fotolab.sk/blog

S instaxom na prechádzke za umením…

Pre tých, ktorí majú radi umenie, a ktorým tak ako mne srdce volá po kúsku histórie vo fotografii, mám skvelý tip. Stačí, sa vybrať so svojím INSTAXOM na poznávací výlet naprieč svojim mestom. A nebude to ani veľa stáť, pretože nie len veľkolepé mestá vám prinášajú veľkolepé zážitky. Aj vo vašom bezprostrednom okolí sa môže nachádzať dostatok zaujímavých podnetov.

Aj z návštevy miestneho múzea môžete odchádzať so skvelým fotografickým úlovkom. Okrem toho fotografovanie architektúry sa oplatí ! Keď si vytvoríte svoju vlastnú minigalériu, môžete takto originálne uchovať spomienku na miesta, ktoré sa neskôr môžu architektonicky zmeniť.

A prečo na INSTAX?

  • Jednoducho preto, že histórii toto malé políčko naozaj pristane.
  • A pristanú jej aj typické tlmené farby na aké sme zvyknutí napríklad pri sochárskom umení.
  • Práve instantná fotografia je v tomto čarovná.

P.S. Buďte originálni a zaveste si zopár vkusných záberov do vášho bytu. Umenie je stále viac populárne a vyhľadávané a vy budete s vašou súkromnou zbierkou umeleckých záberov absolútne IN.


 

Júlia Fiderická

Pridať komentár

three + 15 =

Instagram

  • Vo Vysokých Tatrách sme sa trošku spoľahli aj na náhodu a to, že veď všade je to pekné 😅 
fotila úžasná @annaopinova 
#cestujvhm2019 #minijeikona #cestujscewe #cestujscewe2019 @thisisslovakia @slovakia.travel
  • Dis is hau ví dú! 🔥🔥
📸 @minodebnar 
#cestujvhm2019 #cestujscewe2019 #mojecewe #cewephoto #hm
  • Prírodné scenérie si častokrát všimneš až z výšky! A inak v @hm sa jazdí na boarde parádne a vy stále hráte o 100€ na nákup, takže neváhaj a postik fotky s #cestujvhm2019 😅🤷🏻‍♂️🔥❤️ #cestujscewe2019 #mojecewe #dji #djimavic2pro