fotolab.sk/blog

Požičajte si Fuji Instax Mini len za cenu fotopapiera!

Radi by ste oživili stretávku, rodinnú oslavu či grilovačku? Hľadáte príjemný spôsob zábavy, ktorý zdokumentuje vaše spomienky a zároveň poteší?

My vo Fotolabe máme pre vás riešenie. Môžete si u nás požičať fotoaparát Fujifilm Instax, s ktorým si najlepšie momentky vytlačíte priamo na akcii a bez čakania.

Ako to funguje?

Bezplatná výpožička je možná vo všetkých našich predajniach FOTOLAB. Zaplatíte len za náplň do fotoaparátu – papier na tlač fotografií. Jedna náplň papiera obsahuje 10 fotografií a jeho cena je 9,99 EUR. Fotopapier nájdete v rôznych variáciach od čiernobielej až po bodkované rámy vytalčených fotografií.

Osobne som si túto výpožičku vyskúšala a musím povedať, že je to veľmi príjemná zmena a potešenie na akomkoľvek stretnutí. Všetci sme si odniesli neskutočné množstvo spomienok v podobe malých fotografií, ktoré sme si hneď uložili do peňaženiek. Zažili sme pritom veľa vtipných situácií, na ktoré budeme dlho spomínať.

Zachytávanie jednoduchých momentov na fotoaparát INSTAX je hlavne zábavou s okamžitým výsledkom, ktorý rozhodne každého milo poteší.

Obsluha Instaxu nie je komplikovaná, samozrejme, niekedy sa vám nepodarí snímku kvalitne odfotiť – ako nám. Z tohto dôvodu vám odporúčame informovať sa u nášho personálu, ako správne manipulovať s fotoaparátom, aby ste získali čo najlepšie zábery.

Výpožička je možná na dobu 3 dní. Informácie o dostupnosti fotoaparátu Instax získate priamo v našich predajniach FOTOLAB. Vyhradzujeme si právo fotoaparát nezapožičať v prípade, že nebude v požadovanom termíne k dispozícii.

Neváhajte, vyskúšajte túto možnosť a zdielajte vaše zážitky na sociálnych sieťach s #fotolabsk či #mojecewe.


 

Sofia Kósová

Milujem cestovanie, objavovanie nových miest a zachytávania čara okamihu prostredníctvom fotoaparátu. Okrem toho preferujem kreatívne nápady na vystavenie fotografii.

Pridať komentár

twelve − twelve =

Instagram

  • Tatry boli nádherne, no my sa presúvame ďalej smer Orava!! Čo nemôžeme zmeškať v tomto krásnom kraji? ☺️ #mojecewe #cestujscewe #slovensko #thisisslovakia
  • Na Skalnatom plese sme vychytali krásne počasie, no odvtedy sa nám trošku zhoršilo a stále prší. Vďaka tomu máme ale príležitosť pobehať múzeá a jaskyne v okolí Tatier 😅

#mojecewe #cestujscewe #cestujvhm2019 #slovensko #vysoketatry
  • Pripravili sme pre vás SÚŤAŽ!!! 🔥🔥
Odfoť sa počas nášho letného cestovania v outfite z @hm s hahstagom #cestujvhm2019 a vyhraj darčekovú kartu na nákup v H&M v hodnote 100 eur. Na konci našej cesty vyžrebujeme 2 šťastlivcov!! 🔥🔥🔥 #cestujvhm2019 #cestujscewe #hm