fotolab.sk/blog

Fotografia z Instaxu 2x inak

Dajte svojim instaxovým fotografiám nový rozmer a použite ich celkom netradične.

Buďte kreatívni a odvážni pri obdarúvaní svojich milovaných.

Darujte svoju obľúbenú momentku s kúskom vlastnej fantázie. Postačí vám obľúbený záber, ozdobná mašlička a sviečka.

Veľká Noc trocha inak

Myslite na svojich blízkych a vyčarujte im úsmev na tvrári, milou pozornosťou. Na prípravu takejto dekorácie použijeme instaxové fotografie. V tvorení nám ďalej pomôžu zvyšky vlny, ktoré doma ľahko nájdete, pripadne iné šnúrky, ktorých farbu máte radi. Tieto potom upevníte celkom ľahko na zadnú stranu papierika s fotkou, napríklad pomocou lepiacej pásky.

Pre svoju tvorbu som použila dobre známe vetvičky Zlatého dažďa ktoré všetci určite poznáme. Ich príjemná žltá farba sa skvelo dopĺňala s ružovými doplnkami a obrazom v pozadí. Dekoráciu som nakoniec vložila do vázičky aby vydržala čo najdlhšie čerstvá.

                            


Júlia Fiderická

Pridať komentár

7 + 6 =

Instagram

  • O tom čo všetko môžete vidieť  a odfotiť počas cestovnia po Nórsku spísal do prvého článku náš kolega @janmurinphotography Článok si môžete prečítať na našom blogu. 👉🏻Link nájdete v profile.
#mojecewe #fotolabsk #cewefotolab #cewefotolabblog #blog #blogger #cestovanie #novyclanok #dnescestujem #norsko #wanderlust #travel #travelling #fotenie #photo #fotim #fotky #spomienky #zazitky
  • Pokračujeme v sérii naše CEWE FOTOKNIHY. Tentokrát máme fotoknihu nášho kolegu Jána z Banskej Bystrice. 
Fotokniha "Môj čiernobiely svet" bola mojou prvouCEWE FOTOKNIHOU. Aj dnes, po štyroch rokoch by som ju nerobil inak, pretože je kombináciou toho, čo mám rád a zároveň považujem vo fotografii za najdôležitejšie. Svetlo a tieň, jednoduchú kompozíciu a prirodzenú emóciu. Čiernobiele podanie je najvýstižnejšie pre takéto videnie :).
  • Zo série naše CEWE FOTOKNIHY predstavujeme CEWE FOTOKNIHU našej kolegyne Lucie z Bratislavy. "Na ostrove Dugi Otok v Chorvátsku sme boli aj s kamarátmi a bola to krásna dovolenka. Rada na ňu spomínam, aj vďaka CEWE FOTOKNIHE. Kamaráti tiež dostali jednu od nás ako darček na Vianoce." #mojecewe #fotolabsk #cewefotolab #ceweslovensko #cewefotokniha #cewefotobuch #fotokniha #marec #mesiacknihy #cewephoto #dovolenka #spomienky #vacations #zazitky #darcek #osobnydarcek #tipnadarcek #chorvatsko #dlugiotok