fotolab.sk/blog

Darujte milý darček k Valentínu!

Najromantickejší deň v roku známy ako svätý Valentín sa blíži a vy uvažujete nad darčekom pre milovanú osobu?  Vo FOTOLABE sme sa rozhodli, že vám pomôžeme a vytvorili sme tipy ako potešiť svoje polovičky.

Fotografie na počkanie – INSTAX

Má vaša polovička záľubu vo fotení? Alebo len obľubuje ten pocit, keď drží vytlačenú fotografiu v rukách? FujiFilm Instax MINI je správny darček, ktorý poteší a prinesie zábavu na výletoch alebo rodinných oslavách.

Štýlový fotoaparát, ktorý okamžite vytlačí fotografiu na uchovanie v peňaženke či len zapichnutie do korkovej nástenky.

Jednoduchá CEWE FOTOKNIHA PURE

Vyrozprávajte príbeh vašej lásky alebo zážitkov prostredníctvom 22 fotografií priamo z vášho telefónu.  Stačí ak si stiahnete aplikáciu priamo do mobilu alebo tabletu a pomocou pár klikov si vytvoríte štýlovú fotoknihu. Jednoduché rozloženie, krátke venovanie a jedinečný obal dotvorí radosť z darčeku.

Momenty v štvorcovom formáte

Spoločné zážitky môžete uchovať aj v podobe retro prints, ktoré potešia a zároveň poskytnú možnosť spomínať na všetky udalosti a výlety, ktoré ste spolu prežili. Milé balenie v krabičke pomôže uchovať fotografie na jednom mieste.

Kalendár

Zážitky z predošlého roka môžete na Valentína darovať aj vo formáte kalendáru. Máte možnosť výberu  mesiaca na začiatok – takže v kľude môže CEWE kalendár začať februárom a končiť januárom 2019. Stačí len vybrať 13 fotografií, ktoré sa vám páčia a pripomenú spoločné zážitky. Vašu polovičku určite poteší, ak zvolíte fotografie, kde má otvorené oči, poprípade spoločné vtipné fotografie.

Jedinečný okamih vo veľkom formáte

Fotografia, úryvok z vašej piesne alebo len pripomienka na obľúbené miesto či prvú dovolenku môžete darovať aj prostredníctvom fotoobrazu. Rôzne formáty a materiály ponúkajú široké spektrum možností vybratia toho najlepšieho darčeka.

Ak ste nestihli objednať darčeky pre najmilších v dostatočnom predstihu a môže nastať situácia, že ich do Valentína nebudeme mať doma, nezúfajte! Na našich predajniach FOTOLAB vám vieme na počkanie vytlačiť fotografie či fotopásik, ktoré v kombinácii s kvetmi potešia a vytvoria úsmev na tvári.

Sofia Kósová

Milujem cestovanie, objavovanie nových miest a zachytávania čara okamihu prostredníctvom fotoaparátu. Okrem toho preferujem kreatívne nápady na vystavenie fotografii.

Pridať komentár

three + 20 =

Instagram

  • Pripravili sme si pre vás nový YouTube seriál - Príbeh Fotky. Ako prvý nám povedal svoj príbeh k fotke @kubokrizo o @marekzaprazny Jeho ďalšiu tvorbu si budete môcť pozrieť na vernisáži vo Footshope v Bratislave už 27.09.2019. Link v profile. #mojecewe #pribehfotky #cewefotolabsk #fotolabsk #youtube #fotka #fotografia #kubokrizo #marekzaprazny #bratislava #bratiska #slavin #skate #skateboarding #photography #primitiveskate #cewefotoobraz
  • V našich predajniach alebo na stránke nájdete nové číslo nášho CEWE magazínu! V jesennom čísle nájdete dojmy z dobrodružiny leta #cestujsCEWE od @mariena__ a @ondrusmart. Ako na svadobné fotenie od @myprettyphotography či portrétnu fotografiu od @michaelaelias.sk, ale aj o novom ročníku súťaže CEWE FOTOKNIHA roka 2020. Link na online verziu nájdete v profile a tlačenú v predajniach! #mojecewe #cewephoto #cewefotolabsk #cewemagazin #magazin #fotenie #fotime #fotolabsk #vyvolane #fotim #bratislava Ďakujeme za priestor @amandari_furniture_and_more
  • Vo štvrtok sa nám podarilo zrealizovať vernisáž k projektu #cestujsCEWE. Ak ste nestihli dobehnuť nevadí, fotky na vás počkajú do nedele 15.09. V @blesstudio na Medenej ulici. Ak budete na Dobrom trhu alebo sa len tak túlať po meste, zastavte sa a pozrite si fotky z dobrodružiny leta od @mariena__  a @ondrusmart #mojecewe #cestujscewe #cestujscewe2019 #cestujvhm #vernisaz #bratiska #bratislava #blessstudio #fotky #vystava #minijeikona #marvapower #purenuts 
Fotky sú pristupné od 9:00-17:00. 📷 @ricta_gopro