fotolab.sk/blog

Fotokoláž

Každý to pozná. Máte množstvo fotografií, ale nemáte dostatok miesta na ich zavesenie? Máme pre vás riešenie: ukážte ich všetky na jednom mieste vo vami vytvorenej kreatívnej fotokoláži. Vybrať si môžete z mnohých usporiadaní, podľa vašej chuti a zvoliť si, či chcete mať koláž usporiadanú pravidelne alebo voľne.

Koláž ako Premium plagát

Vaše obľubené fotografie na jeden pohľad: vyberte si z množstva predlôh a dizajnov, ktoré zažiaria na profi-fotopapieroch. Dostupná aj vo veľkom panoramatickom formáte.

Fotokoláž na plátne

Brilantné farby, kvalitný materiál – vytvorte vašu kreatívnu fotokoláž na vysokokvalitnom umeleckom plátne. Toto inšpiratívne umelecké dielo s vašimi obľubenými fotografiami bude vytlačené 12-farebnou tlačou.

Koláž na hliníkovej platni

Absolútnym trendom sä dnes fotografie vytlačené na hliníkovej platni. S tlačou  na ekologickom materiáli vaše koláže vyniknú nielen svojim jedinečným dizajnom, ale aj zaujímavou štruktúrou stabilného a ľahkého materiálu.

Koláž ako Gallery Print

Tento variant  je najušľachtilejší spôsob, ako prezentovať vaše fotografie. Priamou tlačou medzi akrylátové sklo a hliníkovú platňu zaistíte vašim fotografiám tie najžiarivejšie farby.


 

Sofia Kósová

Milujem cestovanie, objavovanie nových miest a zachytávania čara okamihu prostredníctvom fotoaparátu. Okrem toho preferujem kreatívne nápady na vystavenie fotografii.

Pridať komentár

15 − 1 =

Instagram

  • Viete o tom, že CEWE FOTOKNIHA Pure je ideálna do kabelky či len tak si ju zobrať na návštevu? Vytvoríte si si priamo v aplikácií s pomocou 22 fotografií, za menej ako 10 minút. My ju preto chceme a vy? 
#mojecewe #fotolabsk #cewefotolabsk #cewephoto #cewepure #cewefotokniha #fotokniha #spomienky #cewefotoknihapure #photo #photobook #cewefotobuch
  • Ak uvažujete nad fotením portrétov, máme pre vás ideálny článok na blogu od @martin_farky_farkas Prečítajte si na čo dávať pozor a možno nájdete inšpiráciu na fotenie v uliciach mesta.
#mojecewe #fotolabsk #cewefotolabsk #cewefotolabblog #blog #novyclanok #clanok #blogger #fotime #fotenie #portret #tipy #bratiska #bratislava #fotimevmeste #portrait #portraitphotography
  • Nebaví vás pozerať fotografie na počítači alebo v mobile? Krabička s fotkami v retro štýle je potom pre vás ideálna. 🤩Uchovajte si spomienky na krásne chvíle a zážitky na jednom mieste.📷 #mojecewe #fotolabsk#cewefotolabsk#cewephoto #artprints #retrofoto  #foto #photo #spomienky #zazitky #memories #stories #adventures #fotime #dnesfotim  #fotkyvkrabicke #fotky #fotografie #tlacenefotky