fotolab.sk/blog

Darčeky na poslednú chvíľu

Štedrý večer sa blíži a vy ešte stále nemáte všetky darčeky? Nezúfajte, pripravili sme si pre vás sprievodcu last minute darčekmi. Priamo na predajniach FOTOLAB máte možnosť kúpiť darček aj tesne pred 24.decembrom.

FOTOGRAFIE S RÁMOM

Prostredníctvom foto kioskov umiestnených na našich predajniach máte možnosť vytlačiť si fotografie na počkanie. Darujte fotografie, ktoré potešia a zároveň uchovajú spomienky v jedinečných rámikoch.

Okrem fotografií si môžete priami na predajni vytlačiť aj jedinečné koláže alebo viac obrázkové fotografie.

FOTOPÁSIK

Potešte blízku osobu, ktorá rada číta, jedinečnou originálou záložkou vytvorenou z fotografií. Stači ak vyberiete jedinečné fotografie, ktoré umiestnite do fotopásiku. Jeho tvorba je jednoduchá priamo na kiosku, kde máte na výber rôzne motívy a farby, ktoré mu dodajú jedinečnosť.

Fotopásik môžete využiť aj ako menovku na darček alebo len malé potešenie.

POHĽADNICE

Pripravte si osobné pozdravy s vašimi fotkami, ktoré potešia na Vianoce príbuzných alebo známych. Vráťte sa do starých čias a pošlite rodine jedinečný Vianočný pozdrav.

FOTOKALENDÁR

Pripravte rok 2018 prostredníctvom jedinečného kalendáru s vlastnými fotografiami. Každý mesiac predstavuje jeden list, pre ktoré evidujeme v ponuke rôzne motívy. Pri tvorbe FOTOKALENDÁRU vám s radosťou pomôže personál.


 

Sofia Kósová

Milujem cestovanie, objavovanie nových miest a zachytávania čara okamihu prostredníctvom fotoaparátu. Okrem toho preferujem kreatívne nápady na vystavenie fotografii.

Pridať komentár

5 × five =

Instagram

  • O tom čo všetko môžete vidieť  a odfotiť počas cestovnia po Nórsku spísal do prvého článku náš kolega @janmurinphotography Článok si môžete prečítať na našom blogu. 👉🏻Link nájdete v profile.
#mojecewe #fotolabsk #cewefotolab #cewefotolabblog #blog #blogger #cestovanie #novyclanok #dnescestujem #norsko #wanderlust #travel #travelling #fotenie #photo #fotim #fotky #spomienky #zazitky
  • Pokračujeme v sérii naše CEWE FOTOKNIHY. Tentokrát máme fotoknihu nášho kolegu Jána z Banskej Bystrice. 
Fotokniha "Môj čiernobiely svet" bola mojou prvouCEWE FOTOKNIHOU. Aj dnes, po štyroch rokoch by som ju nerobil inak, pretože je kombináciou toho, čo mám rád a zároveň považujem vo fotografii za najdôležitejšie. Svetlo a tieň, jednoduchú kompozíciu a prirodzenú emóciu. Čiernobiele podanie je najvýstižnejšie pre takéto videnie :).
  • Zo série naše CEWE FOTOKNIHY predstavujeme CEWE FOTOKNIHU našej kolegyne Lucie z Bratislavy. "Na ostrove Dugi Otok v Chorvátsku sme boli aj s kamarátmi a bola to krásna dovolenka. Rada na ňu spomínam, aj vďaka CEWE FOTOKNIHE. Kamaráti tiež dostali jednu od nás ako darček na Vianoce." #mojecewe #fotolabsk #cewefotolab #ceweslovensko #cewefotokniha #cewefotobuch #fotokniha #marec #mesiacknihy #cewephoto #dovolenka #spomienky #vacations #zazitky #darcek #osobnydarcek #tipnadarcek #chorvatsko #dlugiotok