fotolab.sk/blog

Cestuj s CEWE – Košice #dzivoKE

Našou už naozaj poslednou zastávkou sú Košice. Je až neuveriteľné, ako rýchlo celý mesiac ubehol a my sme na konci CEWE dobrodružstva.

Na Košice nezostáva veľa času a my sme sa rozhodli užiť si ich v uvoľnenejšom tempe. Preto nemáme veľké plány, navštívime len múzeum letectva pri košickom letisku, nasleduje tradičná návšteva CEWE FOTOLAB predajne, a potom máme na pláne len voľný program – poflakovania sa po meste. To znamená ísť na parádny hamburger od Grange, ktorí sídlia v strede mestského parku a užívať si posledné hodiny na cestách.

Večer sme nemohli vynechať pivo na oslavu úspešného zakončenia našej cesty a bezstarostne s vynechaním ponáhľania sa a plánovania zaľahnúť v našom krásnom apartmáne v City Residence Hotel.

 

Naše cestovanie je na konci a za sebou máme neuveriteľne veľa spomienok a zážitkov. Peši sme prešli viac než 283 kilometrov, navštívili sme 11 miest a vystriedali 13 ubytovaní. Vypili sme 102 pív, áno, počítali sme to a stretli sme mnoho milých a ochotných ľudí, ktorí urobili naše cestovanie krajším. Projekt Cestuj s CEWE bol viac než len výletom. Bol to čas, kedy sme mali na pleciach taktiež mnoho povinností. Avšak vďaka týmto povinnostiam, sme vám až doteraz prinášali články, videá a príbehy z ciest našou krásnou krajinou.

Týmto by som sa v mene svojom a aj v mene Maťovom chcela poďakovať za takúto skvelú príležitosť vidieť a zažiť Slovensko a zároveň nájsť ďalšiu motiváciu cestovať a spoznávať ho viac a viac, bolo to naozaj skvelé!


 

Soňa Čermáková

Volám sa Soňa Čermáková, mám 24 rokov a pochádzam zo Zvolena. Vo voľnom čase športujem, fotím a chodím na výlety, kde objavujem a zachytávam krásu nášho Slovenska. 9 rokov som aktívne hrávala basketbal, no dnes moje srdce patrí najmä Chopku a tamojším žľabom plným prašanu. Teším sa na naše CEWE dobrodružstvo a som zvedavá aké výzvy na nás čakajú.

Pridať komentár

thirteen − one =

Instagram

  • Viete o tom, že CEWE FOTOKNIHA Pure je ideálna do kabelky či len tak si ju zobrať na návštevu? Vytvoríte si si priamo v aplikácií s pomocou 22 fotografií, za menej ako 10 minút. My ju preto chceme a vy? 
#mojecewe #fotolabsk #cewefotolabsk #cewephoto #cewepure #cewefotokniha #fotokniha #spomienky #cewefotoknihapure #photo #photobook #cewefotobuch
  • Ak uvažujete nad fotením portrétov, máme pre vás ideálny článok na blogu od @martin_farky_farkas Prečítajte si na čo dávať pozor a možno nájdete inšpiráciu na fotenie v uliciach mesta.
#mojecewe #fotolabsk #cewefotolabsk #cewefotolabblog #blog #novyclanok #clanok #blogger #fotime #fotenie #portret #tipy #bratiska #bratislava #fotimevmeste #portrait #portraitphotography
  • Nebaví vás pozerať fotografie na počítači alebo v mobile? Krabička s fotkami v retro štýle je potom pre vás ideálna. 🤩Uchovajte si spomienky na krásne chvíle a zážitky na jednom mieste.📷 #mojecewe #fotolabsk#cewefotolabsk#cewephoto #artprints #retrofoto  #foto #photo #spomienky #zazitky #memories #stories #adventures #fotime #dnesfotim  #fotkyvkrabicke #fotky #fotografie #tlacenefotky