fotolab.sk/blog

Workshop spoločnosti Olympus pre zákazníkov Fotolabu

V stredu 31.5.2017 sa uskutočnil pre zákazníkov FOTOLAB-u Olympus workshop, organizovaný spoločnosťou Olympus.

Spoločnosť Olympus prostredníctvom workshopu predstavila portfóliu produktov. Boli predstavené  silné stránky a ovládanie fotoaparátov. Téma workshopu bola STREET fotografia a fotenie ľudí a portrétov v prírode. Následne mali účastníci možnosť vyskúšať si jednotlivé  fotoaparáty v praxi za asistencie ambasádorov značky Olympus.

Fotografovanie na tému STREET fotka prebiehalo v uliciach Starého mesta a záujemcovia o fotografovanie ľudí a portrétov v meste využili fotogenické zákutia Sadu Janka Kráľa.

Spoločnosť Olympus sa prostredníctvom workshopov snaží svoje produkty predstaviť v praxi. Tieto aktivity sú u zákazníkov vítané!

Tešíme sa na vás na workshope v Košiciach!

Sofia Kósová

Milujem cestovanie, objavovanie nových miest a zachytávania čara okamihu prostredníctvom fotoaparátu. Okrem toho preferujem kreatívne nápady na vystavenie fotografii.

Pridať komentár

19 − 9 =

Instagram

  • Prírodné scenérie si častokrát všimneš až z výšky! A inak v @hm sa jazdí na boarde parádne a vy stále hráte o 100€ na nákup, takže neváhaj a postik fotky s #cestujvhm2019 😅🤷🏻‍♂️🔥❤️ #cestujscewe2019 #mojecewe #dji #djimavic2pro
  • S @minodebnar sme objavovali krásy okolia Terchovej!! Vďaka bráško za top deň ❤️🔥 #cestujscewe2019 #cestujvhm2019 #mojecewe #minijeikona #slovensko #slovenskojekrasne #cestujemeposlovensku
  • Orava nás dostala 😶 
#mojecewe #cestujscewe2019 #naoravedobre @naoravedobre #slovensko #cestujscewe #cestujemeposlovensku @cewe.cz