fotolab.sk/blog

3 tipy na vianočné stolovanie

Počas vianočného obdobia, trávime o veľa viac času s rodinou pri jednom stole. Pre príjemnejšie a krajšie trávenie času pri stolovaní sme zostavili pár tipov ako si skrášliť sviatočný stôl.

Menovky na muffinkach

Umiestnite menovky na muffinky pomocou jednoduchých fotonálepiek. Stačí ak upečiete muffinky a na špajdle alebo slamky prilepte fotonálepky.

Menovky na stôl

Pre jednoduchšie usádzanie počas rodinného stretnutia použite menovky. Menovky môžete použiť jednoduchým položením na tanier. Menovky, môžu vo vnútri ukrývať informácie o menu či milé vianočné želanie.

V prípade kreatívneho usádzania, zakúpte par vianočný gulí navyše a umiestnite ich na stôl. Na ich vrch pripevnite menovku s fotografiou a čakajte na hostí.

Štóla z fotografií

Spestriť sviatočný stôl môžete aj za pomoci fotografií – art prints. Na tvorbu dekorácie potrebujete lepidlo, nožnice a fotky/art prints. Postup je jednoduchý. Vytlačíte si svoje obľúbené zábery na art prints, fotografie a následne si na základe svojho vkusu spolu zlepte. Vašim cieľom je z fotografií vytvoriť dlhšiu štólu, ktorú umiestnite na stôl.

Fotografická štóla dodá vianočnému stolovaniu nový rozmer, vo forme spomienok a krásnych okamihov pri prezeraní si fotografií.

 

 

Sofia Kósová

Milujem cestovanie, objavovanie nových miest a zachytávania čara okamihu prostredníctvom fotoaparátu. Okrem toho preferujem kreatívne nápady na vystavenie fotografii.

Pridať komentár

ten + 8 =

Instagram

  • Vedeli ste, že 21.február je medzinárodným dňom materinského jazyka? 👅 👅 👅
Je jedno aký je váš materinský jazyk CEWE FOTOKNIHE porozmiete v akomkoľvek jazyku. Fotografie vyrozprávajú celý príbeh za vás! 🙌🏻🙌🏻
#mojecewe #fotolabsk #cewephoto #cewefotokniha #fotokniha #photobook #cewefotobuch #pribeh #fotografie #zazitky #spomienky #foto #photos #memories #IMLD #denmatericnskehojayzka #mothertoungue
  • Fotosúťaž CEWE Photo Award pozná výhercov mesiaca január!  Čo myslíte, má šancu sa stať celkovým víťazom? 😲😲 Skúste šťastie a zapojte sa do celosvetovej súťaže o jedinečný zájazd podľa vlastného výberu a kopec iných cien! 📷📷 Link na súťaž a viac info nájdete v profile!

#mojecewe #fotolabsk #cewephoto #cewephotoaward #CEWEphotoaward2019 #fotosutaz #contest #sutaz #fotky #fotenie #vyhercamesiaca #cewephotoawards
  • Krásneho Valentína prajeme! 💕 💕

Na blogu sme pre vás pripravili 10 tipov ako zachytiť valentínsku atmosféru pomocou fotoaparátu nie len na Instagram. #mojecewe #fotolabsk #foto #valentin #valentine #novyclanok #fotolabblog #blogger #tipynafotky #fotenie #dog #love #dogstagram #tipnafoto#fotky #photos #laska #love #frenchie