Infolinka FOTOPRÁCE
02/6820 4415
Po-Ne: 8:00 - 22:00 hod.
Infolinka FOTOAPARÁTY
02/6820 4418
Po-Pi: 8:00 - 16:00 hod.
Na Slovensku
14 predajní
bližšie k vám
 
Košík
 
Jedinečný projekt, ktorý spája fotografiu, cestovanie a krásy Slovenska #cestujsCEWE #mojecewe
CESTUJ S CEWE!
1 cesta 2 ľudia 30 dní cestovania

Jedinečný projekt, ktorý prepája fotografiu, cestovanie a krásy Slovenska.

Spoločnosť CEWE zastrešuje prácu s fotografiami, aby vám spomienky na krásne chvíle prinášali radosť čo najdlhšie. O to viac nás teší, keď môžeme vytvárať projekty, ktoré spájajú fotografie, zážitky a mladých ľudí. Projekt CESTUJ S CEWE zahŕňa všetky tieto atribúty a prináša ešte omnoho viac.

Počas mesiaca júl budete mať možnosť precestovať so Soňou a Matejom celé Slovensko. Spolu postupne navštívia jedny z najkrajších miest na Slovensku, predstavia vám ich, a zároveň vám tiež ukážu, ako ich môžete fotiť. Nechajte si predstaviť Slovensko očami mladých ľudí, ktorí milujú cestovanie.

Spoločnosť na cestách im robia fotoaparáty od spoločnosti OLYMPUS. Možnosť neustálej komunikácie s nami a s vami im zabezpečil mobilný internet od spoločnosti O2. Energiu im dodajú snacky od Pure Nuts a o pohodlnie sa postará oblečenie od spoločnosti H&M.

Pure Nuts H&M O2 Olympus
Spoločná vizitka
Volám sa Soňa Čermáková, mám 24 rokov a pochádzam zo Zvolena. Vo voľnom čase športujem, fotím a chodím na výlety, kde objavujem a zachytávam krásu nášho Slovenska. 9 rokov som aktívne hrávala basketbal, no dnes moje srdce patrí najmä Chopku a tamojším žľabom plným prašanu. Teším sa na naše CEWE dobrodružstvo a som zvedavá aké výzvy na nás čakajú.

Moje meno je Matej Hliva. Som študent, ktorý našiel svoju vášeň vo fotení a cestovaní. Fotenie je niečo, čo mi ukazuje úplne iný pohľad na svet a pomáha mi vidieť všetko v tom najkrajšom svetle. Taktiež sa venujem basketbalu, freestyle a freeride snowboardingu.
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré jej pomáhajú k správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb a tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií