fotolab.sk/blog

Pre najlepšiu mamu na svete

14. mája je deň matiek a to je príležitosť obdarovať naše najlepšie maminky milým darčekom a poďakovať im za všetko.

Od malička je deň matiek spojený s dňom, kedy sme prejavovali lásku k svojej mame a zároveň sme jej dávali darčeky z vlastnej tvorby. Tento koncept môžete uplatniť aj pri našich produktoch. Ako je to možné? Jednoducho jej vytvorte osobný darček z vašich fotografií. Darujete tak nielen pekný darček, ale aj spomienky na spoločné chvíle.

Vaša mama určite ocení, ak dostane obal na telefón, ktorý jej bude pripomínať vás, či celú rodinu. V našej ponuke nájdete obaly na rôzne typy telefónov a tabletov. Obal s obľúbenou fotografiou bude jej každodenným spoločníkom a zároveň bezpečnou ochranou telefónu.

Krásnym a zároveň veľmi jednoduchým darčekom môže byť aj šálka s vlastnou potlačou, ktorá poteší a nebude zapadať prachom. Ranná káva alebo čaj z nej bude chutiť ešte lepšie.

Pre pohodlné sedenie a trávenie času popíjaním čaju, môžete mame darovať jedinečný vankúš s potlačou.

Radi obdarúvate blízkych praktickými darčekmi? Okrem plátennej tašky s potlačou, ktorú mama využije pri nákupe, jej môžete venovať zásteru s vlastným dizajnom a spríjemniť jej varenie vašich obľúbených jedál.

Okrem toho mamičky môže potešiť  CEWE FOTOKNIHA, fotokoláž alebo fotka na plátno, ktorá dozdobí stenu v dome, či byte. Fotografie je možné použiť na rôzne fotoprodukty z nášho portfólia.

Sofia Kósová

Milujem cestovanie, objavovanie nových miest a zachytávania čara okamihu prostredníctvom fotoaparátu. Okrem toho preferujem kreatívne nápady na vystavenie fotografii.

Pridať komentár

eight − 4 =

Instagram

  • O tom čo všetko môžete vidieť  a odfotiť počas cestovnia po Nórsku spísal do prvého článku náš kolega @janmurinphotography Článok si môžete prečítať na našom blogu. 👉🏻Link nájdete v profile.
#mojecewe #fotolabsk #cewefotolab #cewefotolabblog #blog #blogger #cestovanie #novyclanok #dnescestujem #norsko #wanderlust #travel #travelling #fotenie #photo #fotim #fotky #spomienky #zazitky
  • Pokračujeme v sérii naše CEWE FOTOKNIHY. Tentokrát máme fotoknihu nášho kolegu Jána z Banskej Bystrice. 
Fotokniha "Môj čiernobiely svet" bola mojou prvouCEWE FOTOKNIHOU. Aj dnes, po štyroch rokoch by som ju nerobil inak, pretože je kombináciou toho, čo mám rád a zároveň považujem vo fotografii za najdôležitejšie. Svetlo a tieň, jednoduchú kompozíciu a prirodzenú emóciu. Čiernobiele podanie je najvýstižnejšie pre takéto videnie :).
  • Zo série naše CEWE FOTOKNIHY predstavujeme CEWE FOTOKNIHU našej kolegyne Lucie z Bratislavy. "Na ostrove Dugi Otok v Chorvátsku sme boli aj s kamarátmi a bola to krásna dovolenka. Rada na ňu spomínam, aj vďaka CEWE FOTOKNIHE. Kamaráti tiež dostali jednu od nás ako darček na Vianoce." #mojecewe #fotolabsk #cewefotolab #ceweslovensko #cewefotokniha #cewefotobuch #fotokniha #marec #mesiacknihy #cewephoto #dovolenka #spomienky #vacations #zazitky #darcek #osobnydarcek #tipnadarcek #chorvatsko #dlugiotok