100% Garancia spokojnosti

100% garancia spokojnosti

Vaša spokojnosť s CEWE FOTOKNIHOU je pre nás najdôležitejšia, a preto vám garantujeme najvyššiu úroveň kvality a služieb.

Ak si aj napriek tomu do 6 týždňov všimnete dôvod, pre ktorý by ste mali byť nespokojní, vyhotovíme vašu objednávku znova alebo vám vrátime kúpnu cenu v plnej výške.

Rýchle doručenie

Rýchle doručenie

Naše predajne
Zákaznícky servis

Zákaznícky servis

E-mail: cewe@cewe.sk

tel.: 02/68204418

CEWE Fotopráce

Jedinečná fotoslužba so zárukou kvality. Fotoprodukty je možné vytvoriť online, či už na našich stránkach alebo prostredníctvom intuitívneho CEWE softvéru. Alebo môžete navštíviť niektorú z našich 14 predajní CEWE Fotolab

Špičková fototechnika

Dostupné vybavenie na jednom mieste. Vyberte si zo štedrej ponuky fotoaparátov a bohatého príslušenstva pre amatérskych ale aj profesionálnych fotografov.

Naše predajne

Nájdite najbližší CEWE Fotolab obchod s okamžitou tlačou a získajte tipy a triky o našich fotografických produktoch, fotoaparátoch a ďalšom vybavení.
Nájsť predajňu CEWE Fotolab v mojom okolí Naše predajne sú už po celom Slovensku. Nájdite si svoju predajňu v jednom z 14 slovenských miest. Zadajte vaše PSČ a systém nájde najbližšiu predajňu.

Inšpirácie

Každý deň prináša niečo nové. Inšpirujte sa spolu s nami a spríjemnite si deň kreatívnymi nápadmi a návrhmi. Využite svoje najlepšie zábery ako jedinečnú súčasť nového fotodarčeka alebo fotoproduktu. S CEWE nuda nehrozí.

Náš Blog

Pripravili sme pre Vás množstvo zaujímavých recenzií fototechniky, inšpiratívne články o fotení, zaujímavé nápady na využitie fotoproduktov a ďalšie zaujímavé podnety. Nájdite si spolu s nami čas a vychutnajte si nové nápady a inšpiratívne podnety v našej spoločnosti.