fotolab.sk/blog

Požičajte si Fuji Instax Mini len za cenu fotopapiera!

Radi by ste oživili stretávku, rodinnú oslavu či grilovačku? Hľadáte príjemný spôsob zábavy, ktorý zdokumentuje vaše spomienky a zároveň poteší?

My vo Fotolabe máme pre vás riešenie. Môžete si u nás požičať fotoaparát Fujifilm Instax, s ktorým si najlepšie momentky vytlačíte priamo na akcii a bez čakania.

Ako to funguje?

Bezplatná výpožička je možná vo všetkých našich predajniach FOTOLAB. Zaplatíte len za náplň do fotoaparátu – papier na tlač fotografií. Jedna náplň papiera obsahuje 10 fotografií a jeho cena je 9,99 EUR. Fotopapier nájdete v rôznych variáciach od čiernobielej až po bodkované rámy vytalčených fotografií.

Osobne som si túto výpožičku vyskúšala a musím povedať, že je to veľmi príjemná zmena a potešenie na akomkoľvek stretnutí. Všetci sme si odniesli neskutočné množstvo spomienok v podobe malých fotografií, ktoré sme si hneď uložili do peňaženiek. Zažili sme pritom veľa vtipných situácií, na ktoré budeme dlho spomínať.

Zachytávanie jednoduchých momentov na fotoaparát INSTAX je hlavne zábavou s okamžitým výsledkom, ktorý rozhodne každého milo poteší.

Obsluha Instaxu nie je komplikovaná, samozrejme, niekedy sa vám nepodarí snímku kvalitne odfotiť – ako nám. Z tohto dôvodu vám odporúčame informovať sa u nášho personálu, ako správne manipulovať s fotoaparátom, aby ste získali čo najlepšie zábery.

Výpožička je možná na dobu 3 dní. Informácie o dostupnosti fotoaparátu Instax získate priamo v našich predajniach FOTOLAB. Vyhradzujeme si právo fotoaparát nezapožičať v prípade, že nebude v požadovanom termíne k dispozícii.

Neváhajte, vyskúšajte túto možnosť a zdielajte vaše zážitky na sociálnych sieťach s #fotolabsk či #mojecewe.


 

Sofia Kósová

Milujem cestovanie, objavovanie nových miest a zachytávania čara okamihu prostredníctvom fotoaparátu. Okrem toho preferujem kreatívne nápady na vystavenie fotografii.

Pridať komentár

2 × five =

Instagram

  • Fotosúťaž CEWE Photo Award pozná výhercov mesiaca január!  Čo myslíte, má šancu sa stať celkovým víťazom? 😲😲 Skúste šťastie a zapojte sa do celosvetovej súťaže o jedinečný zájazd podľa vlastného výberu a kopec iných cien! 📷📷 Link na súťaž a viac info nájdete v profile!

#mojecewe #fotolabsk #cewephoto #cewephotoaward #CEWEphotoaward2019 #fotosutaz #contest #sutaz #fotky #fotenie #vyhercamesiaca #cewephotoawards
  • Krásneho Valentína prajeme! 💕 💕

Na blogu sme pre vás pripravili 10 tipov ako zachytiť valentínsku atmosféru pomocou fotoaparátu nie len na Instagram. #mojecewe #fotolabsk #foto #valentin #valentine #novyclanok #fotolabblog #blogger #tipynafotky #fotenie #dog #love #dogstagram #tipnafoto#fotky #photos #laska #love #frenchie
  • Nezabudnite na svoju polovičku a potešte ju spoločnou fotografiou. Aj na poslednú chvíľu môžete na predajniach CEWE FOTOLAB vytlačiť fotografie na počkanie. Klasická fotka, koláž či fotopásik dotvoria s kvetinou milý darček na Valentína. Na predajniach nájdete aj jedinečné valentínske rámiky! 📷 @inge_neve 👫
#mojecewe #fotolabsk #valentin #lastminutegift #darceknaposlednuchvilu #fotografie #fotky #foto #photo #fotopasik #couple #love #laska #par #dvojica #cewephoto