fotolab.sk/blog

1.narodeniny predajne FOTOLAB v Žiline

Predajňa FOTOLAB sa v Žiline nachádza už niekoľko rokov. Minulý rok sme sa však presťahovali do obchodného centra Aupark, rok ubehol ako voda a my oslavujeme 1. narodeniny našej predajne na novom mieste.

Narodeninový deň 6. augusta 2017 sa blížil a my sme vymýšľali, ako vyzdobiť našu krásnu predajňu a tiež s akým prekvapením potešíme našich zákazníkov. Byť kreatívni pre nás nebol problém, pretože v práci s fotoprácami človek jednoducho musí byť  sčasti aj kreatívny.

Predajňu sme vyzdobili balónmi a narodeninovými klobúčikmi zo špecializovanej predajne. Pre zákazníkov sme pripravili sladké prekvapenie vo forme muffinov, ktoré boli tou najlepšou možnosťou počas letného dňa.

Nastal deň D a ja som prišiel do práce o niečo skôr ako zvyčajne, aby som skontroloval, či je všetko na mieste tak, ako má byť. Následne po mne prišli kolegyne s kolegom a narodeninová párty sa mohla začať. Zaželali sme si, aby bol ďalší rok ešte úspešnejší ako ten minulý a nech naši zákazníci od nás odchádzajú ešte spokojnejší a s úsmevom na tvári.

Naše 1. narodeniny vyšli na nedeľu, navyše bolo vonku krásne počasie, a tak by som sa ani nečudoval, keby prišlo málo ľudí. Našťastie sme mali okrem sladkého prekvapenia pripravení ešte jeden tromf v rukáve, a tým bola zľava na okamžitú tlač.

Zákazníci chodili v hojnom počte celý deň a naše fotokiosky sa od rána skoro nezastavili. Navyše prišli aj noví zákazníci, čo nás nesmierne potešilo.

Pri práci sa nám veľmi často stávajú aj vtipné situácie a nebolo tomu inak ani v deň narodenín. Staršia pani najskôr podišla k dverám, kde sme mali priviazané väčšie množstvo balónov, a chcela si jeden odviazať. To sa jej však nepodarilo, a preto podišla k balónom pri pulte. Myslela si, že tie balóny sú na rozdávanie. Vysvetlil som jej, že je to naša výzdoba a ponúkol som ju muffinom, aby si osladila deň. Chvíľu sme sa rozprávali a nakoniec odchádzala usmiata a v rukách si niesla fotky svojich vnukov.

Deň bol príjemný a ubehol nám veľmi rýchlo. Potešila nás aj návšteva nášho štvornohého zákazníka 🙂

Rád by som sa poďakoval mojej mamine za chutné muffiny, ktoré našim zákazníkom nesmierne chutili, kolegom za ich pozitívny prístup a samozrejme hlavne našim zákazníkom, že si našli čas a prišli osláviť naše 1. narodeniny.

Tešíme sa na vás pri ďalšej návšteve 😉


Lukáš Podracký

Milujem cestovanie a fotografovanie. Bez fotoaparátu ma na výlete, turistike nestretneš. Fotkou sa viem vrátiť v čase a pripomenúť si zážitky. Rád poradím, nájdeš ma vo Fotolab Žilina.

„Hovorí sa, že svet je ako kniha a tí, čo necestujú, akoby čítali tú istú stránku dookola“.

Pridať komentár

1 × 3 =

Instagram

  • Viete o tom, že CEWE FOTOKNIHA Pure je ideálna do kabelky či len tak si ju zobrať na návštevu? Vytvoríte si si priamo v aplikácií s pomocou 22 fotografií, za menej ako 10 minút. My ju preto chceme a vy? 
#mojecewe #fotolabsk #cewefotolabsk #cewephoto #cewepure #cewefotokniha #fotokniha #spomienky #cewefotoknihapure #photo #photobook #cewefotobuch
  • Ak uvažujete nad fotením portrétov, máme pre vás ideálny článok na blogu od @martin_farky_farkas Prečítajte si na čo dávať pozor a možno nájdete inšpiráciu na fotenie v uliciach mesta.
#mojecewe #fotolabsk #cewefotolabsk #cewefotolabblog #blog #novyclanok #clanok #blogger #fotime #fotenie #portret #tipy #bratiska #bratislava #fotimevmeste #portrait #portraitphotography
  • Nebaví vás pozerať fotografie na počítači alebo v mobile? Krabička s fotkami v retro štýle je potom pre vás ideálna. 🤩Uchovajte si spomienky na krásne chvíle a zážitky na jednom mieste.📷 #mojecewe #fotolabsk#cewefotolabsk#cewephoto #artprints #retrofoto  #foto #photo #spomienky #zazitky #memories #stories #adventures #fotime #dnesfotim  #fotkyvkrabicke #fotky #fotografie #tlacenefotky