Infolinka FOTOPRÁCE
02/6820 4415
Po-Ne: 8:00 - 22:00 hod.
Infolinka FOTOAPARÁTY
02/6820 4418
Po-Pi: 8:00 - 16:00 hod.
15 predajní
na Slovensku
 
Košík
 

  Naše CEWE produkty

  CEWE Fotokniha

  CEWE FOTOKNIHA Ročenka

  Všetky dobrodružstvá roka ako na dlani. Zažite ich opäť s vlastnou ročnou CEWE FOTOKNIHOU. Prvotriedne spracovanie a živé farby opäť pripomenú dychberúce momenty a zážitky, ktoré ste prežili počas 365 dní. Pustite sa do tvorby ešte dnes.

  od 7,95 €* Ročná CEWE FOTOKNIHA

  Potešte na Valentína a darujte osobné fotodarčeky

  Darčekový fotobox od CEWE
  Novinka: Valentínsky darčekový fotobox
  Navrhnite si vašu vlastnú valentínsku bonboniéru podľa vašich predstáv.
  Viac info
  CEWE fotokalendár

  Fotokalendár od CEWE na rok 2020

  Vytvorte si z Vašich najobľúbenejších záberov CEWE KALENDÁR na rok 2020 a majte Vaše spomienky vždy na očiach. Do 31.1.2020 môžete všetky typy kalendárov získať s 15% zľavou.

  od 8,49 €* Fotokalendáre
  Ocenenie CEWE FOTOKNIHY
  TIPA ocenenie
  Exkluzívna úprava obálky CEWE FOTOKNIHY presvedčila medzinárodnú porotu.
  Viac info
  CEWE Fotoobrazy

  Fotoobrazy pre viac radosti

  Príjemné chvíle s rodinou a priateľmi alebo unikátne zábery z ciest. Je len na Vás, aký motív ponesie váš nový fotoobraz. Rozličné formáty ponúkajú štedrý priestor a sýte, žiarivé farby. Vytvorte behom pár minút unikátny obraz z vašej najlepšej fotografie.

  od 19,99 €* Fotoobrazy
  Vyvolanie fotiek

  Kvalitné fotografie od CEWE

  Dlhoročné skúsenosti a precízna práca. Aj preto fotky od CEWE vždy vyčaria úsmev na tvári. Vyberte si z ponúkaných formátov a doplňte si rodinný album.

  od 0,09 €* Fotografie
  Obaly na smartfóny

  Odolný obal na smartfón

  Vami vybraná fotografia nanesená na kvalitný obal spoľahlivo ochráni mobil pred pádom a poškodením. Kvalitné prevedenie a viac než 200 modelov krytov.

  19,99 €* Obaly na smartfóny
  Hrncek s fotkou

  Roztomilý hrnček s fotkou

  Nič nepoteší viac ako praktický a pritom stále osobný darček. Podarujte hrnček s fotkou priateľom alebo známym a urobte radosť. V ponuke množstvo prevedení. Hrnček s potlačou pripomenie obľúbený okamih každé ráno.

  od 10,99 €* Hrncek s fotkou
  Art prints

  Vybočte s Art Prints

  Netradičné a výnimočné fotografie si zaslúžia extra formát. Vyberte si z našej ponuky Art Prints a prezentujte obľúbené motívy naozaj kreatívne. Kvalitný podkladový papier a sýte farby.

  od 4,99 €* Art prints
  CEWE Foto ihneď

  CEWE Foto ihneď

  Vyvolanie fotiek na počkanie nebolo nikdy jednoduchšie. Stačí smartfón, USB alebo dátový kábel a fotky v prvotriednej kvalite sú hotové. Moderné fotokiosky na predajniach ponúkajú rozličné formáty a možnosti tlače. Nečakajte a vyvolajte si fotky ihneď.

  Foto na počkanie
  Predajne CEWE Fotolab
  Predajne CEWE Fotolab
  Príďte navštíviť jednu z našich 15 predajní CEWE Fotolab po celom Slovensku
  Pozrieť predajne
  CPA award
  CEWE Photo award
  Blahoželáme víťazom súťaže CEWE Photo Award
  Víťazi
  Fotolab BLOG
  Blog plný inšpirácií a recenzií
  Nezabudnite navštíviť náš blog, v ktorom sme si pre vás pripravili množstvo zaujímavých recenzií fototechniky, inšpiratívne články o fotení, zaujímavé nápady na využitie fotoproduktov a množstvo ďalšieho. Ponorte sa do čítania spolu s nami.
  Viac info
  Softvér CEWE FotosvetCEWE FotosvetStiahnuť
  CEWE AppCEWE AppStiahnuť
  CEWE Fotokniha s ozdobným efektom
  Obálka s ozdobným efektom
  Skrášlite obálku vašej CEWE FOTOKNIHY exkluzívnou úpravou v podobe lakovaného, strieborného alebo zlatého efektu
  Viac info

  Ponúkame vám širokú paletu produktov zo sveta fotografie.  Vytlačte si vaše najmilšie fotky, aby ste ich mohli ukázať blízkym. Vybrať si môžete spomedzi rôznych formátov a dizajnov. Dajte si zarámovať portrét člena rodiny alebo vytlačiť svadobné fotky v štvorcovom retro štýle. Využite našu online fotoslužbu alebo navštívte predajne FOTOLAB s možnosťou okamžitej tlače fotiek.

  Zabudnite na tradičný fotoalbum. Vytvorte si originálnu CEWE FOTOKNIHU v najvyššej kvalite a majte vaše najkrajšie zážitky vždy poruke. Fotoknihu si na rozdiel od klasického albumu viete doplniť textami, pozadiami a rôznymi grafickými prvkami.

  Fanúšikovia veľkoformátových fotografií si môžu vytlačiť svoje najlepšie zábery na fotoplátno alebo fotoplagát, prípadne si ich nechať zarámovať a vytvoriť modernú galériu priamo doma v obývačke.
  Stolný alebo nástenný fotokalendár môžete pomocou funkcie „dizajnový kalendár“ v našom bezplatnom softvéri vytvoriť za pár minút s použitím vlastných fotiek a predvoleného pozadia. Vytvorenie individuálneho darčeka nebolo nikdy jednoduchšie!  Všetko vytvoríte online alebo priamo v našom softvéri Môj CEWE FOTOSVET  Niektoré z našich produktov je možné vytvoriť online priamo na našej stránke. Pre viac možností a lepší výber dizajnov vám odporúčame nainštalovať si bezplatný softvér CEWE FOTOSVET, ktorý vám ponúka širokú paletu funkcií a užitočných tipov. Je jednoduchý na ovládanie a disponuje funkciou asistenta, ktorý vám pomôže pri tvorbe fotoproduktov.  Sieť predajní a zberní  Hotové produkty si môžete vyzdvihnúť v jednej z našich 14 predajní FOTOLAB alebo v zberniach u našich partnerov. Ak preferujete nákup z pohodlia domova, radi vám vaše produkty doručíme. Viac informácií o cenách a dodacích lehotách nájdete v cenníku.

  Táto stránka používa súbory cookies, ktoré jej pomáhajú k správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb a tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií