fotolab.sk/blog

Trendová farba: okrová zlatá

Na túto farbu by ste pri zariaďovaní vášho interiéru ani nepomysleli. Napriek tomu je okrová zlatá hitom a v kombináci s paletou neutrálnych farieb, ako sú odtiene béžovej, hnedej a jantárovej, vnesie do miestnosti svetlo a príjemné teplé vyžarovanie. Táto farba padla do oka aj dizajnérom, ktorí považujú okrovú zlatú za farbu sezóny 2016. Farba výborne ladí aj s bielymi a bledomodrými odtieňmi, s drevom alebo prírodnými materiálmi. Objavte tipy, ako si touto trendovou farbou môžete skrášliť aj vaše steny.

 Nekomplikované
Keď sa ponáhľate a nechcete pri maľovaní zanechať žiadne viditeľné stopy, dopomôžte si sériou obrázkov s usporiadaním podľa vašej fantázie. Môžete si vybrať obľúbené motívy a ich rozloženie kedykoľvek zmeniť. To je výborné najmä pre kreatívnych ľudí, ktorí potrebujú neustálu zmenu a nechcú zostať zaviazaní jednému štýlu. Obrázky si môžete zaobstarať v rôznych farbách, a dokonca aj z dreva. Kto je kreatívny, ten si ich môže vyrobiť aj sám – kreativite sa medze nekladú.

Voľné rozloženie
Doprajte vašim obľúbeným obrázkom špeciálnu formu v podobe CEWE FOTOOBRAZOV. Pridajte k tomu dosku v prírodných farebných odtieňoch a oprite ju o okrovú stenu. Ak sa vám táto možnosť nepáči, skvelou alternatívou je okrová doska opretá naopak o bledú stenu. Na tejto ploche vaše obrázky krásne vyniknú a galériu máte priamo v obývačke.

Hrana na hranu
Ak chcete, aby obrázky držali pri sebe, naaranžujte ich na stenu ako skupinu tak, že sa budú navzájom každou hranou dotýkať. Bude to pôsobiť hravo a uvoľnene. Použite ale rámy rovnakých farieb a obmieňajte len veľkosti a formáty. Tak dodáte vášmu domovu osobnú atmosféru. Objavte celú ponuku CEWE FOTOOBRAZOV.


 

 

 

Sofia Kósová

Milujem cestovanie, objavovanie nových miest a zachytávania čara okamihu prostredníctvom fotoaparátu. Okrem toho preferujem kreatívne nápady na vystavenie fotografii.

Pridať komentár

eighteen + eighteen =

Instagram

  • O tom čo všetko môžete vidieť  a odfotiť počas cestovnia po Nórsku spísal do prvého článku náš kolega @janmurinphotography Článok si môžete prečítať na našom blogu. 👉🏻Link nájdete v profile.
#mojecewe #fotolabsk #cewefotolab #cewefotolabblog #blog #blogger #cestovanie #novyclanok #dnescestujem #norsko #wanderlust #travel #travelling #fotenie #photo #fotim #fotky #spomienky #zazitky
  • Pokračujeme v sérii naše CEWE FOTOKNIHY. Tentokrát máme fotoknihu nášho kolegu Jána z Banskej Bystrice. 
Fotokniha "Môj čiernobiely svet" bola mojou prvouCEWE FOTOKNIHOU. Aj dnes, po štyroch rokoch by som ju nerobil inak, pretože je kombináciou toho, čo mám rád a zároveň považujem vo fotografii za najdôležitejšie. Svetlo a tieň, jednoduchú kompozíciu a prirodzenú emóciu. Čiernobiele podanie je najvýstižnejšie pre takéto videnie :).
  • Zo série naše CEWE FOTOKNIHY predstavujeme CEWE FOTOKNIHU našej kolegyne Lucie z Bratislavy. "Na ostrove Dugi Otok v Chorvátsku sme boli aj s kamarátmi a bola to krásna dovolenka. Rada na ňu spomínam, aj vďaka CEWE FOTOKNIHE. Kamaráti tiež dostali jednu od nás ako darček na Vianoce." #mojecewe #fotolabsk #cewefotolab #ceweslovensko #cewefotokniha #cewefotobuch #fotokniha #marec #mesiacknihy #cewephoto #dovolenka #spomienky #vacations #zazitky #darcek #osobnydarcek #tipnadarcek #chorvatsko #dlugiotok