fotolab.sk/blog

Workshop spoločnosti Olympus pre zákazníkov Fotolabu

V stredu 31.5.2017 sa uskutočnil pre zákazníkov FOTOLAB-u Olympus workshop, organizovaný spoločnosťou Olympus.

Spoločnosť Olympus prostredníctvom workshopu predstavila portfóliu produktov. Boli predstavené  silné stránky a ovládanie fotoaparátov. Téma workshopu bola STREET fotografia a fotenie ľudí a portrétov v prírode. Následne mali účastníci možnosť vyskúšať si jednotlivé  fotoaparáty v praxi za asistencie ambasádorov značky Olympus.

Fotografovanie na tému STREET fotka prebiehalo v uliciach Starého mesta a záujemcovia o fotografovanie ľudí a portrétov v meste využili fotogenické zákutia Sadu Janka Kráľa.

Spoločnosť Olympus sa prostredníctvom workshopov snaží svoje produkty predstaviť v praxi. Tieto aktivity sú u zákazníkov vítané!

Tešíme sa na vás na workshope v Košiciach!

Sofia Kósová

Milujem cestovanie, objavovanie nových miest a zachytávania čara okamihu prostredníctvom fotoaparátu. Okrem toho preferujem kreatívne nápady na vystavenie fotografii.

Pridať komentár

12 − 7 =

Instagram

  • Aby som povedal pravdu, fotoaparát Nikon Coolpix P1000 je fotoaparát s veľkým F, a to doslova. Fotoaparát je väčších rozmerov, možno by sme mohli povedať, že je až obrovský. 📷📷 Čo všetko kolega vyskúšal pri fotení s fotoaparát Nikon Coolpix P1000 spísal v novom článku na blogu. 👉🏻LInk v profile. 
#mojecewe #fotolabsk #cewephoto #fotolabblog #novyclanok #blog #blogger #recenzia #nikon #somnikon @nikon_cz_sk #hainburg #review #austria #nikoncoolpix #clanok
  • Vedeli ste, že 21.február je medzinárodným dňom materinského jazyka? 👅 👅 👅
Je jedno aký je váš materinský jazyk CEWE FOTOKNIHE porozmiete v akomkoľvek jazyku. Fotografie vyrozprávajú celý príbeh za vás! 🙌🏻🙌🏻
#mojecewe #fotolabsk #cewephoto #cewefotokniha #fotokniha #photobook #cewefotobuch #pribeh #fotografie #zazitky #spomienky #foto #photos #memories #IMLD #denmatericnskehojayzka #mothertoungue
  • Fotosúťaž CEWE Photo Award pozná výhercov mesiaca január!  Čo myslíte, má šancu sa stať celkovým víťazom? 😲😲 Skúste šťastie a zapojte sa do celosvetovej súťaže o jedinečný zájazd podľa vlastného výberu a kopec iných cien! 📷📷 Link na súťaž a viac info nájdete v profile!

#mojecewe #fotolabsk #cewephoto #cewephotoaward #CEWEphotoaward2019 #fotosutaz #contest #sutaz #fotky #fotenie #vyhercamesiaca #cewephotoawards