fotolab.sk/blog

Mapa v CEWE FOTOKNIHE

Patríte medzi vášnivých cestovateľov alebo si chcete len vytvoriť CEWE FOTOKNIHU ako spomienku na nezabudnuteľnú dovolenku či cestu?

Uchovajte si fotografie originálnym spôsobom v CEWE FOTOKNIHE. Softvér so širokou ponukou grafických úprav prináša jedinečnú možnosť tvorby vlastnej fotoknihy plnej spomienok. Pre lepšiu dokumentáciu cesty, máte možnosť vkladania mapy do fotoknihy.

Mapa vo fotoknihe prináša skvelý spôsob, ako ukázať vašu trasu. Po rokoch nebudete mať problém zistiť, kde boli vytvorené vaše najkrajšie fotografie.

  1. Vložte mapu

Len jeden klik na ikonu vám umožní vložiť mapu do fotoknihy. Jednoducho zadáte cieľ dovolenky a posuňte mapu, kým nenájdete požadovaný výber.

Môžete si vybrať zo štýlov:

  • klasická mapa
  • topografická mapa

Nezabudnite si upraviť veľkosť mapy podľa toho, či chcete vyplniť dvojstránku alebo len vložiť malú mapu.

  1. Zvýraznite požadované miesto

Navštívené miesta si môžete označiť vlajkou alebo iným klipartom. V softvéri nájdete široký výber motívov rôzneho zaradenia, od klasických až po netradičné a vtipné. Následne stačí presunúť vybraný klipart na požadované miesto a upraviť veľkosť.

Ak ste nenašli vhodný motív, stačí kliknúť na online galériu. Tu nájdete ďalšie kliparty, ktoré si môžete bezplatne nainštalovať za niekoľko sekúnd do vášho počítača. Napríklad v sekcii „Symboly pre mapy“.

  1. Vloženie mapy s trasou

Ak máte záujem a chuť, do fotoknihy si viete vložiť aj mapu s vyznačenou trasou. Pri tejto možnosti ale musíte postupovať opačne ako pri predošlom vkladaní mapy.

Na vami vybranú stranu si kliknete pravým tlačidlom myši a dáte vložiť „Nová mapa s trasou“.  Následne vložíte vami zvolené GPS údaje. Na mape sa následne zobrazí trasa vytvorená z dodaných dát. Potom vám už len ostáva výber vhodnej farby na zvýraznenie trasy.


 

Sofia Kósová

Milujem cestovanie, objavovanie nových miest a zachytávania čara okamihu prostredníctvom fotoaparátu. Okrem toho preferujem kreatívne nápady na vystavenie fotografii.

Pridať komentár

10 + 7 =

Instagram

  • hexxas sú ideálne aj ako dekorácia do detskej izby. Ich flexibilita a možnosti kombinovania z nich robia ideálny doplnok.  #mojecewe #fotolabsk #cewephoto #hexxas #babzroom #detskaizba #Doplnok #dekoracia #obraz 
Viac info nájdete na linku v profie.
  • Aj obyčajná prechádzka na zmrzlinu alebo venčenie psa má svoje čaro. Tipy ako odfotiť momentky z bežného dňa nájdete v novom článku na blogu!

#mojecewe #fotolabsk #cewefotolab #cewefotolabblog #blog #novyclanok #blogger #bloger #momentky #akofotit #tipy #napady #fotenie #fotky #spomienky #memories #zazitky Thanks for article @luziapimpinella
  • Veríme, že každý z vás si uži voľne dni spôsobom,ktorý sa mu páčil. Dúfame, že ste krásy týchto slnečných dní a dobrodrúžstva fotili - či už fotoaparátom alebo mobilom. Neváhajte si ich tieto spomienky vytlačiť u nás! A pre tých čo majú chuť vyskúšať našu novinku hexxas, sme pripravili 🎁 kupón so zľavou.🎁 👉🏼 Nájdete na našej stránke. 
#mojecewe #fotolabsk #cewefotolab #cewephoto #hexxas #povelkejnoci #darcek #uchovaniespomienok #fotky #vylety