CEWE Fotolab blog

Svadobná fotokniha – najkrajšia spomienka na váš veľký deň

A je to. Už ste svoji. Všetko vyšlo na jednotku, hostia sa skvelo bavili, torta bola výborná, zábava až do rána. Stres opadol a stihli ste dospať pretancovanú noc. Krásne spomienky si budete ešte dlho prehrávať v pamäti. Už sa neviete dočkať, kedy vám fotograf doručí balíček s vašimi fotografiami. Ako sa o nich podeliť so svojou rodinou a známymi?

V CEWE sme pre vás pripravili návod, ako si zo svojich najkrajších spomienok vytvoriť krásnu svadobnú fotoknihu, kde budete mať všetko pekne pokope. Rozlúčka so slobodou, svadobné šaty, slávnostný obrad aj večera. S CEWE FOTOKNIHOU nikdy nezabudnete na váš najdôležitejší deň v živote. Urobte všetko preto, aby ste mohli spomínať na všetky maličkosti a zásadné momenty vášho dňa D.

Ideálne formáty pre váš veľký deň

CEWE FOTOKNIHA je dostupná hneď v niekoľkých formátoch. Od malej štvorcovej až po XXL panorámu. Pre vaše svadobné fotografie odporúčame veľký XL alebo XXL formát. Profesionálne zábery sa v nej budú krásne vynímať.

TIP: Pri vašej svadobnej knihe nešetrite na veľkosti, čím väčšia kniha, tým viac vaše krásne fotografie vyniknú.

CEWE FOTOKNIHA so zdobenou pevnou väzbou

Nechajte vyniknúť vybrané prvky na svojej fotoknihe pomocou zdobenej pevnej väzby. Detaily, ktoré lahodia oku a vábia na dotyk. Skrášlite obálku vašej CEWE FOTOKNIHY exkluzívnou úpravou v podobe lakovaného, strieborného alebo zlatého efektu.

Vašej svadobnej fotoknihe dodáte elegantný nádych s novými dizajnovými elementmi. Na tvrdý obal môžete pridať texty alebo motívy v striebornej a zlatej farbe, alebo s efektným priesvitným lakom, nanesené špeciálnou metódou tlače. Na výber máte z mnohých dizajnových prvkov dostupných v našom softvéri.

Zlatý efekt – krásne sa hodí k svadobným fotografiám. Nasaďte svojim príbehom zlatú korunu v podobe zdobenej pevnej väzby.

Strieborný efekt – pomocou strieborných efektov dodáte knihe na exkluzivite.

Priesvitný lak – obzvlášť vynikne na tmavom pozadí. Lak dodáva farbám intenzitu.

TIP: Ak si neviete s vytváraním knihy rady, vyskúšajte našu predlohu svadobnej CEWE FOTOKNIHY, ktorú nájdete na našej stránke.

Výherná fotokniha za mesiac november

Nazrite do našej súťažnej galérie Fotokniha roka a inšpirujte sa krásnou svadobnou fotoknihou, ktorú k nám nahrala Klaudia Matejová. Kniha sa stala mesačným výhercom za mesiac november a držíme jej palce vo finále súťaže.

Daniela Ružovičová

Mám rada zimu, cestovanie a severské krajiny. Život v Bratislave striedam s výletmi do prírody a do hôr, s fotoaparátom v ruke.

Pridať komentár