blog.fotolab.sk

S instaxom na prechádzke za umením…

Pre tých, ktorí majú radi umenie, a ktorým tak ako mne srdce volá po kúsku histórie vo fotografii, mám skvelý tip. Stačí, sa vybrať so svojím INSTAXOM na poznávací výlet naprieč svojim mestom. A nebude to ani veľa stáť, pretože nie len veľkolepé mestá vám prinášajú veľkolepé zážitky. Aj vo vašom bezprostrednom okolí sa môže nachádzať dostatok zaujímavých podnetov.

Aj z návštevy miestneho múzea môžete odchádzať so skvelým fotografickým úlovkom. Okrem toho fotografovanie architektúry sa oplatí ! Keď si vytvoríte svoju vlastnú minigalériu, môžete takto originálne uchovať spomienku na miesta, ktoré sa neskôr môžu architektonicky zmeniť.

A prečo na INSTAX?

  • Jednoducho preto, že histórii toto malé políčko naozaj pristane.
  • A pristanú jej aj typické tlmené farby na aké sme zvyknutí napríklad pri sochárskom umení.
  • Práve instantná fotografia je v tomto čarovná.

P.S. Buďte originálni a zaveste si zopár vkusných záberov do vášho bytu. Umenie je stále viac populárne a vyhľadávané a vy budete s vašou súkromnou zbierkou umeleckých záberov absolútne IN.


 

Júlia Fiderická

Pridať komentár

sixteen + twenty =

Instagram

  • Pripájame sa k výzve #10yearchallenge a porovnávame našu CEWE FOTOKNIHU pred 10 rokmi a teraz. My tam vidíme krásnu zmenu. 💛💛 Zapájate sa aj vy do výziev? 
#mojecewe #fotolabsk #cewephoto #10yearschallenge #10yrschallenge #vyzva #cewefotokniha #fotokniha #fotobook #cewefotobuch #photobook
  • Uložte si tie najkrajšie spomienky z minulého roku do jednej CEWE FOTOKNIHY! Vytvorte si ročenku plnú fotografií, ktoré vám pripomenú zážitky a dobrodrúžstva, ktoré ste zažili. 
#mojecewe #fotolabsk #cewephoto #rocenka #cewefotokniha #fotokniha #fotobuch #fotoknihaplnaspomienok #zazitky #spomienky #fotografie #celyrokvjednejknihe
  • Na blogu sme pripravili nové rozhovor s fotografom @michaldurdina  Akú fototecniku používa a čo rád fotí nám prezradil v rozhovore na blogu. 
#mojecewe #fotolabsk #fotolabblog #novyblog #blogger #cewefotolabblog #rozhovor #rozhovor #clanok #slovensko #photography #cewephoto #photo #photos #foto #fotky