fotolab.sk/blog

Vianočná atmosféra v izbe

Pripravujete sa na Vianoce a chceli by ste si kúsok vianočnej atmosféry preniesť aj do vašej izby? Stačí ak máte voľné poobedie, vianočnú náladu a atmosféra v byte sa vytvorí veľmi ľahko.

POTREBUJETE:

  • Klince
  • Kladivo
  • Klipy na papier
  • Fotografie
  • Artprints prípadne fotografie vytlačené na fotokiosku z predajne CEWE – FOTOLAB
  • Svetelná reťaz

Celý proces je veľmi jednoduchý. Na začiatok si potrebujte zvoliť priestor kde budete umiestňovať fotografie.

Vyberiete si fotografie a grafiky, ktoré chcete umiestniť na stenu. Môžete si ich vytlačiť na počkanie priamo na našich predajniach alebo objednať online. Pri objednávke online môžete vyskúšať aj ART PRINTS, ktoré ponúkajú väčšie množstvo kreativity a možností ako vystaviť fotografie. Uvažujte nad rozmiestnením fotografií na stene. Umiestnite na požadované miesta klince alebo ozdobné háčiky, ktoré dodajú stene inú atmosféru.

Na nabité klince zavesíte klipy, ktoré budú držať fotografie na stene.

Nakoniec medzi fotografie zaveste svetelnú reťaz, ktorá osvetlí fotografie a prinesie čaro Vianoc k vám doma.


 

Sofia Kósová

Milujem cestovanie, objavovanie nových miest a zachytávania čara okamihu prostredníctvom fotoaparátu. Okrem toho preferujem kreatívne nápady na vystavenie fotografii.

Pridať komentár

14 − seven =

Instagram

  • O tom čo všetko môžete vidieť  a odfotiť počas cestovnia po Nórsku spísal do prvého článku náš kolega @janmurinphotography Článok si môžete prečítať na našom blogu. 👉🏻Link nájdete v profile.
#mojecewe #fotolabsk #cewefotolab #cewefotolabblog #blog #blogger #cestovanie #novyclanok #dnescestujem #norsko #wanderlust #travel #travelling #fotenie #photo #fotim #fotky #spomienky #zazitky
  • Pokračujeme v sérii naše CEWE FOTOKNIHY. Tentokrát máme fotoknihu nášho kolegu Jána z Banskej Bystrice. 
Fotokniha "Môj čiernobiely svet" bola mojou prvouCEWE FOTOKNIHOU. Aj dnes, po štyroch rokoch by som ju nerobil inak, pretože je kombináciou toho, čo mám rád a zároveň považujem vo fotografii za najdôležitejšie. Svetlo a tieň, jednoduchú kompozíciu a prirodzenú emóciu. Čiernobiele podanie je najvýstižnejšie pre takéto videnie :).
  • Zo série naše CEWE FOTOKNIHY predstavujeme CEWE FOTOKNIHU našej kolegyne Lucie z Bratislavy. "Na ostrove Dugi Otok v Chorvátsku sme boli aj s kamarátmi a bola to krásna dovolenka. Rada na ňu spomínam, aj vďaka CEWE FOTOKNIHE. Kamaráti tiež dostali jednu od nás ako darček na Vianoce." #mojecewe #fotolabsk #cewefotolab #ceweslovensko #cewefotokniha #cewefotobuch #fotokniha #marec #mesiacknihy #cewephoto #dovolenka #spomienky #vacations #zazitky #darcek #osobnydarcek #tipnadarcek #chorvatsko #dlugiotok