fotolab.sk/blog

Fotolab z mesta Michalovce

Radi by sme vám predstavili našu predajňu FOTOLAB Michalovce.

7 dôvodov, prečo navštíviť FOTOLAB Michalovce:

1. Predajňa sa nachádza v OC Zemplín na ulici A. Sládkoviča hneď vedľa Kauflandu.
2. Parkovanie je zdarma a otvorené je 7 dní v týždni.
3. Tri fotokiosky umožňujú tlač fotografii z akéhokoľvek média.
4. Fotenie na doklady je na počkanie.
5. Ponuka fototechniky a príslušenstva je pestrá.
6. Veľký výber fotoalbumov a rámčekov pre vaše fotografie.
7. Personál je ochotný vždy poradiť.

Ako dlho funguje Fotolab v Michalovciach ?

Naša predajňa je v meste dá sa povedať už tradícia, nachádza sa tam už 19 rokov. Od jej vzniku prešla mnohými úpravami, modernizáciou a sťahovaním.

Charakter predajne ?

V peknom modernom priestore vás privíta Jana alebo Andrea, ktoré sú vždy ochotné poradiť a pomôcť , či už pri obsluhe fotokiosku alebo pri výbere fototechniky.

Čo ich baví na práci v predajni FOTOLAB ?

“Baví nás pracovať s ľudmi a vidieť ich radosť z fotiek. Páči sa nám aj to, že naša práca nám prináša vždy niečo nové. Vývoj fototechniky a následné spracovanie fotiek napreduje a my
sa vždy učíme.”

Najlepší/najhorší zážitok z predajne ?

Medzi najlepšie zážitky patria tie, keď zákazník zistí ako jednoducho dokáže urobiť s fotkou niečo, o čom si myslel , že je možné len v nejakom zložitom počítačovom programe. Napríklad vytlačiť fotokalendár, alebo blahoželanie. Najhorší, taký asi ani nebol .

Pozná FOTOLAB tím stálych zákazníkov ?

Samozrejme, niektorí sú takí stáli , že aj bez slov vieme čo chcú. A za ten čas, kým vytlačíme fotky, sa dozvieme kde boli a ako bolo 🙂

Odkaz pre zákazníkov

Foťte, foťte, foťte. Čas rýchlo letí a niektoré udalosti sa už nezopakujú. O spracovanie vašich záberov sa radi postaráme.


 

Jana Timkovičová

Rada sa len tak túlam so svojim psíkom. Milujem vzduch, slnko a farby jesene.

Pridať komentár

14 − ten =

Instagram

  • hexxas sú ideálne aj ako dekorácia do detskej izby. Ich flexibilita a možnosti kombinovania z nich robia ideálny doplnok.  #mojecewe #fotolabsk #cewephoto #hexxas #babzroom #detskaizba #Doplnok #dekoracia #obraz 
Viac info nájdete na linku v profie.
  • Aj obyčajná prechádzka na zmrzlinu alebo venčenie psa má svoje čaro. Tipy ako odfotiť momentky z bežného dňa nájdete v novom článku na blogu!

#mojecewe #fotolabsk #cewefotolab #cewefotolabblog #blog #novyclanok #blogger #bloger #momentky #akofotit #tipy #napady #fotenie #fotky #spomienky #memories #zazitky Thanks for article @luziapimpinella
  • Veríme, že každý z vás si uži voľne dni spôsobom,ktorý sa mu páčil. Dúfame, že ste krásy týchto slnečných dní a dobrodrúžstva fotili - či už fotoaparátom alebo mobilom. Neváhajte si ich tieto spomienky vytlačiť u nás! A pre tých čo majú chuť vyskúšať našu novinku hexxas, sme pripravili 🎁 kupón so zľavou.🎁 👉🏼 Nájdete na našej stránke. 
#mojecewe #fotolabsk #cewefotolab #cewephoto #hexxas #povelkejnoci #darcek #uchovaniespomienok #fotky #vylety