty

Najlepší fotoaparát na dovolenku

Vyberáte nový fotoaparát? Kompaktné fotoaparáty sú ideálne na cestovanie – ľahké, skladné a so skvelou kvalitou obrazu. Perfektné na letné dobrodružstvo!

Kompaktné fotoaparáty
bezzrkadlovky

Foťáky pre náročnejších

Pre tých, ktorí chcú svoje spomienky uchovať v najlepšej možnej kvalite, sú tu fotoaparáty s výmennými objektívmi vybavené veľkými snímačmi. Moderné bezzrkadlovky alebo klasická zrkadlovka si poradí aj so zlým svetlom alebo rýchlym pohybom.

Bezzrkadlovky
Objektívy

Ako na fotenie letných krajín

Zvoľte správny objektív na zachytenie krásnej letnej prírody. Širokouhlé objektívy vám umožnia fotiť úžasné panorámy a detaily.

Objektívy
Filtre

Ako na snímky mora a krajiny

Viete, ako odfotiť priezračne modrú vodu alebo kontrastné snímky oblohy a scenérie bez odleskov? Použite polarizačný filter! Ak chcete počas zlatej hodinky urobiť fotku s efektne rozmazanou tečúcou vodou, potrebujete kvalitný ND filter a statív.

Filtre
Nočné fotky

Ako na na nočnú oblohu

Fotenie v noci môže byť kúzelné. Vhodný svetelný objektív alebo dlhý čas uzávierky vám umožní zachytiť tie najlepšie nočné zábery.

Statívy
Príslušenstvo

Nevyhnutné príslušenstvo pre cestovateľov

Bez správneho príslušenstva to nejde. Nezabudnite na batérie, pamäťové karty a čistiace sady, ktoré vám uľahčia fotenie na cestách.

Príslušenstvo
instax

Instaxy pre okamžité spomienky

Užite si okamžité fotky s Instax fotoaparátmi a tlačiarňami. Zachyťte tie najvzácnejšie okamihy a ihneď si ich vytlačte. Fotografovanie s Instaxom je ideálna zábava na vašej dovolenke.

Instax
Fotoaparáty na film

Foťte na kinofilm!

Fotenie na film dokáže vykúzliť krásne fotky s príjemným zrnom a netradičnými farbami. Pri kapacite 36 snímok si rozmyslíte, ktoré snímky naozaj stoja za to. U nás nájdete vodotesné jednorazovky aj klasické kinofilmové kompakty. Vybrať si môžete filmy s citlivosťou ISO 100 až 800.

Fotoaparáty na kinofilm
batohy

Perfektné fotobatohy na cesty

Chcete mať svoje vybavenie v bezpečí a zároveň ľahko prenosné? V našej ponuke si ľahko vyberiete fotobatohy a tašky ideálne pre všetkých cestovateľov.

Fotobrašne
čistenie

Ako správne čistiť a udržiavať fotoaparát

Udržujte svoj fotoaparát v perfektnej kondícii. Naše čistiace sady vám pomôžu ľahko odstrániť prach a nečistoty, aby ste mali vždy ostré snímky.

Ochrana a čistenie
fotoalbumy

Uložte svoje cestovné fotky štýlovo

Vytlačte a založte svoje najlepšie fotografie z dovolenky do krásnych albumov a rámov. Ponúkame široký výber produktov, ktoré ochránia vaše spomienky a vystavia ich vo veľkom štýle.

Albumy a rámiky