fotolab.sk/blog

FOTOLAB z Košíc

Chceme, aby ste sa u nás cítili príjemne, a preto vám predstavíme predajňu FOTOLAB v meste Košice.

7 dôvodov, prečo navštíviť FOTOLAB v Košiciach

  1. Predajňa sa nachádza v centre mesta na začiatku hlavnej ulice v nákupnom centre Aupark. Hneď vedľa obchodného centra je hlavný uzol mestskej hromadnej dopravy, čo umožňuje rýchly a jednoduchý prístup pre zákazníkov zo všetkých mestských častí. Taktiež je v blízkosti autobusová a vlaková stanica.
  2. Parkovanie v nákupnom centre je počas pracovných dní po dobu 2 hodín zdarma a 6 hodín zdarma počas víkendu.
  3. Štyri fotokiosky umožňujú zákazníkom rýchlu a jednoduchú okamžitú tlač fotografií, ako aj objednávku niektorých našich fotoproduktov.
  4. Fotenie na doklady je v našej predajni samozrejmosťou a do niekoľkých minút.
  5. Moderný dizajn predajne dodáva pocit priestrannosti a sviežosti a dopomáha cítiť sa zákazníkom komfortne.
  6. Vyškolený personál vám vždy odborne a ochotne poradí a zodpovie na všetky otázky.
  7. Špičková technika od najlepších značiek na trhu fototechniky zaručuje možnosť výberu fotoaparátov a príslušenstva či už pre začiatočníkov alebo profesionálnych fotografov.

Baška, Mirka, Peter a Fero

Ako dlho funguje košický FOTOLAB?

Aby sme mohli lepšie poradiť zákazníkom a boli k nim bližšie, rozhodli sme sa 5. apríla 2014 otvoriť v Košiciach modernú a profesionálne vybavenú predajňu pre tlač fotografií a predaj profesionálnej fototechniky.

Charakter predajne?

V našej košickej predajni nájdete štyroch skvelých, mladých a kreatívnych ľudí. Mirka, Baška, Fero a Peter sú vždy nabití pozitívnou energiou a ochotní pomôcť zákazníkom v  každej situácii. „Pracujeme v mužsko-ženskom kolektíve, čo nám dáva možnosť skvelo sa dopĺňať, a tak čo najlepšie porozumieť a pomôcť našim zákazníkom,“ vravia pracovníci predajne FOTOLAB z Košíc.

Čo ich baví na práci v predajni FOTOLAB?

„Baví nás fototechnika a všetko okolo nej. Stretávať nových ľudí, pomáhať im pri výbere a zdieľať s nimi radosť z fotografií je pre nás to najdôležitejšie v práci. To nás posúva ďalej, aby sme sa neustále zlepšovali, a tak boli vždy nápomocní pri osobnom kontakte v predajni.“ vraví vedúci predajne Peter.

Najlepší/najhorší zážitok z predajne?

Tím z Košíc sa spoločne zhoduje: „Medzi najlepšie zážitky patrí to, keď sa zákazníci vracajú na predajňu usmievaví a poďakovaním nás utvrdzujú v tom, že to, čo robíme, robíme dobre. Sem tam sa vyskytnú aj negatívne zážitky, ale z tých sa musíme poučiť a ísť ďalej.“

 Pozná FOTOLAB tím stálych zákazníkov?

„Všade sa nájdu tzv. „stálice“ a inak to nie je ani u nás. Sme radi, keď vidíme známe tváre a potom sa z päťminútového rozhovoru stáva niekedy aj hodina a pol, ak to samozrejme situácia v predajni dovolí,“ spomínajú spoločne s úsmevom.

Odkaz pre zákazníkov

„Najväčšou odmenou je pre nás spokojnosť zákazníka. Nič nepoteší predajcu viac, ako keď sa k nemu zákazník vráti znovu. Pre nás je to ešte intenzívnejšie, pretože sa s nami zákazníci delia o svoje radosti, rodinné udalosti a dovolenkové fotopostrehy prostredníctvom fotografií vytlačených či už v papierovej podobe alebo formou CEWE FOTOKNIHY a rôznych iných fotoproduktov. Radi vás privítame v našej predajni.“ odkazuje tím FOTOLAB z Košíc.


 

Peter Brejda

Kombinácia čiernobielej a reportážnej fotografie je pre mňa tou najkrajšou fotografiou. Milujem fotenie na kinofilm. Mám rád humor, smiech a hokej je pre mňa celoživotná láska :-)

Pridať komentár

15 − one =

Ponuka mesiaca

Instagram

  • A čo tak výroba ročenky zo všetkých výletov, ktoré ste spolu počas roka zažili. Formát XXL panoráma je na tento typ CEWE FOTOKNIHY ako stvorený. Vaše fotografie tak získajú dostatok priestoru, aby mohli krásne vyniknúť. Nechajte sa inšpirovať. #mojecewe #fotolabsk #cewephoto #cewefotolabsk #fotografia #cewedarcekovysprievodca #xmas #tip #napad #vianoce #kreativita #xxlpanorama #cewefotokniha #fotokniha #spomienky #rocenka #darcek
  • Uchovajte si spomienky na prvý rok vášho dieťatka v CEWE FOTOKNIHE a darujte tento štýlový darček starým rodičom pod 🎄. Radosť a šťastie na seba nenechajú dlho čakať. Nechajte sa inšpirovať. #mojecewe #fotolabsk #cewephoto #napad #cewefotolabsk #vianoce #cewedarcekovysprievodca #xmas #tip #fotografia #kreativita #photo #cewefotokniha #fotokniha #inspiracia #darcek
  • Zimné festivaly, oslavy, narodeniny, stretnutia. Pri týchto príležitostiach nám pribudne do📱množstvo fotografií. Pomocou jednoduchej aplikácie si z nich vytvoríte CEWE FOTOKNIHU Pure v priebehu pár minút. Stačí vám vybrať 22 najkrajších fotografií a štýlový 🎁 je na svete. Appku nájdete v App Store alebo Google play. Nechajte sa inšpirovať. #mojecewe #fotolabsk #cewephoto #napad #cewefotolabsk #vianoce #cewedarcekovysprievodca #xmas #tip #kreativita #photo #fotografia #cewefotokniha #fotokniha #cewefotoknihapure #pure #darcek