fotolab.sk/blog
cewe

Deň s CEWE

Influenceri + CEWE = #densCEWE

V pondelok 17.09. nebol pre nás v CEWE obyčajným pondelkom. V tento deň sa konal špeciálny event pre slovenských a českých blogerov, fotografov a youtuberov. Počas dňa bola možnosť vidieť zákulisie výroby CEWE produktov, fotografický workshop, ale aj špeciálnu výstavu venovanú slovenským a českým hosťom tohto eventu.

Na túto udalosť sme pozvali talentovaných ľudí z rôznych oblastí, ktorí majú spolu 695 000 sledujúcich na sociálnych sieťach.

Medzi pozvanými boli mená ako Patra Bene, fotografi c.z.immer, Erik Tomašák, Welinna či Zuzana Venere. Okrem toho prijala pozvanie aj Baša Števulová, Nika Vujisic, Rebeka – Style of Becca a foodblogerky Mirka a Martina z Beautifoodsk. Aby bol celý deň čarovný zavolali sme si experta na kúzla Miša z Youtube kanálu Magic Miracles.

Z českej sféry prijali pozvanie Patricie SolaříkováEjvi FreedomFreecoolinaSmooth and CookingKubajszcomGabi TragaTadeáš TragaDavid Buček a Tereza Janoušková.

Deň s CEWE bol otvorený prehliadkou labáku, kde mali hostia možnosť vidieť, ako sa tvoria CEWE FOTOOBRAZYCEWE FOTOKNIHY, či vznikajú klasické fotografie.

Poobede sa realizoval fotografický workshop so spoločnosťou OLYMPUS, ktorá umožnila účastníkom dňa vyskúšať si fotoaparáty Olympus. Workshop sa uskutočnil v priestoroch Czech Photo Center a bol zameraný na street foto a portrait s fotografom Vladom Knížom. Teóriu vystriedala aj prax v okolí Czech Photo Center.

Deň bol ukončený výstavou instagramových fotiek našich hostí zo Slovenska a Českej republiky. Na chvíľu sa nám podarilo preniesť fotografie z Instagramu do reálneho života prostredníctvom obrazov, kde boli najobľúbenejšie snímky hostí vytlačené.

Na výstavu mali možnosť prísť aj fanúšikovia influencerov a naučiť sa, ako fotiť Flat Lay fotografie. Okrem toho bol k dispozícii fotokútik, občerstvenie a príjemná atmosféra.

Celú atmosféru si môžete pozrieť aj vo videu prípadne sledovať hashtag #denscewe.


 

Sofia Kósová

Milujem cestovanie, objavovanie nových miest a zachytávania čara okamihu prostredníctvom fotoaparátu. Okrem toho preferujem kreatívne nápady na vystavenie fotografii.

Komentár

five + 13 =

Instagram

  • V súťaži CEWE Photo Award je súťažná kategória Architektúra a Infraštruktúra kde nájdete aj takéto fotografie. Súťaž prebieha len do 2.6.2019! #mojecewe #cewephotoaward #cewephoto #finalmonth #cewephoto #cewephoto #architektura #sutaz #photocontest #contest #competition #fotosutaz #cewefotolabsk #fotolabsk 
Autor foto Frank Krispin
  • Viete o tom, že CEWE FOTOKNIHA Pure je ideálna do kabelky či len tak si ju zobrať na návštevu? Vytvoríte si si priamo v aplikácií s pomocou 22 fotografií, za menej ako 10 minút. My ju preto chceme a vy? 
#mojecewe #fotolabsk #cewefotolabsk #cewephoto #cewepure #cewefotokniha #fotokniha #spomienky #cewefotoknihapure #photo #photobook #cewefotobuch
  • Ak uvažujete nad fotením portrétov, máme pre vás ideálny článok na blogu od @martin_farky_farkas Prečítajte si na čo dávať pozor a možno nájdete inšpiráciu na fotenie v uliciach mesta.
#mojecewe #fotolabsk #cewefotolabsk #cewefotolabblog #blog #novyclanok #clanok #blogger #fotime #fotenie #portret #tipy #bratiska #bratislava #fotimevmeste #portrait #portraitphotography