fotolab.sk/blog

3 tipy na vianočné stolovanie

Počas vianočného obdobia, trávime o veľa viac času s rodinou pri jednom stole. Pre príjemnejšie a krajšie trávenie času pri stolovaní sme zostavili pár tipov ako si skrášliť sviatočný stôl.

Menovky na muffinkach

Umiestnite menovky na muffinky pomocou jednoduchých fotonálepiek. Stačí ak upečiete muffinky a na špajdle alebo slamky prilepte fotonálepky.

Menovky na stôl

Pre jednoduchšie usádzanie počas rodinného stretnutia použite menovky. Menovky môžete použiť jednoduchým položením na tanier. Menovky, môžu vo vnútri ukrývať informácie o menu či milé vianočné želanie.

V prípade kreatívneho usádzania, zakúpte par vianočný gulí navyše a umiestnite ich na stôl. Na ich vrch pripevnite menovku s fotografiou a čakajte na hostí.

Štóla z fotografií

Spestriť sviatočný stôl môžete aj za pomoci fotografií – art prints. Na tvorbu dekorácie potrebujete lepidlo, nožnice a fotky/art prints. Postup je jednoduchý. Vytlačíte si svoje obľúbené zábery na art prints, fotografie a následne si na základe svojho vkusu spolu zlepte. Vašim cieľom je z fotografií vytvoriť dlhšiu štólu, ktorú umiestnite na stôl.

Fotografická štóla dodá vianočnému stolovaniu nový rozmer, vo forme spomienok a krásnych okamihov pri prezeraní si fotografií.

 

 

Sofia Kósová

Milujem cestovanie, objavovanie nových miest a zachytávania čara okamihu prostredníctvom fotoaparátu. Okrem toho preferujem kreatívne nápady na vystavenie fotografii.

Pridať komentár

5 × two =

Instagram

  • V súťaži CEWE Photo Award je súťažná kategória Architektúra a Infraštruktúra kde nájdete aj takéto fotografie. Súťaž prebieha len do 2.6.2019! #mojecewe #cewephotoaward #cewephoto #finalmonth #cewephoto #cewephoto #architektura #sutaz #photocontest #contest #competition #fotosutaz #cewefotolabsk #fotolabsk 
Autor foto Frank Krispin
  • Viete o tom, že CEWE FOTOKNIHA Pure je ideálna do kabelky či len tak si ju zobrať na návštevu? Vytvoríte si si priamo v aplikácií s pomocou 22 fotografií, za menej ako 10 minút. My ju preto chceme a vy? 
#mojecewe #fotolabsk #cewefotolabsk #cewephoto #cewepure #cewefotokniha #fotokniha #spomienky #cewefotoknihapure #photo #photobook #cewefotobuch
  • Ak uvažujete nad fotením portrétov, máme pre vás ideálny článok na blogu od @martin_farky_farkas Prečítajte si na čo dávať pozor a možno nájdete inšpiráciu na fotenie v uliciach mesta.
#mojecewe #fotolabsk #cewefotolabsk #cewefotolabblog #blog #novyclanok #clanok #blogger #fotime #fotenie #portret #tipy #bratiska #bratislava #fotimevmeste #portrait #portraitphotography