fotolab.sk/blog

Školenie Olympus

Koncom marca sme sa zúčastnili školenia spoločnosti OLYMPUS, ktoré sa uskutočnilo v atraktívnom prostredí prebúdzajúcej sa jarnej prírody. Školenie bolo určené pre predajcov FOTOLAB a ich presné oboznámenie sa s novou vlajkovou loďou Olympus OMD E-M1 Mark II.

Súčasťou školenia bol aj workshop, ktorý sa týkal troch oblastí zo sveta fotografie a to produktovej fotografie, makro fotografie a wildlife fotografie. Každý žáner bol zastrešený  školiteľom s odborným výkladom a rôznymi radami pre dosiahnutie čo najlepšej výslednej fotografie v danej oblasti. Zaujímavým spestrením tohto workshopu bolo fotografovanie živých dravcov a ich majestátnych preletov, kde bola preverená rýchlosť sekvenčného snímania novej vlajkovej lode Olympusu a to až 60 snímkov za sekundu. Takouto formou workshopov sa  neustále snažíme zvyšovať odbornosť našich predajcov v predajniach FOTOLAB.


Ján Kandra

Fotografovaniu sa venujem už skoro 16 rokov. Začínal som ako mnoho iných fotografovaním na kinofilm a postupne prešiel na digitálnu technológiu. Tejto oblasti sa venujem aj vo svojej práci ako správca internetového obchodu Fotolab.sk. Medzi moje obľúbené žánre dlho patrilo fotografovanie krajiny. V súčastnosti fotím hlavne reportážnu fotografiu a portréty z bežného života.

Pridať komentár

20 − 17 =

Instagram

  • O tom čo všetko môžete vidieť  a odfotiť počas cestovnia po Nórsku spísal do prvého článku náš kolega @janmurinphotography Článok si môžete prečítať na našom blogu. 👉🏻Link nájdete v profile.
#mojecewe #fotolabsk #cewefotolab #cewefotolabblog #blog #blogger #cestovanie #novyclanok #dnescestujem #norsko #wanderlust #travel #travelling #fotenie #photo #fotim #fotky #spomienky #zazitky
  • Pokračujeme v sérii naše CEWE FOTOKNIHY. Tentokrát máme fotoknihu nášho kolegu Jána z Banskej Bystrice. 
Fotokniha "Môj čiernobiely svet" bola mojou prvouCEWE FOTOKNIHOU. Aj dnes, po štyroch rokoch by som ju nerobil inak, pretože je kombináciou toho, čo mám rád a zároveň považujem vo fotografii za najdôležitejšie. Svetlo a tieň, jednoduchú kompozíciu a prirodzenú emóciu. Čiernobiele podanie je najvýstižnejšie pre takéto videnie :).
  • Zo série naše CEWE FOTOKNIHY predstavujeme CEWE FOTOKNIHU našej kolegyne Lucie z Bratislavy. "Na ostrove Dugi Otok v Chorvátsku sme boli aj s kamarátmi a bola to krásna dovolenka. Rada na ňu spomínam, aj vďaka CEWE FOTOKNIHE. Kamaráti tiež dostali jednu od nás ako darček na Vianoce." #mojecewe #fotolabsk #cewefotolab #ceweslovensko #cewefotokniha #cewefotobuch #fotokniha #marec #mesiacknihy #cewephoto #dovolenka #spomienky #vacations #zazitky #darcek #osobnydarcek #tipnadarcek #chorvatsko #dlugiotok