fotolab.sk/blog

Predíďte jarnej únave a načerpajte energiu v srdci hôr

Počas projektu #cestujscewe sa cestovatelia Soňa a Matej ubytovali v Hoteli Slovan v Tatranskej Lomnici. Prečo by ste mali využiť možnosť a zastaviť sa tam tiež už túto jar nájdete v nasledujúcich riadkoch.

Po dlhej zime azda všetci nedočkavo očakávame prvé hrejivé lúče slnka, ktoré naznačujú, že jar sa blíži. V tomto období nás to akosi viac láka opustiť hluk (veľko)mesta a zájsť do prírody, nadýchať sa čerstvého vzduchu a načerpať tak stratenú energiu.

Jarné mesiace sú ako stvorené na oddych s rodinou. Možností na spoločne prežité  chvíle je hneď niekoľko – jarné prázdniny, či oslavy Veľkej Noci sú ideálnou príležitosťou na návštevu našich veľhôr. Prebúdzajúce sa Vysoké Tatry sú v tomto čase naozaj krásne a sú zdrojom neopakovateľných zážitkov, k čomu bezpochyby prispejú aj chvíle strávené v rodinnom Hoteli SLOVAN*** Tatranská Lomnica.

Hotel Slovan CEWE

Vybavenie hotela ponúka možnosti na aktívny odpočinok, ale i príjemný relax. Naviac, široké indoor i outdoor zázemie hotela poskytuje priestor pre konanie školení, firemných stretnutí či teambuildingov.

Útulný hotel s kapacitou 259 lôžok a 120 izieb (vrátane rodinných a mezonetových) leží priamo v srdci Vysokých Tatier, v najstaršom národnom parku na Slovensku a môže sa pochváliť priamym výhľadom na Lomnický štít a Ski centrum Tatranská Lomnica. Práve výhodná poloha hotela je zárukou jedinečnej, zážitkami nabitej dovolenky, a to v akomkoľvek ročnom období. Okrem kvalitného ubytovania na hostí čakajú hotelové služby na vysokej úrovni, ktoré ulahodia aj náročnému klientovi. Výborná domáca kuchyňa, bohatý animačný program pre deti, Relax centrum a Centrum zábavy, ale aj 7 konferenčných miestností.

Hotel Slovan CEWE

Podľa hodnotení návštevníkov portálu sdetmi.com získal Hotel SLOVAN*** Tatranská Lomnica  maximálny počet 5* a právom patrí medzi najobľúbenejšie rodinné hotely na Slovensku.

Pre rodinky, ale aj firemné akcie

O tom, že Hotel SLOVAN je mimoriadne obľúbený medzi rodičmi a ich ratolesťami svedčí aj jeho umiestnenie v rebríčku TOP 10 zariadení priateľských k deťom a rodinám na Slovensku. Ak sa rozhodnete pre prémiové ubytovanie v lone hôr spolu so svojimi najbližšími, tešiť sa môžete na množstvo sezónnych pobytových balíčkov, z ponuky ktorých si vyberie každý.

SLOVANská Veľká Noc

Veľkonočné sviatky sa u väčšiny žien a dievčat netešia príliš veľkej obľube, a tak sa môže zdať, že zvyky spojené s oslavami najvýznamnejších kresťanských sviatkov pomaly ustupujú do úzadia. V Hoteli SLOVAN*** Tatranská Lomnica vás radi presvedčia o opaku. Na malých i veľkých hostí čaká veľkonočne ladený program plný krásnych slovanských tradícií. Z bohatej ponuky vyberáme animácie pre detičky, tvorivé dielničky, stretnutie s pani včelárkou, či remeselné mestečko prezentujúce výrobcov a remeselníkov z unikátneho regiónu Tatier. Nebudú chýbať gastronomické pochúťky, ktoré k Veľkej Noci neodmysliteľne patria. Zrelaxujte sa v bazéne a pri hrách, a to všetko v pohodlí a priateľskej atmosfére rodinného Hotela SLOVAN*** Tatranská Lomnica.

Hotel Slovan Tatary CEWE

 

Májová romantika v našich horách

Niet pochýb o tom, že Tatry sú nádherné počas celého roku. Skutočne v každom ročnom období majú svojim návštevníkom čo ponúknuť. Ak sa rozhodnete navštíviť Vysoké Tatry v májovom čase, určite prídete z dovolenky dokonale zrelaxovaní. Príroda v rozpuku, hrejivé slnečné lúče a čistý vysokohorský vzduch sú bezpochyby tým najlepším zdrojom energie pre vás, ale aj pre vaše deti.

Jarnú idylku ešte umocnia krásy parku susediaceho s hotelom – nežné prvosienky a lány fialových krokusov priam lákajú na prechádzky parkom pod tatranskými končiarmi. Oddychujte tiež v hotelovom bazéne, nechajte sa rozmaznávať wellness procedúrami, chvíle oddychu si okoreňte zábavou v Centre zábavy.

Hotel Slovan Tatry

 

Masáže (aj) pre deti

Nielen v prípade nepriaznivého počasia stojí za návštevu príjemné hotelové Relax centrum s bazénom, štýlovou parnou saunou „drevenička“, relaxačným bazénom a bublinkovou masážou. Pre maximálne pohodlie každého návštevníka bez ohľadu na vek je k dispozícii tiež Relax detská zóna s detským tuli kútikom, relax bar, odpočinková zóna a terapeutické miestnosti ladené v nápaditom farebnom koncepte.

Empatickí maséri a terapeuti sa postarajú o harmóniu i tých najmenších hostí, vďaka čomu si budete môcť vychutnať masáže spolu so svojimi ratolesťami (v ponuke sú tiež Baby a Junior masáže).

hotel Slovan CEWE

Prírodná studnica energie

Vysoké Tatry práve v jarnom období ponúkajú množstvo možností na výlety do blízkeho i vzdialeného okolia. Skvelé je, že na túry sa môžete vydať aj so svojimi deťmi, a tak posilniť rodinné puto. Môžete ísť peši, na bicykli, alebo hoci aj s detským kočíkom. Vychutnajte si pokoj a ticho magickej horskej prírody. Pri plánovaní túry či výletu určite oceníte fakt, že hotel SLOVAN*** Tatranská Lomnica má vlastnú meteo stanicu, vďaka ktorej budete mať aktuálne informácie o počasí ako na dlani. Za symbolické euro je možné požičať si detský horský nosič pre najmenších, trekingové palice či ďalekohľad.

 

NOVINKA! Moderná doba praje technológiám, a tak aj Hotel SLOVAN*** nasadol na túto vlnu a aby bol svojim návštevníkom bližšie, vytvoril mobilnú aplikáciu, vďaka ktorej budete mať komplexné informácie o dianí v hoteli stále so sebou. Rezervácia ubytovania nikdy nebola jednoduchšia! Appku Hotel SLOVAN si môžete stiahnuť z Apple App Store, Google Play Store, alebo naskenovaním QR kódu na webovej stránke hotela (prípadne priamo na plagáte v hoteli).

Vysoké Tatry sa na vás tešia 🙂


 

Sofia Kósová

Milujem cestovanie, objavovanie nových miest a zachytávania čara okamihu prostredníctvom fotoaparátu. Okrem toho preferujem kreatívne nápady na vystavenie fotografii.

Pridať komentár

seventeen + 15 =

Ponuka mesiaca

Instagram

  • A čo tak výroba ročenky zo všetkých výletov, ktoré ste spolu počas roka zažili. Formát XXL panoráma je na tento typ CEWE FOTOKNIHY ako stvorený. Vaše fotografie tak získajú dostatok priestoru, aby mohli krásne vyniknúť. Nechajte sa inšpirovať. #mojecewe #fotolabsk #cewephoto #cewefotolabsk #fotografia #cewedarcekovysprievodca #xmas #tip #napad #vianoce #kreativita #xxlpanorama #cewefotokniha #fotokniha #spomienky #rocenka #darcek
  • Uchovajte si spomienky na prvý rok vášho dieťatka v CEWE FOTOKNIHE a darujte tento štýlový darček starým rodičom pod 🎄. Radosť a šťastie na seba nenechajú dlho čakať. Nechajte sa inšpirovať. #mojecewe #fotolabsk #cewephoto #napad #cewefotolabsk #vianoce #cewedarcekovysprievodca #xmas #tip #fotografia #kreativita #photo #cewefotokniha #fotokniha #inspiracia #darcek
  • Zimné festivaly, oslavy, narodeniny, stretnutia. Pri týchto príležitostiach nám pribudne do📱množstvo fotografií. Pomocou jednoduchej aplikácie si z nich vytvoríte CEWE FOTOKNIHU Pure v priebehu pár minút. Stačí vám vybrať 22 najkrajších fotografií a štýlový 🎁 je na svete. Appku nájdete v App Store alebo Google play. Nechajte sa inšpirovať. #mojecewe #fotolabsk #cewephoto #napad #cewefotolabsk #vianoce #cewedarcekovysprievodca #xmas #tip #kreativita #photo #fotografia #cewefotokniha #fotokniha #cewefotoknihapure #pure #darcek