blog.fotolab.sk

Požičajte si INSTAX, najmilšieho spoločníka na zachytenie vašich dôležitých momentov!

Predajne FOTOLAB poskytujú svojím zákazníkom jedinečnú možnosť  bezplatného zapožičania fotoaparátu Fuji Instax Mini. Jediné čo potrebujete sú náplne (fotografický papier), ktoré sú ľahko dostupné v predajniach FOTOLAB.

Používanie Instaxu je veľmi jednoduché a intuitívne. Správne nastavenie fotoaparátu nie je vôbec zložité ani pre úplného začiatočníka. Instax vám sám podľa svetelných podmienok indikuje oranžovým LED svetielkom, ktorý stupeň svetelnosti je ideálne nastaviť pri danom svete, a tak iba otočíte prstenec objektívu na stupeň svetelnosti, ktorý zasvietil a fotoaparát máte nastavený!

Druhá a posledná technická vec je vloženie náplne s fotografickým papierom do tela fotoaparátu. V tomto vám veľmi prehľadne pomôže príbalový obrázkový leták a náplň máte vo fotoaparáte doslova dvoma klikmi.

Fuji Instax Mini je veľmi ľahký a navyše má krásny dizajn v rôznych farebných prevedeniach a preto ho budete chcieť brávať na všetky vaše výlety, rodinné oslavy či na obyčajné zachytenie víkendovej prechádzky. Samozrejme najväčším čarom INSTAXU sú doslova instatné fotografie, ktoré budete mať v ruke ihneď po odfotení. Stačí stlačiť spúšť a foto spomienku máte v rukách.

Kristína Gajdariková

Fotografia má pre mňa špeciálny význam, keďže ňou dokážem zastaviť čas a vizuálne zachytiť každý jedinečný moment ktorý si chcem zapamätať. Najradšej fotím na film. Osobne by som to nazvala čarovným procesom od fotenia cez navýjanie a vyťahovanie filmu až po jeho vyvolávanie. Veľmi rada fotím ľudí, pekné detaily a lifestylové fotky.

Pridať komentár

nineteen − 2 =

Instagram

  • Aký bol váš víkend? Boli ste na Grape alebo ste relaxovali pri vode či v horách? Fotky z víkendu si zaslúžia byť uložené aj v tlačenej podobe - či už je to CEWE FOTOKNIHA Pure, alebo len klasické fotografie.  #mojecewe #fotolabsk #spomienky #zazitky #fotky #memories #cewefotoknihapure #cewepure #fotografie #photos
  • Chceli by ste vyskúšať jednorázovy foťák, ale bojíte sa výsledku? Náš kolega z Banskej Bystrice si takýto fotoaparát vzal na dovolenku. Aké bolo fotenie a v koľkých snímkach mal svoje prsty sa dočítate na našom blogu! 
#fotolabblog #fotolabsk #mojecewe #jednorazovyfotak #kodak #jednorazovykodak #blog #recenzia #retro #analog #fotenie #fotoaparat
  • Mnoho z nás cestuje do zahraničia aby videli krásne pamiatky alebo miesta. Cestovali ste však už po Slovenku aby ste videli napríklad Spišský hrad? Ak nie, dáme vám dobrý dôvod na zmenu. Navštívte pamiatky zapísané do svetového dedičstva UNESCO na Slovensku a v Českej republike a s ich fotkou vyhrajte jedinečné ceny. Stačí ak pri fotke tu na Instagrame použijete hashtag #unescosCEWE  Presné pravidlá nájdete v profile. Súťažíme do 30.9.2018. #mojecewe #fotolabsk #sutaz #fotosutaz #unesco #cestovanie #dnescestujem #slovensko #fotolabcz #slovakia #czechrepublic #cesko