fotolab.sk/blog

Fotokoláž

Každý to pozná. Máte množstvo fotografií, ale nemáte dostatok miesta na ich zavesenie? Máme pre vás riešenie: ukážte ich všetky na jednom mieste vo vami vytvorenej kreatívnej fotokoláži. Vybrať si môžete z mnohých usporiadaní, podľa vašej chuti a zvoliť si, či chcete mať koláž usporiadanú pravidelne alebo voľne.

Koláž ako Premium plagát

Vaše obľubené fotografie na jeden pohľad: vyberte si z množstva predlôh a dizajnov, ktoré zažiaria na profi-fotopapieroch. Dostupná aj vo veľkom panoramatickom formáte.

Fotokoláž na plátne

Brilantné farby, kvalitný materiál – vytvorte vašu kreatívnu fotokoláž na vysokokvalitnom umeleckom plátne. Toto inšpiratívne umelecké dielo s vašimi obľubenými fotografiami bude vytlačené 12-farebnou tlačou.

Koláž na hliníkovej platni

Absolútnym trendom sä dnes fotografie vytlačené na hliníkovej platni. S tlačou  na ekologickom materiáli vaše koláže vyniknú nielen svojim jedinečným dizajnom, ale aj zaujímavou štruktúrou stabilného a ľahkého materiálu.

Koláž ako Gallery Print

Tento variant  je najušľachtilejší spôsob, ako prezentovať vaše fotografie. Priamou tlačou medzi akrylátové sklo a hliníkovú platňu zaistíte vašim fotografiám tie najžiarivejšie farby.


 

Sofia Kósová

Milujem cestovanie, objavovanie nových miest a zachytávania čara okamihu prostredníctvom fotoaparátu. Okrem toho preferujem kreatívne nápady na vystavenie fotografii.

Pridať komentár

one × five =

Instagram

  • Fotosúťaž CEWE Photo Award pozná výhercov mesiaca január!  Čo myslíte, má šancu sa stať celkovým víťazom? 😲😲 Skúste šťastie a zapojte sa do celosvetovej súťaže o jedinečný zájazd podľa vlastného výberu a kopec iných cien! 📷📷 Link na súťaž a viac info nájdete v profile!

#mojecewe #fotolabsk #cewephoto #cewephotoaward #CEWEphotoaward2019 #fotosutaz #contest #sutaz #fotky #fotenie #vyhercamesiaca #cewephotoawards
  • Krásneho Valentína prajeme! 💕 💕

Na blogu sme pre vás pripravili 10 tipov ako zachytiť valentínsku atmosféru pomocou fotoaparátu nie len na Instagram. #mojecewe #fotolabsk #foto #valentin #valentine #novyclanok #fotolabblog #blogger #tipynafotky #fotenie #dog #love #dogstagram #tipnafoto#fotky #photos #laska #love #frenchie
  • Nezabudnite na svoju polovičku a potešte ju spoločnou fotografiou. Aj na poslednú chvíľu môžete na predajniach CEWE FOTOLAB vytlačiť fotografie na počkanie. Klasická fotka, koláž či fotopásik dotvoria s kvetinou milý darček na Valentína. Na predajniach nájdete aj jedinečné valentínske rámiky! 📷 @inge_neve 👫
#mojecewe #fotolabsk #valentin #lastminutegift #darceknaposlednuchvilu #fotografie #fotky #foto #photo #fotopasik #couple #love #laska #par #dvojica #cewephoto