fotolab.sk/blog

Jednoduché rámiky pre vaše najlepšie momenty

Uvažujete ako oživiť interiér? Máte veľa fotografiíí a neviete čo s nimi? Pomocou tejto jednoduchej metódy budú vaše obrázky pôsobiť naozaj jedinečne.

Budete potrebovať:

 • Fotografie v rôznych veľkostiach
 • Rôzne maskovacie (papierové) pásky – washi pásky
 • Samolepiace pásky
 • Nožnice

Jednoducho použite ozdobné pásky ako fotorámik na vaše fotografie z okamžitej tlače a vaša kreatívna fotostena je hotová.

 1. Vytlačte si fotografie v rôznych veľkostiach so službou okamžitej tlače v ktorejkoľvek z 15-tich predajní FOTOLAB.
 2. Na fotografie pripevnite samolepiace pásiky a prilepte ich ľubovoľne na stenu.
 3. Fotografie orámujte maskovacou páskou v rôznych dizajnoch a vychutnajte si pohľad na vaše jedinečné dielo.


 

Sofia Kósová

Milujem cestovanie, objavovanie nových miest a zachytávania čara okamihu prostredníctvom fotoaparátu. Okrem toho preferujem kreatívne nápady na vystavenie fotografii.

Pridať komentár

20 + 17 =

Instagram

 • hexxas sú ideálne aj ako dekorácia do detskej izby. Ich flexibilita a možnosti kombinovania z nich robia ideálny doplnok. #mojecewe #fotolabsk #cewephoto #hexxas #babzroom #detskaizba #Doplnok #dekoracia #obraz 
Viac info nájdete na linku v profie.
 • Aj obyčajná prechádzka na zmrzlinu alebo venčenie psa má svoje čaro. Tipy ako odfotiť momentky z bežného dňa nájdete v novom článku na blogu!

#mojecewe #fotolabsk #cewefotolab #cewefotolabblog #blog #novyclanok #blogger #bloger #momentky #akofotit #tipy #napady #fotenie #fotky #spomienky #memories #zazitky Thanks for article @luziapimpinella
 • Veríme, že každý z vás si uži voľne dni spôsobom,ktorý sa mu páčil. Dúfame, že ste krásy týchto slnečných dní a dobrodrúžstva fotili - či už fotoaparátom alebo mobilom. Neváhajte si ich tieto spomienky vytlačiť u nás! A pre tých čo majú chuť vyskúšať našu novinku hexxas, sme pripravili 🎁 kupón so zľavou.🎁 👉🏼 Nájdete na našej stránke. 
#mojecewe #fotolabsk #cewefotolab #cewephoto #hexxas #povelkejnoci #darcek #uchovaniespomienok #fotky #vylety