CEWE Fotolab blog

Letná dovolenka v CEWE FOTOKNIHE

Máte už letnú dovolenku za sebou, alebo sa na ňu ešte len tešíte? Máme pre vás tip, ako si ju uchovať a prežiť krásne zážitky opäť, kedykoľvek sa vám bude chcieť.

Letná dovolenka je pre väčšinu z nás vrchol roka a tešíme sa na ňu dlho dopredu. A keď sa z nej vrátime, sme plný zážitkov a rozprávame si o dobrodružstvách a momentoch, ktoré sme prežili. To je ten správny čas na vytvorenie fotoknihy, aby naše spomienky nezapadli prachom, ale mali sme ich stále na očiach a tešili za nich ešte dlho.

Máme pre vás zopár tipov na dizajn krásnej letnej CEWE FOTOKNIHY. Poďte sa s nami na to pozrieť.

Svieže stránky

Menej je niekdy viac, a to platí aj pri fotoknihách. Nechajte vaše fotografie vyniknúť a doprajte im priestor. Kombinujte rôzne rozloženia fotografií na stránkach. Na jednu stranu umiestnite fotografiu na celú stránku, od okraja po okraj a na opačnú stranu vyberte viac menších fotografií, ktoré dopovedia príbeh.

Farbu pozadia vyberte tak, aby sa hodila k fotografiám. Biela je záruka čistého dizajnu a vaše zábery tak pritiahnu oko diváka.

Obálka zažiari

Obálka je prvé, čo zbadáte. Navrhnite ju tak, aby zaujala na prvý pohľad. Výber fotografie je kľúčový. Uistite sa, že fotografia pasuje na formát vašej fotoknihy a tiež je okolo dosť miesta na nadpisy a názov.

Text na obálke fotoknihy bude ešte výnimočnejší, ak použijete jeden z našich ozdobných efektov. Vyberte si zlatý, strieborný, zlato-ružový alebo lakovaný efekt a fotokniha bude doslova priťahovať pohľady.

Slová a príbeh

Doplňte fotoknihu príbehom, ktorý ste prežili, pretože nechcete, aby sa naňho zabudlo. Na niektoré zážitky sú potrebné slová. Zapíšte si najdôležitejšie okamihy k fotografiám, a budete tak presne vedieť, kedy, kde a ako sa to všetko stalo.

Pod texty môžete umiestniť farebné kliparty vo forme geometrických tvarov a zladiť ich s fotografiami farebne v jednom tóne. Fotokniha tak bude mať krásny minimalistický dizajn a bude prehľadná.

Už máte svoju letnú fotoknihu? Tak na čo čakáte!

Stiahnuť softvér zadarmo a vytvoriť CEWE FOTOKNIHU.

Daniela Ružovičová

Mám rada zimu, cestovanie a severské krajiny. Život v Bratislave striedam s výletmi do prírody a do hôr, s fotoaparátom v ruke.

Pridať komentár