fotolab.sk/blog
CEWE FOTOKNIHA PURE

Čo darovať mame na Deň matiek?

Druhú majovú sobotu majú maminky deň, ktorý je venovaný len im. Deň keď sa oslavuje materstvo a prejavuje úcta matkám sa oslavuje na mnohých miestach na celom svete a v rôzne dni. Na Slovensku mnohokrát dávajú deti svojim maminkám  darčeky, ktoré vlastnoručne vyrobili v škôlke, družine či na krúžkoch, ktoré navštevujú.

Tento rok sme si pre vás pripravili pomocníka – návod na darček pre maminu ku Dňu matiek.

deň matiek, CEWE tip na darček

Retro prints, najkrajšie spomienky v tlačenej forme s odkazom vyčarujú úsmev na tvári a pripomenú spoločné zážitky.

den mateiek fotky

Ak fotíte na mobil je CEWE FOTOKNIHA Pure ideálny darček, ktorý zhmotní všetky zážitky zachytené mobilom.

Obal na telefón nielen ochráni telefón pred pádom, ale umožní nosiť obľúbenú fotografiu pri sebe.

den matiek obal na telefon

hexxas je naša novinka tento rok, ktoré očarí každého. Obľúbené motívy, fotografie detí či vnúčat potešia každú maminku.

Tip na poslednú chvíľu!

Ak kupujete darček na poslednú chvíľu, neváhajte využiť naše fotokiosky na predajniach CEWE FOTOLAB.


cewe fotokniha Pure den matiek

Sofia Kósová

Milujem cestovanie, objavovanie nových miest a zachytávania čara okamihu prostredníctvom fotoaparátu. Okrem toho preferujem kreatívne nápady na vystavenie fotografii.

Pridať komentár

8 + seven =

Instagram

  • V súťaži CEWE Photo Award je súťažná kategória Architektúra a Infraštruktúra kde nájdete aj takéto fotografie. Súťaž prebieha len do 2.6.2019! #mojecewe #cewephotoaward #cewephoto #finalmonth #cewephoto #cewephoto #architektura #sutaz #photocontest #contest #competition #fotosutaz #cewefotolabsk #fotolabsk 
Autor foto Frank Krispin
  • Viete o tom, že CEWE FOTOKNIHA Pure je ideálna do kabelky či len tak si ju zobrať na návštevu? Vytvoríte si si priamo v aplikácií s pomocou 22 fotografií, za menej ako 10 minút. My ju preto chceme a vy? 
#mojecewe #fotolabsk #cewefotolabsk #cewephoto #cewepure #cewefotokniha #fotokniha #spomienky #cewefotoknihapure #photo #photobook #cewefotobuch
  • Ak uvažujete nad fotením portrétov, máme pre vás ideálny článok na blogu od @martin_farky_farkas Prečítajte si na čo dávať pozor a možno nájdete inšpiráciu na fotenie v uliciach mesta.
#mojecewe #fotolabsk #cewefotolabsk #cewefotolabblog #blog #novyclanok #clanok #blogger #fotime #fotenie #portret #tipy #bratiska #bratislava #fotimevmeste #portrait #portraitphotography