fotolab.sk/blog

Návšteva Dein Design!

Počas mesiaca august sme navštívili kanceláriu a produkciu spoločnosti Dein Design, ktorá vyrába naše obaly na telefóny a tablety.

DeinDesign patrí medzi lídrov na trhu vo výrobe personalizovaných obalov na telefón alebo na iné technické zariadenia (tablet). Spoločnosť je tvorená mladými ľudmi, ktorí poznajú produkt z vlastnej skúsenosti a veľmi radi sa podelia o radosť z obalu so zákazníkmi. Spoločnosť sídli v nemeckom kupeľnom meste Bad Kreuznach neďaleko mesta Frankfurt. Súčasťou návštevy bola prehliadka výrobne obalov na telefón alebo tablet.

Industriálne priestory nám umožnili nahliadnuť aj do kancelárie marketingového oddelenia, ktoré sa venuje komunikácii produktov v online aj offline svete.

Marketingové oddelenie nám prezradilo aj obľúbené motívy, ktoré sú najčastejšie používané  zákazníkmi.

Top motívy:

  • Deti a rodina
  • Láska
  • Autá
  • Športové kluby

Vďaka tejto možnosti máme predstavu ako a kde sa vyrábajú vaše obaly na telefóny jedinečnej kvality.


 

Sofia Kósová

Milujem cestovanie, objavovanie nových miest a zachytávania čara okamihu prostredníctvom fotoaparátu. Okrem toho preferujem kreatívne nápady na vystavenie fotografii.

Pridať komentár

11 + 19 =

Instagram

  • hexxas sú ideálne aj ako dekorácia do detskej izby. Ich flexibilita a možnosti kombinovania z nich robia ideálny doplnok.  #mojecewe #fotolabsk #cewephoto #hexxas #babzroom #detskaizba #Doplnok #dekoracia #obraz 
Viac info nájdete na linku v profie.
  • Aj obyčajná prechádzka na zmrzlinu alebo venčenie psa má svoje čaro. Tipy ako odfotiť momentky z bežného dňa nájdete v novom článku na blogu!

#mojecewe #fotolabsk #cewefotolab #cewefotolabblog #blog #novyclanok #blogger #bloger #momentky #akofotit #tipy #napady #fotenie #fotky #spomienky #memories #zazitky Thanks for article @luziapimpinella
  • Veríme, že každý z vás si uži voľne dni spôsobom,ktorý sa mu páčil. Dúfame, že ste krásy týchto slnečných dní a dobrodrúžstva fotili - či už fotoaparátom alebo mobilom. Neváhajte si ich tieto spomienky vytlačiť u nás! A pre tých čo majú chuť vyskúšať našu novinku hexxas, sme pripravili 🎁 kupón so zľavou.🎁 👉🏼 Nájdete na našej stránke. 
#mojecewe #fotolabsk #cewefotolab #cewephoto #hexxas #povelkejnoci #darcek #uchovaniespomienok #fotky #vylety