fotolab.sk/blog

Darujte milý darček k Valentínu!

Najromantickejší deň v roku známy ako svätý Valentín sa blíži a vy uvažujete nad darčekom pre milovanú osobu?  Vo FOTOLABE sme sa rozhodli, že vám pomôžeme a vytvorili sme tipy ako potešiť svoje polovičky.

Fotografie na počkanie – INSTAX

Má vaša polovička záľubu vo fotení? Alebo len obľubuje ten pocit, keď drží vytlačenú fotografiu v rukách? FujiFilm Instax MINI je správny darček, ktorý poteší a prinesie zábavu na výletoch alebo rodinných oslavách.

Štýlový fotoaparát, ktorý okamžite vytlačí fotografiu na uchovanie v peňaženke či len zapichnutie do korkovej nástenky.

Jednoduchá CEWE FOTOKNIHA PURE

Vyrozprávajte príbeh vašej lásky alebo zážitkov prostredníctvom 22 fotografií priamo z vášho telefónu.  Stačí ak si stiahnete aplikáciu priamo do mobilu alebo tabletu a pomocou pár klikov si vytvoríte štýlovú fotoknihu. Jednoduché rozloženie, krátke venovanie a jedinečný obal dotvorí radosť z darčeku.

Momenty v štvorcovom formáte

Spoločné zážitky môžete uchovať aj v podobe retro prints, ktoré potešia a zároveň poskytnú možnosť spomínať na všetky udalosti a výlety, ktoré ste spolu prežili. Milé balenie v krabičke pomôže uchovať fotografie na jednom mieste.

Kalendár

Zážitky z predošlého roka môžete na Valentína darovať aj vo formáte kalendáru. Máte možnosť výberu  mesiaca na začiatok – takže v kľude môže CEWE kalendár začať februárom a končiť januárom 2019. Stačí len vybrať 13 fotografií, ktoré sa vám páčia a pripomenú spoločné zážitky. Vašu polovičku určite poteší, ak zvolíte fotografie, kde má otvorené oči, poprípade spoločné vtipné fotografie.

Jedinečný okamih vo veľkom formáte

Fotografia, úryvok z vašej piesne alebo len pripomienka na obľúbené miesto či prvú dovolenku môžete darovať aj prostredníctvom fotoobrazu. Rôzne formáty a materiály ponúkajú široké spektrum možností vybratia toho najlepšieho darčeka.

Ak ste nestihli objednať darčeky pre najmilších v dostatočnom predstihu a môže nastať situácia, že ich do Valentína nebudeme mať doma, nezúfajte! Na našich predajniach FOTOLAB vám vieme na počkanie vytlačiť fotografie či fotopásik, ktoré v kombinácii s kvetmi potešia a vytvoria úsmev na tvári.

Sofia Kósová

Milujem cestovanie, objavovanie nových miest a zachytávania čara okamihu prostredníctvom fotoaparátu. Okrem toho preferujem kreatívne nápady na vystavenie fotografii.

Pridať komentár

13 + two =

Instagram

  • O tom čo všetko môžete vidieť  a odfotiť počas cestovnia po Nórsku spísal do prvého článku náš kolega @janmurinphotography Článok si môžete prečítať na našom blogu. 👉🏻Link nájdete v profile.
#mojecewe #fotolabsk #cewefotolab #cewefotolabblog #blog #blogger #cestovanie #novyclanok #dnescestujem #norsko #wanderlust #travel #travelling #fotenie #photo #fotim #fotky #spomienky #zazitky
  • Pokračujeme v sérii naše CEWE FOTOKNIHY. Tentokrát máme fotoknihu nášho kolegu Jána z Banskej Bystrice. 
Fotokniha "Môj čiernobiely svet" bola mojou prvouCEWE FOTOKNIHOU. Aj dnes, po štyroch rokoch by som ju nerobil inak, pretože je kombináciou toho, čo mám rád a zároveň považujem vo fotografii za najdôležitejšie. Svetlo a tieň, jednoduchú kompozíciu a prirodzenú emóciu. Čiernobiele podanie je najvýstižnejšie pre takéto videnie :).
  • Zo série naše CEWE FOTOKNIHY predstavujeme CEWE FOTOKNIHU našej kolegyne Lucie z Bratislavy. "Na ostrove Dugi Otok v Chorvátsku sme boli aj s kamarátmi a bola to krásna dovolenka. Rada na ňu spomínam, aj vďaka CEWE FOTOKNIHE. Kamaráti tiež dostali jednu od nás ako darček na Vianoce." #mojecewe #fotolabsk #cewefotolab #ceweslovensko #cewefotokniha #cewefotobuch #fotokniha #marec #mesiacknihy #cewephoto #dovolenka #spomienky #vacations #zazitky #darcek #osobnydarcek #tipnadarcek #chorvatsko #dlugiotok