blog.fotolab.sk

Darčeky na poslednú chvíľu

Štedrý večer sa blíži a vy ešte stále nemáte všetky darčeky? Nezúfajte, pripravili sme si pre vás sprievodcu last minute darčekmi. Priamo na predajniach FOTOLAB máte možnosť kúpiť darček aj tesne pred 24.decembrom.

FOTOGRAFIE S RÁMOM

Prostredníctvom foto kioskov umiestnených na našich predajniach máte možnosť vytlačiť si fotografie na počkanie. Darujte fotografie, ktoré potešia a zároveň uchovajú spomienky v jedinečných rámikoch.

Okrem fotografií si môžete priami na predajni vytlačiť aj jedinečné koláže alebo viac obrázkové fotografie.

FOTOPÁSIK

Potešte blízku osobu, ktorá rada číta, jedinečnou originálou záložkou vytvorenou z fotografií. Stači ak vyberiete jedinečné fotografie, ktoré umiestnite do fotopásiku. Jeho tvorba je jednoduchá priamo na kiosku, kde máte na výber rôzne motívy a farby, ktoré mu dodajú jedinečnosť.

Fotopásik môžete využiť aj ako menovku na darček alebo len malé potešenie.

POHĽADNICE

Pripravte si osobné pozdravy s vašimi fotkami, ktoré potešia na Vianoce príbuzných alebo známych. Vráťte sa do starých čias a pošlite rodine jedinečný Vianočný pozdrav.

FOTOKALENDÁR

Pripravte rok 2018 prostredníctvom jedinečného kalendáru s vlastnými fotografiami. Každý mesiac predstavuje jeden list, pre ktoré evidujeme v ponuke rôzne motívy. Pri tvorbe FOTOKALENDÁRU vám s radosťou pomôže personál.


 

Sofia Kósová

Milujem cestovanie, objavovanie nových miest a zachytávania čara okamihu prostredníctvom fotoaparátu. Okrem toho preferujem kreatívne nápady na vystavenie fotografii.

Pridať komentár

11 − three =

Instagram

  • Pripájame sa k výzve #10yearchallenge a porovnávame našu CEWE FOTOKNIHU pred 10 rokmi a teraz. My tam vidíme krásnu zmenu. 💛💛 Zapájate sa aj vy do výziev? 
#mojecewe #fotolabsk #cewephoto #10yearschallenge #10yrschallenge #vyzva #cewefotokniha #fotokniha #fotobook #cewefotobuch #photobook
  • Uložte si tie najkrajšie spomienky z minulého roku do jednej CEWE FOTOKNIHY! Vytvorte si ročenku plnú fotografií, ktoré vám pripomenú zážitky a dobrodrúžstva, ktoré ste zažili. 
#mojecewe #fotolabsk #cewephoto #rocenka #cewefotokniha #fotokniha #fotobuch #fotoknihaplnaspomienok #zazitky #spomienky #fotografie #celyrokvjednejknihe
  • Na blogu sme pripravili nové rozhovor s fotografom @michaldurdina  Akú fototecniku používa a čo rád fotí nám prezradil v rozhovore na blogu. 
#mojecewe #fotolabsk #fotolabblog #novyblog #blogger #cewefotolabblog #rozhovor #rozhovor #clanok #slovensko #photography #cewephoto #photo #photos #foto #fotky