blog.fotolab.sk

3 tipy na vianočné stolovanie

Počas vianočného obdobia, trávime o veľa viac času s rodinou pri jednom stole. Pre príjemnejšie a krajšie trávenie času pri stolovaní sme zostavili pár tipov ako si skrášliť sviatočný stôl.

Menovky na muffinkach

Umiestnite menovky na muffinky pomocou jednoduchých fotonálepiek. Stačí ak upečiete muffinky a na špajdle alebo slamky prilepte fotonálepky.

Menovky na stôl

Pre jednoduchšie usádzanie počas rodinného stretnutia použite menovky. Menovky môžete použiť jednoduchým položením na tanier. Menovky, môžu vo vnútri ukrývať informácie o menu či milé vianočné želanie.

V prípade kreatívneho usádzania, zakúpte par vianočný gulí navyše a umiestnite ich na stôl. Na ich vrch pripevnite menovku s fotografiou a čakajte na hostí.

Štóla z fotografií

Spestriť sviatočný stôl môžete aj za pomoci fotografií – art prints. Na tvorbu dekorácie potrebujete lepidlo, nožnice a fotky/art prints. Postup je jednoduchý. Vytlačíte si svoje obľúbené zábery na art prints, fotografie a následne si na základe svojho vkusu spolu zlepte. Vašim cieľom je z fotografií vytvoriť dlhšiu štólu, ktorú umiestnite na stôl.

Fotografická štóla dodá vianočnému stolovaniu nový rozmer, vo forme spomienok a krásnych okamihov pri prezeraní si fotografií.

 

 

Sofia Kósová

Milujem cestovanie, objavovanie nových miest a zachytávania čara okamihu prostredníctvom fotoaparátu. Okrem toho preferujem kreatívne nápady na vystavenie fotografii.

Pridať komentár

17 − 8 =

Instagram

  • Aký ste mali začiatok dňa? My sme si spravili CEWE raňajky s čerstvými palacinkami a pravou vianočnou atmosférou! 🎄🎄🎅🏼🎅🏼#mojecewe #fotolabsk #bratiska #bratislava #ceweranajky #slovakia #breakfast #brunch #ranajky #palacinky#vianoce #vianky #vianock #vianoce2018 #cewephoto
  • V @euroveashoppingcenter môžete nájsť našu CEWE obývačku! Okrem toho, že môžete nasať vianočnú atmosféru, najdete tam aj naše produkty a môžete sa odfotiť a vytlačiť si fotku priamo z telefónu! Neváhajte a zastavte sa! Svoje fotografie najhrajte aj sem na Instagram a tagnite nás! Nech vieme, že vám naša obývačka páči! #mojecewe #fotolabsk #ceweobyvacka #vianoce #vianky #vianocky #vianky2018 #xmas #christmas #eurovea #vianoce #osobnydarcek #odfotsa #slovakia #bratislava #cewephoto
  • V @euroveashoppingcenter máte stále možnosť vidieť fotografie úžasných áut 🚗@bmwslovensko a @minislovensko od @martincyprian_  #mojecewe #fotolabsk #cewephoto #vystava #bratiska #eurovea #bratislava #bmwslovensko #minislovensko #slovakia #vystavafotografii #exhibition