fotolab.sk/blog

S instaxom na prechádzke za umením…

Pre tých, ktorí majú radi umenie, a ktorým tak ako mne srdce volá po kúsku histórie vo fotografii, mám skvelý tip. Stačí, sa vybrať so svojím INSTAXOM na poznávací výlet naprieč svojim mestom. A nebude to ani veľa stáť, pretože nie len veľkolepé mestá vám prinášajú veľkolepé zážitky. Aj vo vašom bezprostrednom okolí sa môže nachádzať dostatok zaujímavých podnetov.

Aj z návštevy miestneho múzea môžete odchádzať so skvelým fotografickým úlovkom. Okrem toho fotografovanie architektúry sa oplatí ! Keď si vytvoríte svoju vlastnú minigalériu, môžete takto originálne uchovať spomienku na miesta, ktoré sa neskôr môžu architektonicky zmeniť.

A prečo na INSTAX?

  • Jednoducho preto, že histórii toto malé políčko naozaj pristane.
  • A pristanú jej aj typické tlmené farby na aké sme zvyknutí napríklad pri sochárskom umení.
  • Práve instantná fotografia je v tomto čarovná.

P.S. Buďte originálni a zaveste si zopár vkusných záberov do vášho bytu. Umenie je stále viac populárne a vyhľadávané a vy budete s vašou súkromnou zbierkou umeleckých záberov absolútne IN.


 

Júlia Fiderická

Pridať komentár

three × 1 =

Instagram

  • O tom čo všetko môžete vidieť  a odfotiť počas cestovnia po Nórsku spísal do prvého článku náš kolega @janmurinphotography Článok si môžete prečítať na našom blogu. 👉🏻Link nájdete v profile.
#mojecewe #fotolabsk #cewefotolab #cewefotolabblog #blog #blogger #cestovanie #novyclanok #dnescestujem #norsko #wanderlust #travel #travelling #fotenie #photo #fotim #fotky #spomienky #zazitky
  • Pokračujeme v sérii naše CEWE FOTOKNIHY. Tentokrát máme fotoknihu nášho kolegu Jána z Banskej Bystrice. 
Fotokniha "Môj čiernobiely svet" bola mojou prvouCEWE FOTOKNIHOU. Aj dnes, po štyroch rokoch by som ju nerobil inak, pretože je kombináciou toho, čo mám rád a zároveň považujem vo fotografii za najdôležitejšie. Svetlo a tieň, jednoduchú kompozíciu a prirodzenú emóciu. Čiernobiele podanie je najvýstižnejšie pre takéto videnie :).
  • Zo série naše CEWE FOTOKNIHY predstavujeme CEWE FOTOKNIHU našej kolegyne Lucie z Bratislavy. "Na ostrove Dugi Otok v Chorvátsku sme boli aj s kamarátmi a bola to krásna dovolenka. Rada na ňu spomínam, aj vďaka CEWE FOTOKNIHE. Kamaráti tiež dostali jednu od nás ako darček na Vianoce." #mojecewe #fotolabsk #cewefotolab #ceweslovensko #cewefotokniha #cewefotobuch #fotokniha #marec #mesiacknihy #cewephoto #dovolenka #spomienky #vacations #zazitky #darcek #osobnydarcek #tipnadarcek #chorvatsko #dlugiotok