blog.fotolab.sk

Vianočná atmosféra v izbe

Pripravujete sa na Vianoce a chceli by ste si kúsok vianočnej atmosféry preniesť aj do vašej izby? Stačí ak máte voľné poobedie, vianočnú náladu a atmosféra v byte sa vytvorí veľmi ľahko.

POTREBUJETE:

  • Klince
  • Kladivo
  • Klipy na papier
  • Fotografie
  • Artprints prípadne fotografie vytlačené na fotokiosku z predajne CEWE – FOTOLAB
  • Svetelná reťaz

Celý proces je veľmi jednoduchý. Na začiatok si potrebujte zvoliť priestor kde budete umiestňovať fotografie.

Vyberiete si fotografie a grafiky, ktoré chcete umiestniť na stenu. Môžete si ich vytlačiť na počkanie priamo na našich predajniach alebo objednať online. Pri objednávke online môžete vyskúšať aj ART PRINTS, ktoré ponúkajú väčšie množstvo kreativity a možností ako vystaviť fotografie. Uvažujte nad rozmiestnením fotografií na stene. Umiestnite na požadované miesta klince alebo ozdobné háčiky, ktoré dodajú stene inú atmosféru.

Na nabité klince zavesíte klipy, ktoré budú držať fotografie na stene.

Nakoniec medzi fotografie zaveste svetelnú reťaz, ktorá osvetlí fotografie a prinesie čaro Vianoc k vám doma.


 

Sofia Kósová

Milujem cestovanie, objavovanie nových miest a zachytávania čara okamihu prostredníctvom fotoaparátu. Okrem toho preferujem kreatívne nápady na vystavenie fotografii.

Pridať komentár

10 − 8 =

Instagram

  • Pripájame sa k výzve #10yearchallenge a porovnávame našu CEWE FOTOKNIHU pred 10 rokmi a teraz. My tam vidíme krásnu zmenu. 💛💛 Zapájate sa aj vy do výziev? 
#mojecewe #fotolabsk #cewephoto #10yearschallenge #10yrschallenge #vyzva #cewefotokniha #fotokniha #fotobook #cewefotobuch #photobook
  • Uložte si tie najkrajšie spomienky z minulého roku do jednej CEWE FOTOKNIHY! Vytvorte si ročenku plnú fotografií, ktoré vám pripomenú zážitky a dobrodrúžstva, ktoré ste zažili. 
#mojecewe #fotolabsk #cewephoto #rocenka #cewefotokniha #fotokniha #fotobuch #fotoknihaplnaspomienok #zazitky #spomienky #fotografie #celyrokvjednejknihe
  • Na blogu sme pripravili nové rozhovor s fotografom @michaldurdina  Akú fototecniku používa a čo rád fotí nám prezradil v rozhovore na blogu. 
#mojecewe #fotolabsk #fotolabblog #novyblog #blogger #cewefotolabblog #rozhovor #rozhovor #clanok #slovensko #photography #cewephoto #photo #photos #foto #fotky