Infolinka FOTOPRÁCE
02/6820 4415
Po-Ne: 8:00 - 22:00 hod.
Infolinka FOTOAPARÁTY
02/6820 4418
Po-Pi: 8:00 - 16:00 hod.
Na Slovensku
15 predajní
bližšie k vám
 
Košík
 
Okamžitá tlač priamo na predajniach

Vaše fotky bez čakania

Už sa neviete dočkať, kedy budete držať v ruke najkrajšie fotky svojej rodiny? Alebo chcete svojim priateľom ukázať fotky z dovolenky, z ktorej ste sa dnes vrátili? Na našich fotokioskoch si môžete na počkanie vytlačiť fotografie od formátu 10x15cm až po 20x30cm. A to všetko na pravom fotopapieri v tej najlepšej kvalite.

Už od 0,35 €

Fotografie na preukaz

Pokiaľ potrebujete fotografie na preukaz alebo k rôznym druhom dokumentov, u nás ste správne. V predajni vás odfotíme a v priebehu krátkej chvíle odchádzate so sadou fotografií v rozmeroch podľa vašej potreby: 3x4cm, 3,5x4,5cm alebo 5x7cm. Každá sada fotiek navyše sa účtuje
Iba 6,99 €

Tvorivé fotosety

Sú ideálnym riešením, ak si chcete vytlačiť fotografie na svoje maturitné oznámenia alebo akýkoľvek iný doklad a fotky už máte pripravené na pamäťovom médiu - nepotrebujete sa dať fotografovať. Dostupné vo formátoch 3x4cm, 3,5x4,5cm, 5x7cm alebo v ich kombináciách. Možnosť tlače jedného druhu alebo kombinácie viacerých druhov fotografií. Všetky fotosety sú tlačené na rozmer 10x15cm.
Iba 2,99 €

Pohľadnice, priania a blahoželania jednoducho a rýchlo

Či už ste zabudli na niečie narodeniny, alebo chcete potešiť svojich priateľov blahoželaním k narodeniu bábätka: teraz nemusíte vôbec čakať a blahoželanie s vlastnou fotkou si vytvoríte na počkanie v našom fotokiosku vo formátoch 10x15, 15x20 a 20x30cm.

Môžete si vybrať motívy blahoželaní na rôzne príležitosti. Stačí vložiť vlastnú fotku, pridať text a vybrať si niektorú z atraktívnych dizajnových predlôh.

Už od 0,50 €

365 dní radosti v 13-stranovom kalendári

Ideálny darček na poslednú chvíľu pre priateľov alebo známych - kalendár s vlastnými fotkami dostupný vo formátoch 15x20 alebo 20x30cm.

 

Vo fotokiosku si za pár minút vytlačíte 12 jednotlivých listov kalendára a jeden titulný list. Všetko zviažete praktickou samolepiacou Unibind väzbou, ktorá je zahrnutá v cene produktu.

 

Pri tlači si môžete vybrať z viacerých atraktívnych dizajnových predlôh. Počiatočný mesiac si môžete zvoliť ľubovoľne.

Už od 12,99 €

Foto plagát

Fotografia z fotoaparátu

Foto-koláž

Fotografia z fotoaparátu

Viacobrázkové

Fotografia z fotoaparátu

Guľa so srdiečkami

Tento darček povie viac ako tisíc slov! Namiesto snehových vločiek sa v tejto guli vznášajú červené srdiečkové konfety. Guľa je vyrobená z plastu a vyplnená vodou. Výborný darček a krásna dekorácia na váš pracovný stôl.
11,95 €

Akrylový fotorámik

Dostupný v dvoch prevedeniach: malý rozmer 10x15cm a veľký 15x20cm. Fotka veľkosti fotorámika sa prichytí na jeho zadnú stranu malými magnetkami. Hrubý akrylát sa postará o to, aby bol fotorámik na stole dostatočne stabilný.
Od 19,95 €

Fotorámik so srdiečkami

Akrylový fotorámik s malými srdiečkovými konfetami, v ktorom krásne vynikne fotka vašich najmilších. Stačí vložiť fotku 10x15cm a darček je hotový. Vďaka hrubému rámu je fotorámik stabilný a môže byť peknou dekoráciou vášho domova, či kancelárie.
19,95 €

Termohrnček

Do obalu termohrnčeka s objemom 300 ml si ľahko vložíte fotografiu formátu 15x20 cm, takže každý snímok perfektne vynikne. Je vhodný na teplú kávu do kancelárie aj do terénu!
9,95 €

Fotorámik mini s magnetom

Vzadu má nožičku, vďaka ktorej si môžete rámik postaviť na stôl, a zároveň je na magnet, ak si ho budete chcieť pripnúť na chladničku. Fotografia je rozmeru 4,5x7 cm.
2,95 €

Obaly na smartfón aj tablet

Gumené obaly s priesvitným alebo čiernym bočným okrajom sú dostupné aj na najnovšie modely iPhone a Samsung Galaxy. Fotku na pozadí si môžete prísť zmeniť kedykoľvek počas roka! V ponuke aj priesvitný obal na iPad.
Od 19,95 €

Fotky z vášho mobilného zariadenia jednoducho a rýchlo!

Aplikácia CEWE FOTOSVET

S našou aplikáciou pre mobilné zariadenia bude vaša objednávka ešte jednoduchšia a rýchlejšia. Pripravte si ju vopred z pohodlia svojho domova priamo na svojom mobile – vyberte fotky, zvoľte formát, zadajte počet kusov. Potom už len stačí prísť do jednej z predajní Fotolab, odoslať dáta a o niekoľko minút máte fotky vytlačené.

Iné spôsoby prenosu vašich fotografií

WLAN pripojenie

Odošlite svoje fotografie online prostredníctvom WLAN prepojenia. Stačí zvoliť túto môžnosť priamo na kiosku a vaše fotografie sa začnú prenášať.

 

Vytlačte si fotky z Facebooku

Prihláste sa priamo u nás na kiosku do vášho Facebook účtu a vyberajte fotografie z vašej galérie fotografií.

 

Pripojte sa pomocou kábla

Pokiaľ nemáte v mobile internet, pripojte si svoj smartfón alebo tablet ku kiosku pomocou kábla, ktorý je k dispozícií v každej predajni Fotolab.