fotolab.sk/blog

FOTOKNIHA do detských rúk

Obávali ste sa čo môžu s CEWE FOTOKNIHAMI spraviť najmenší členovia rodiny? Pokrčiť, roztrhnúť prípadne obliať? Aj z tohto dôvodu máte fotoknihy odložené na najvyššej poličke, aby na ne nedosiahli?

CEWE FOTOKNIHA Kids

 

CEWE FOTOKNIHA Kids, ktorá je ideálna do detských rúčok, predstavuje jedinečné riešenie.  Rozmery, zaoblené strany a špirálové viazane špeciálne navrhnuté pre najmenších, umožní zábavu a zážitok pre každé dieťa.  Na 22 stranách je priestor ukázať dieťatku členov rodiny, hračky alebo akýkoľvek motív si zvolíte.

fotkniha Kids

Strany sú hrubšie a odolnejšie ako u bežných fotokníh, a preto sa s nimi deťom ľahšie manipuluje. Zároveň sú všetky materiály použité pri výrobe fotoknihy certifikované a zdraviu nezávadné.

fotoknih CEWE

CEWE FOTOKNIHA Kids je nielen praktická, ale aj jedinečná ozdoba detskej izby. Online tvorba fotoknihy priamo na stránke je jednoduchá a rýchla.

 

Stačí len začať! Vytvorte ju pre vašich najmenších alebo ako darček!

Chcem to skúsiť!


 

Sofia Kósová

Milujem cestovanie, objavovanie nových miest a zachytávania čara okamihu prostredníctvom fotoaparátu. Okrem toho preferujem kreatívne nápady na vystavenie fotografii.

Pridať komentár

19 + 9 =

Ponuka mesiaca

Instagram

  • A čo tak výroba ročenky zo všetkých výletov, ktoré ste spolu počas roka zažili. Formát XXL panoráma je na tento typ CEWE FOTOKNIHY ako stvorený. Vaše fotografie tak získajú dostatok priestoru, aby mohli krásne vyniknúť. Nechajte sa inšpirovať. #mojecewe #fotolabsk #cewephoto #cewefotolabsk #fotografia #cewedarcekovysprievodca #xmas #tip #napad #vianoce #kreativita #xxlpanorama #cewefotokniha #fotokniha #spomienky #rocenka #darcek
  • Uchovajte si spomienky na prvý rok vášho dieťatka v CEWE FOTOKNIHE a darujte tento štýlový darček starým rodičom pod 🎄. Radosť a šťastie na seba nenechajú dlho čakať. Nechajte sa inšpirovať. #mojecewe #fotolabsk #cewephoto #napad #cewefotolabsk #vianoce #cewedarcekovysprievodca #xmas #tip #fotografia #kreativita #photo #cewefotokniha #fotokniha #inspiracia #darcek
  • Zimné festivaly, oslavy, narodeniny, stretnutia. Pri týchto príležitostiach nám pribudne do📱množstvo fotografií. Pomocou jednoduchej aplikácie si z nich vytvoríte CEWE FOTOKNIHU Pure v priebehu pár minút. Stačí vám vybrať 22 najkrajších fotografií a štýlový 🎁 je na svete. Appku nájdete v App Store alebo Google play. Nechajte sa inšpirovať. #mojecewe #fotolabsk #cewephoto #napad #cewefotolabsk #vianoce #cewedarcekovysprievodca #xmas #tip #kreativita #photo #fotografia #cewefotokniha #fotokniha #cewefotoknihapure #pure #darcek