fotolab.sk/blog

Požičajte si Fuji Instax Mini len za cenu fotopapiera!

Radi by ste oživili stretávku, rodinnú oslavu či grilovačku? Hľadáte príjemný spôsob zábavy, ktorý zdokumentuje vaše spomienky a zároveň poteší?

My vo Fotolabe máme pre vás riešenie. Môžete si u nás požičať fotoaparát Fujifilm Instax, s ktorým si najlepšie momentky vytlačíte priamo na akcii a bez čakania.

Ako to funguje?

Bezplatná výpožička je možná vo všetkých našich predajniach FOTOLAB. Zaplatíte len za náplň do fotoaparátu – papier na tlač fotografií. Jedna náplň papiera obsahuje 10 fotografií a jeho cena je 9,99 EUR. Fotopapier nájdete v rôznych variáciach od čiernobielej až po bodkované rámy vytalčených fotografií.

Osobne som si túto výpožičku vyskúšala a musím povedať, že je to veľmi príjemná zmena a potešenie na akomkoľvek stretnutí. Všetci sme si odniesli neskutočné množstvo spomienok v podobe malých fotografií, ktoré sme si hneď uložili do peňaženiek. Zažili sme pritom veľa vtipných situácií, na ktoré budeme dlho spomínať.

Zachytávanie jednoduchých momentov na fotoaparát INSTAX je hlavne zábavou s okamžitým výsledkom, ktorý rozhodne každého milo poteší.

Obsluha Instaxu nie je komplikovaná, samozrejme, niekedy sa vám nepodarí snímku kvalitne odfotiť – ako nám. Z tohto dôvodu vám odporúčame informovať sa u nášho personálu, ako správne manipulovať s fotoaparátom, aby ste získali čo najlepšie zábery.

Výpožička je možná na dobu 3 dní. Informácie o dostupnosti fotoaparátu Instax získate priamo v našich predajniach FOTOLAB. Vyhradzujeme si právo fotoaparát nezapožičať v prípade, že nebude v požadovanom termíne k dispozícii.

Neváhajte, vyskúšajte túto možnosť a zdielajte vaše zážitky na sociálnych sieťach s #fotolabsk či #mojecewe.


 

Sofia Kósová

Milujem cestovanie, objavovanie nových miest a zachytávania čara okamihu prostredníctvom fotoaparátu. Okrem toho preferujem kreatívne nápady na vystavenie fotografii.

Pridať komentár

two × 4 =

Ponuka mesiaca

Instagram

  • O tom aké je cestovanie po Nepále a čo všetko vás môže prekvapiť spísal fotograf @michaldurdina do článkov na našom blogu. Prečítajte si čo sa počas cesty podarilo a čo nie. #mojecewe #cewefotolabblog #blog #novyclanok #newarticle #nepal #travel #dnescestujem #wanderlust #spomienky #fotky #zazitky #cestovanie
  • Kalendár nám pomaly hlási prechod do jesene, čo je ideálne obdobie na objednanie adventného kalendáru s vlastnou fotografiou a čokoládovou maškrtou vo vnútri. 🍫Môžete si vybrať čokoládu kinder alebo pralinky Ferrero. 😍
📸 @ninnulina.blog
#mojecewe #cewephoto #fotolabsk #cewefotolabsk #adventnykalendar #kalendar #advent #kinder #ferrero #kinderchocolate #ferrero #vianoce #xmas #mikulas #christmas #tipnadarcek
  • O tom čo môžete vidieť počas návštevy San Francisca a jeho okolia napísal fotograf @tomaszverbik do nového článku na blogu. Okrem toho, že stihol toho naozaj dosť odskočil si aj do Google. Veď sa dočítate na našom blogu! Link v profile. 
#mojecewe #fotolabsk #cewefotolabsk #cewefotolabblog #blog #blogger #newarticle #novyclanok #clanok #cestovanie #dnescestujem #sanfrancisco #california #google #travel #travelling