Infolinka FOTOPRÁCE
02/6820 4415
Po-Ne: 8:00 - 22:00 hod.
Infolinka FOTOAPARÁTY
02/6820 4418
Po-Pi: 8:00 - 16:00 hod.
14 predajní
na Slovensku
 
Košík
 
Jedinečný projekt, ktorý spája fotografiu, cestovanie a krásy Slovenska #cestujsCEWE #mojecewe
CESTUJ S CEWE!
1 cesta 2 ľudia 30 dní cestovania

Projekt, ktorý prepája fotografiu,cestovanie a krásy Slovenska a Českej republiky.

Počas mesiaca júl budete mať možnosť precestovať s Máriou a Martinom Slovenskú a časť Českej republiky. Predstavia vám miesta, ktoré by ste si nemali nechať ujsť.

Cestovanie im umožní náš partner Mini Slovensko. Spoločnosť im budú robiť na cestách fotoaparáty od spoločnosti Sony. Energiu im dodajú snacky od Marva Slovensko a Pure Nuts. Komunikáciu počas celej cesty im zabezpečí mobilný Internet od 02 a o príjemné cestovanie sa postará spoločnosť H&M.
Pure Nuts H&M O2 SONY Marva
Volám sa Mária Badinská a som kulturologička a fotografka. Vizuálne umenie ma fascinovalo od malička a vo fotke som našla priestor, ako sa realizovať. Milujem krásu a je pre mňa veľkým privilégiom, že ju môžem zachytávať. Fascinuje ma spôsob, ako mi fotka dovoľuje zdieľať môj pohľad na svet a deliť sa o radosť. Ukazovať krásu skrytú pod povrchom. Ukazovať to, ako vidím ľudí, ktorých stretám a miesta, ktoré objavujem. Je to neustále veľké dobrodružstvo plné spoznávania a objavovania.
Volám sa Maťo Ondruš, som študentom žurnalistiky, venujem sa travel a street fotografii a videotvorbe. Vždy som obdivoval cestovateľské videá a dokumenty z rôznych krajín. Chcel tvoriť a spoznávanie krajín má k tomu donútilo. Už 5 rokov pôsobím na YouTube, kde pridávam väčšinou travel vlogy. Aktuálne som aktívnejší na Instagrame, kde si môžete pozrieť moje portfólio.


Táto stránka používa súbory cookies, ktoré jej pomáhajú k správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb a tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií