fotolab.sk/blog

Darčekový sprievodca – Darčeky pre priateľku, kamarátku, sestru

Tipy na darčeky

Príchod predvianočného obdobia prináša aj hľadanie vhodných darčekov pre vašich najbližších.  Hľadáte vhodný darček pre kamarátku, priateľku alebo sestru? Zostavili sme pár tipov na darčeky.

RETRO PRINTS

Darujte najkrajšie spomienky zo spoločných chvíľ vo forme štvorcových fotografií.  Dizajnová krabička dotvorí originálny darček a uchová fotografie bez poškodenia dlhšiu dobu.

OBAL NA TELEFÓN

V dnešnej dobe uchovávame veľkú časť svojho života v smartfóne. Majte telefón v bezpečí vďaka jedinečným obalom s vlastnou fotografiou. Zo širokej ponuky obalov nájdete ten najvhodnejší práve pre vás. Umiestnite obľúbenú spoločnú fotografiu na obal telefónu a darujte spomienky.

PLÁTENNÁ TAŠKA

Praktický darček, ktorý poteší každú nakupujúcu dušu je plátenná taška s vlastnou potlačou.  Okrem toho, že plátenná taška podporuje ekologické myslenie prináša aj jedinečný priestor na  nákup.

FOTOOBRAZ

Darujte spomienku na fotoobraze. Originálna fotografia z detstva, obľúbený motív alebo výrok poteší. Môžete si vybrať zo širokej ponuky typov a rozmerov fotoobrazu, ktoré vám umožnia darovať darček podľa vlastných predstáv.

INSTAX

Milé potešenie, ktoré umožní uchovať spomienky okamžite a aktuálne.  Analógová fotografia na počkanie z fotoaparátu Instax poteší účastníčky na dámskych jazdách, oslavách alebo len tak počas malých výletov.

Sofia Kósová

Milujem cestovanie, objavovanie nových miest a zachytávania čara okamihu prostredníctvom fotoaparátu. Okrem toho preferujem kreatívne nápady na vystavenie fotografii.

Pridať komentár

16 − 2 =

Instagram

  • Fotosúťaž CEWE Photo Award pozná výhercov mesiaca január!  Čo myslíte, má šancu sa stať celkovým víťazom? 😲😲 Skúste šťastie a zapojte sa do celosvetovej súťaže o jedinečný zájazd podľa vlastného výberu a kopec iných cien! 📷📷 Link na súťaž a viac info nájdete v profile!

#mojecewe #fotolabsk #cewephoto #cewephotoaward #CEWEphotoaward2019 #fotosutaz #contest #sutaz #fotky #fotenie #vyhercamesiaca #cewephotoawards
  • Krásneho Valentína prajeme! 💕 💕

Na blogu sme pre vás pripravili 10 tipov ako zachytiť valentínsku atmosféru pomocou fotoaparátu nie len na Instagram. #mojecewe #fotolabsk #foto #valentin #valentine #novyclanok #fotolabblog #blogger #tipynafotky #fotenie #dog #love #dogstagram #tipnafoto#fotky #photos #laska #love #frenchie
  • Nezabudnite na svoju polovičku a potešte ju spoločnou fotografiou. Aj na poslednú chvíľu môžete na predajniach CEWE FOTOLAB vytlačiť fotografie na počkanie. Klasická fotka, koláž či fotopásik dotvoria s kvetinou milý darček na Valentína. Na predajniach nájdete aj jedinečné valentínske rámiky! 📷 @inge_neve 👫
#mojecewe #fotolabsk #valentin #lastminutegift #darceknaposlednuchvilu #fotografie #fotky #foto #photo #fotopasik #couple #love #laska #par #dvojica #cewephoto