fotolab.sk/blog
adventny CEWE

Ak máte radi čokoládu Kinder, toto sa vám bude páčiť!

Čokoláda Kinder  má fanúšikov medzi deťmi aj dospelými. Ak aj vy patríte k milovníkom tejto čokoládky, naše adventné kalendáre vás nesmierne potešia.

Novinkou pre tieto Vianoce je adventný kalendár s vajíčkami Kinder. Čakanie na sviatky si skráťte adventným kalendárom s vlastnou potlačou a čokoládou Kinder vo vnútri. Každý deň vás čaká iné prekvapenie v podobe vajíčka, Kinder čokolády, Kinder Bueno alebo Schoko Bons.  24 okienok sa postará o tú najlepšiu zábavu pri odpočítavaní dní do Vianoc. Už teraz sa tešíte?

adventny cewe

Ak nemáte radi Kinder vajíčka a radšej by ste mali v adventnom kalendári viac čokolád Kinder či Kinder Bueno vyskúšajte adventný kalendár s čokoládou Kinder alebo adventný kalendár s čokoládou Kinder XXL.

adventny kalendar CEWE

Obľúbená fotografia na vrchu kalendára a ešte lepšia maškrta vo vnútri poteší každého.

adventný kalendar CEWE

 

Okrem Kinder kalendárov nájdete v našej ponuke aj adventné kalendáre s pralinkami FERRERO.  Raffaello, Ferrero Rocher a Ferrero Küsschen ulahodia vašim najbližším.  Aj tento typ kalendáru máte v dvoch veľkostiach. Môžete si vybrať akú veľkú radosť spravíte svojim najbližším.

adventny CEWE

Vyberte tie najkrajšie momenty a pripomeňte si ich na titulke adventného kalendára, či je to už vtipná momentka, romantická chvíľka alebo len milý moment z výletu. Akúkoľvek príležitosť si vyberiete, všetky vyniknú na adventnom kalendári.

čoko kalendár

Vyskúšajte to!


 

Sofia Kósová

Milujem cestovanie, objavovanie nových miest a zachytávania čara okamihu prostredníctvom fotoaparátu. Okrem toho preferujem kreatívne nápady na vystavenie fotografii.

Pridať komentár

sixteen − twelve =

Ponuka mesiaca

Instagram

  • Už pomaly obzeráte diáre a kalendáre na ďalší rok? Vytvorte si jedinečný osobný kalendár z vlastných fotografií🗓 Môžete ho darovať aj ako darček! 🎁 super tip na Vianoce. Do konca mesiaca máte možnosť využiť zľavu. Stačí ak si objednáte CEWE Kalendár online! Link v profile.  #mojecewe #cewefotolabsk #fotolabsk #cewephoto #cewekalendar #kalendar #adventnykalendar #2020 #kalendar2020 #akcia #zlava #tipnadarcek #fotospomienky
  • O tom aké je cestovanie po Nepále a čo všetko vás môže prekvapiť spísal fotograf @michaldurdina do článkov na našom blogu. Prečítajte si čo sa počas cesty podarilo a čo nie. #mojecewe #cewefotolabblog #blog #novyclanok #newarticle #nepal #travel #dnescestujem #wanderlust #spomienky #fotky #zazitky #cestovanie
  • Kalendár nám pomaly hlási prechod do jesene, čo je ideálne obdobie na objednanie adventného kalendáru s vlastnou fotografiou a čokoládovou maškrtou vo vnútri. 🍫Môžete si vybrať čokoládu kinder alebo pralinky Ferrero. 😍
📸 @ninnulina.blog
#mojecewe #cewephoto #fotolabsk #cewefotolabsk #adventnykalendar #kalendar #advent #kinder #ferrero #kinderchocolate #ferrero #vianoce #xmas #mikulas #christmas #tipnadarcek