blog.fotolab.sk

Fotografia z Instaxu 2x inak

Dajte svojim instaxovým fotografiám nový rozmer a použite ich celkom netradične.

Buďte kreatívni a odvážni pri obdarúvaní svojich milovaných.

Darujte svoju obľúbenú momentku s kúskom vlastnej fantázie. Postačí vám obľúbený záber, ozdobná mašlička a sviečka.

Veľká Noc trocha inak

Myslite na svojich blízkych a vyčarujte im úsmev na tvrári, milou pozornosťou. Na prípravu takejto dekorácie použijeme instaxové fotografie. V tvorení nám ďalej pomôžu zvyšky vlny, ktoré doma ľahko nájdete, pripadne iné šnúrky, ktorých farbu máte radi. Tieto potom upevníte celkom ľahko na zadnú stranu papierika s fotkou, napríklad pomocou lepiacej pásky.

Pre svoju tvorbu som použila dobre známe vetvičky Zlatého dažďa ktoré všetci určite poznáme. Ich príjemná žltá farba sa skvelo dopĺňala s ružovými doplnkami a obrazom v pozadí. Dekoráciu som nakoniec vložila do vázičky aby vydržala čo najdlhšie čerstvá.

                            


Júlia Fiderická

Pridať komentár

9 + 16 =

Instagram

  • Pripájame sa k výzve #10yearchallenge a porovnávame našu CEWE FOTOKNIHU pred 10 rokmi a teraz. My tam vidíme krásnu zmenu. 💛💛 Zapájate sa aj vy do výziev? 
#mojecewe #fotolabsk #cewephoto #10yearschallenge #10yrschallenge #vyzva #cewefotokniha #fotokniha #fotobook #cewefotobuch #photobook
  • Uložte si tie najkrajšie spomienky z minulého roku do jednej CEWE FOTOKNIHY! Vytvorte si ročenku plnú fotografií, ktoré vám pripomenú zážitky a dobrodrúžstva, ktoré ste zažili. 
#mojecewe #fotolabsk #cewephoto #rocenka #cewefotokniha #fotokniha #fotobuch #fotoknihaplnaspomienok #zazitky #spomienky #fotografie #celyrokvjednejknihe
  • Na blogu sme pripravili nové rozhovor s fotografom @michaldurdina  Akú fototecniku používa a čo rád fotí nám prezradil v rozhovore na blogu. 
#mojecewe #fotolabsk #fotolabblog #novyblog #blogger #cewefotolabblog #rozhovor #rozhovor #clanok #slovensko #photography #cewephoto #photo #photos #foto #fotky