fotolab.sk/blog

Workshop spoločnosti Olympus pre zákazníkov Fotolabu

V stredu 31.5.2017 sa uskutočnil pre zákazníkov FOTOLAB-u Olympus workshop, organizovaný spoločnosťou Olympus.

Spoločnosť Olympus prostredníctvom workshopu predstavila portfóliu produktov. Boli predstavené  silné stránky a ovládanie fotoaparátov. Téma workshopu bola STREET fotografia a fotenie ľudí a portrétov v prírode. Následne mali účastníci možnosť vyskúšať si jednotlivé  fotoaparáty v praxi za asistencie ambasádorov značky Olympus.

Fotografovanie na tému STREET fotka prebiehalo v uliciach Starého mesta a záujemcovia o fotografovanie ľudí a portrétov v meste využili fotogenické zákutia Sadu Janka Kráľa.

Spoločnosť Olympus sa prostredníctvom workshopov snaží svoje produkty predstaviť v praxi. Tieto aktivity sú u zákazníkov vítané!

Tešíme sa na vás na workshope v Košiciach!

Sofia Kósová

Milujem cestovanie, objavovanie nových miest a zachytávania čara okamihu prostredníctvom fotoaparátu. Okrem toho preferujem kreatívne nápady na vystavenie fotografii.

Pridať komentár

two × two =

Instagram

  • Ak uvažujete nad fotením portrétov, máme pre vás ideálny článok na blogu od @martin_farky_farkas Prečítajte si na čo dávať pozor a možno nájdete inšpiráciu na fotenie v uliciach mesta.
#mojecewe #fotolabsk #cewefotolabsk #cewefotolabblog #blog #novyclanok #clanok #blogger #fotime #fotenie #portret #tipy #bratiska #bratislava #fotimevmeste #portrait #portraitphotography
  • Nebaví vás pozerať fotografie na počítači alebo v mobile? Krabička s fotkami v retro štýle je potom pre vás ideálna. 🤩Uchovajte si spomienky na krásne chvíle a zážitky na jednom mieste.📷 #mojecewe #fotolabsk#cewefotolabsk#cewephoto #artprints #retrofoto  #foto #photo #spomienky #zazitky #memories #stories #adventures #fotime #dnesfotim  #fotkyvkrabicke #fotky #fotografie #tlacenefotky
  • Aj takéto miesta nájdete v Portugalsku. Tento západ slnka sa podarilo odfotiť @nikol_kotalova, ktorá ho prihlásila do fotosúťaže CEWE Photoaward 2019! 
Ukážte nám svoje zážitky a fotografie! Súťaž sa blíži ku koncu! 
#mojecewe #cewephotoaward #cewephoto #finalmonth #portugal #portugalsko #cewephotoaward2019