fotolab.sk/blog

Koho sledujeme na Instagrame – MDŽ edition

8.marec je známy ako medzinárodný deň žien, označovaný skratkou MDŽ. K príležitosti tohto sviatku, ktorý je stanovený OSN k výročiu štrajku newyorských krajčírok, sme pripravili článok o šikovných slovenských fotografkách (profi aj amatérskych), ktoré  sledujeme  na Instagrame a s niektorými máme aj radosť spolupracovať.

Ako prvú vám predstavujeme fotografku Martinu Cimermanovú na Instagrame pod účtom @c.z.immer.  Vo voľnom čase sa venuje projektu fotografovania slovenských krojov. 

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Už som Vám hovorila, že kroje sú láska ?

Príspevok, ktorý zdieľa Maťa Cimermanová (@c.z.immer),

Mária Švarbová – Toto meno asi nemusíme predstavovať. Mladá fotografka zo Slovenska, ktorej fotografie plavárni boli vystavované po celom svete.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

serene 🔴 #photography #minimal #contemporaryart #art #architecturelovers

Príspevok, ktorý zdieľa Mária Švarbová (@maria.svarbova),

Fotografka @Welinna má už v mladom veku veľké množstvo projektov za sebou. Jej fotky môžeme vidieť na Instagrame, Red Bull stránke či Refresheri.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

@slowatch represent cruisin’ down the streets is sayin’ hi from Barcelona! [photo with giant cucumber building is a must] #trawelin

Príspevok, ktorý zdieľa W E L I N (@welinna),

Fotografií detí alebo krásne produktové fotografie slovenských značiek obdivujeme na instagramovom účte Gavulka patriaci Zuzane Gavulovej. Určite sa oplatí pozrieť si jej profil.

Pastelové farby na fotografiách v Instagram feede obdivujeme u fotografky @darina.sklenarova. Okrem portrétových fotografií môžete vidieť jej fotky aj pri slovenskej značke detských čiapok My Diobo.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Morning #Bratislava ☀️🖤

Príspevok, ktorý zdieľa D A R I N A (@darina.sklenarova),

Netradičný pohľad na svet ukazuje na svojom Instagrame aj šikovná fotografka @Sue_venere_photo.

To, že svet nie je jednotvárny sledujeme na profile mladej fotografky Dii Takacsovej, ktorá zobrazuje rôzne identity sveta.

Fotky krajiniek a slovenskej prírody obdivujeme na Instagramovom konte @Am.uhrinova.

Pripravili sme si pre vás aj dva bonusy. Tieto ženy nie sú fotografky ako vyššie spomenuté šikovne slovenské žienky, ale to neznamená, že fotia horšie.

@Inge_neve naša šikovná kolegyňa, ktorá vo voľnom čase fotí a tvorí neskutočné krásne veci. Mnoho fotografií, ktoré vidíte na našom Instagramovom účte tvorí práve ona.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

#bielanoc #2018 #bratislava #canon @adobestock

Príspevok, ktorý zdieľa Inge Neve (@inge_neve),

Aj Soňu, ktorú sme spoznali počas nášho letného projektu Cestuj s CEWE, sledujeme na Instagrame. Jej účet   @Girls_ventures obsahuje zmes fotografií z cestovania, bežného života či len nášho krásneho Slovenska.

Koho sledujete vy? Napíšte nám tipy do komentárov.


 

Sofia Kósová

Milujem cestovanie, objavovanie nových miest a zachytávania čara okamihu prostredníctvom fotoaparátu. Okrem toho preferujem kreatívne nápady na vystavenie fotografii.

Komentár

4 + five =

Instagram

Instagram has returned invalid data.