fotolab.sk/blog

Školenie Olympus

Koncom marca sme sa zúčastnili školenia spoločnosti OLYMPUS, ktoré sa uskutočnilo v atraktívnom prostredí prebúdzajúcej sa jarnej prírody. Školenie bolo určené pre predajcov FOTOLAB a ich presné oboznámenie sa s novou vlajkovou loďou Olympus OMD E-M1 Mark II.

Súčasťou školenia bol aj workshop, ktorý sa týkal troch oblastí zo sveta fotografie a to produktovej fotografie, makro fotografie a wildlife fotografie. Každý žáner bol zastrešený  školiteľom s odborným výkladom a rôznymi radami pre dosiahnutie čo najlepšej výslednej fotografie v danej oblasti. Zaujímavým spestrením tohto workshopu bolo fotografovanie živých dravcov a ich majestátnych preletov, kde bola preverená rýchlosť sekvenčného snímania novej vlajkovej lode Olympusu a to až 60 snímkov za sekundu. Takouto formou workshopov sa  neustále snažíme zvyšovať odbornosť našich predajcov v predajniach FOTOLAB.


Ján Kandra

Fotografovaniu sa venujem už skoro 16 rokov. Začínal som ako mnoho iných fotografovaním na kinofilm a postupne prešiel na digitálnu technológiu. Tejto oblasti sa venujem aj vo svojej práci ako správca internetového obchodu Fotolab.sk. Medzi moje obľúbené žánre dlho patrilo fotografovanie krajiny. V súčastnosti fotím hlavne reportážnu fotografiu a portréty z bežného života.

Pridať komentár

12 + one =

Instagram

  • Prírodné scenérie si častokrát všimneš až z výšky! A inak v @hm sa jazdí na boarde parádne a vy stále hráte o 100€ na nákup, takže neváhaj a postik fotky s #cestujvhm2019 😅🤷🏻‍♂️🔥❤️ #cestujscewe2019 #mojecewe #dji #djimavic2pro
  • S @minodebnar sme objavovali krásy okolia Terchovej!! Vďaka bráško za top deň ❤️🔥 #cestujscewe2019 #cestujvhm2019 #mojecewe #minijeikona #slovensko #slovenskojekrasne #cestujemeposlovensku
  • Orava nás dostala 😶 
#mojecewe #cestujscewe2019 #naoravedobre @naoravedobre #slovensko #cestujscewe #cestujemeposlovensku @cewe.cz