fotolab.sk/blog

Darčekový sprievodca – Darčeky pre rodičov a starých rodičov

Tipy na darčeky

Príchod predvianočného obdobia prináša aj hľadanie vhodných darčekov pre vašich najbližších. Pripravili sme pre vás tipy na darčeky pre rodičov a starých rodičov, priateľku alebo priateľa.

Uvažujete čo podarujete rodičom alebo starým rodičom na Vianoce? Inšpirujte sa našimi tipmi na vhodné darčeky.

CEWE FOTOKNIHA

Darujte rodičom spomienky uchované v CEWE FOTOKNIHE. Obsah fotoknihy si určujete sami. Môžete tam vložiť fotky z posledného roku alebo z najlepšej dovolenky. Spomienky uložené v CEWE FOTOKNIHE, potešia a zostanú uchované bez komplikácií čo najdlhšiu dobu.

FOTOKALENDAR

Jedinečným kalendár plný fotografií z vášho roku potešia starých rodičov.  Do fotokalendáru môžete vložiť pripomienky k narodeninám  blízkych osôb. Stačí ak vyberie 12 fotografií, ktoré vám spestria stenu alebo stôl v domácnosti.

HRNČEKY

Aj z popijania kávy alebo čaju môžete spraviť zážitok vďaka jedinečným hrnčekom s vlastnou potlačou. Darujte spomienky na šálke, ktoré  pri každodennom pití kávy, čaju vašim rodičom a starým rodičom pripomenú rodinu.

MAGNETKY

Praktický a milý darček, ktorý poteší sú foto magnetky. Jedinečné magnetické fotky, ktoré môžu slúžiť ako dekorácia alebo úchytka pre milý odkaz. Fotky vo forme magnety potešia a zároveň prinesú dôvod spomínať na všetky spoločné zážitky.

KOMPAKTNÝ FOTOAPARÁT

Ak sú vaši rodičia vášniví cestovatelia, darujte im pod stromček kompaktný fotoaparát. V dnešnej dobre viete kúpiť fotoaparát malých rozmerov a veľmi dobrej kvality, s ktorým si cestovatelia uchovajú všetky spomienky z ciest.


 

Sofia Kósová

Milujem cestovanie, objavovanie nových miest a zachytávania čara okamihu prostredníctvom fotoaparátu. Okrem toho preferujem kreatívne nápady na vystavenie fotografii.

Pridať komentár

20 − fifteen =

Instagram

  • O tom čo všetko môžete vidieť  a odfotiť počas cestovnia po Nórsku spísal do prvého článku náš kolega @janmurinphotography Článok si môžete prečítať na našom blogu. 👉🏻Link nájdete v profile.
#mojecewe #fotolabsk #cewefotolab #cewefotolabblog #blog #blogger #cestovanie #novyclanok #dnescestujem #norsko #wanderlust #travel #travelling #fotenie #photo #fotim #fotky #spomienky #zazitky
  • Pokračujeme v sérii naše CEWE FOTOKNIHY. Tentokrát máme fotoknihu nášho kolegu Jána z Banskej Bystrice. 
Fotokniha "Môj čiernobiely svet" bola mojou prvouCEWE FOTOKNIHOU. Aj dnes, po štyroch rokoch by som ju nerobil inak, pretože je kombináciou toho, čo mám rád a zároveň považujem vo fotografii za najdôležitejšie. Svetlo a tieň, jednoduchú kompozíciu a prirodzenú emóciu. Čiernobiele podanie je najvýstižnejšie pre takéto videnie :).
  • Zo série naše CEWE FOTOKNIHY predstavujeme CEWE FOTOKNIHU našej kolegyne Lucie z Bratislavy. "Na ostrove Dugi Otok v Chorvátsku sme boli aj s kamarátmi a bola to krásna dovolenka. Rada na ňu spomínam, aj vďaka CEWE FOTOKNIHE. Kamaráti tiež dostali jednu od nás ako darček na Vianoce." #mojecewe #fotolabsk #cewefotolab #ceweslovensko #cewefotokniha #cewefotobuch #fotokniha #marec #mesiacknihy #cewephoto #dovolenka #spomienky #vacations #zazitky #darcek #osobnydarcek #tipnadarcek #chorvatsko #dlugiotok