Infolinka FOTOPRÁCE
02/6820 4415
Po-Ne: 8:00 - 22:00 hod.
Infolinka FOTOAPARÁTY
02/6820 4418
Po-Pi: 8:00 - 16:00 hod.
15 predajní
na Slovensku
 
Košík
 

Pri Vašej prvej objednávke nad 50€ získavate 10€ kupón. Akcia platí pre všetky online objednávky hexxas do 31.5. 2019. Kód kupónu: HEXXAS19

hexxas na šesťhranných dlaždiciach z vysoko kvalitnej tvrdenej peny potlačenej jasnými farbami dodajú vašim motívom mimoriadne intenzívny vzhľad. Naaranžujte obraz z viacerých prvkov alebo skombinujte rôzne hexxas do kreatívnych koláží vo formátoch 8 x 15,6 cm alebo 27 x 23,4 cm. S voliteľnou úchytkou v tvare Y a pripevnením s pomocou magnetu môžete zo svojich najkrajších momentov flexibilne pospájať svoje jedinečné fotoobrazy do štýlového umeleckého diela a kedykoľvek ho rozšíriť o nové obľúbené obrázky. Dokonale vhodné pre galérie s portrétmi, snímky krajiniek a fotografie z ciest.

A to najlepšie: vaša kreatívna koláž rastie s každým novým dobrodružstvom! Po ďalšej ceste doplňte nové fotoobrazy hexxas. Prineste si do svojho domova svoje dobrodružstvá z diaľok a vyrobte z nich jedinečnú štýlovú dekoráciu na stenu.

  • Šesťuholníkové fotoobrazy
  • K dispozícii vo veľkostiach 18 x 15,6 cm a 27 x 23,4 cm
  • Individuálne možnosti rozšírenia
  • Hexxas flexibilne zoradíte s pomocou praktického zavesenia na magnet
  • od 9,99 €**

**Pri objednanom množstve 10 hexxas. Ostatné ceny nájdete v cenníku.

hexxas

Osobité, flexibilné, moderné: Dostaňte svoje obľúbené fotky do popredia tvorivo vďaka hexxas!

S hexxas tvorivo zbierate obľúbené momenty

Prehľad formátov

Prehľad formátov

Kúsok za kúskom k stene plnej obľúbených momentov:
Vo formátoch 18 x 15,6 cm alebo 27 x 23,4 cm dostanete na vysoko kvalitných fotoobrazoch svoje snímky štýlovo do popredia.

hexxas na tvrdenej pene

hexxas na tvrdenej pene

Materiál je biely, veľmi stabilný a má dlhú životnosť. Doska z tvrdenej peny je moderný a vysoko kvalitný, ale zároveň cenovo výhodný materiál. Je vyrobená z takzvanej tvrdenej peny (PVC), a preto je veľmi ľahká. Váš poster sa UV tlačou vytlačí priamo na bielu dosku z tvrdenej peny. Na tlač sa používa vysokokvalitná tlačiareň so siedmimi farbami. Fotografie majú matný povrch, čím sa docieli elegantná forma ich prezentácie.

Uchytenie na stenu & pripevnenie

Uchytenie na stenu & pripevnenie

Úchyt v tvare Y: Jednoduché pripevnenie: S úchytom v tvare Y pri zavesení svojich hexxas vždy udržíte dokonalú vzdialenosť medzi fotoobrazmi.

Pripevnenie s pomocou magnetu: Jednoduché a nekomplikované - Vďaka praktickému zaveseniu na magnet vaše hexxas rýchlo pripevníte na stenu. Stačí len stiahnuť lepiaci pásik a pripevniť ich na stenu. Vďaka magnetom môžete svoju koláž ľubovoľne meniť.

Nechajte sa inšpirovať!

Koláž na vysoko kvalitných fotoobrazoch!

Vaše fotografie ako moderné umelecké dielo: Zo svojich najkrajších momentov môžete svoje osobité fotoobrazy flexibilne pospájať do štýlového umeleckého diela a kedykoľvek ho rozšíriť o nové obľúbené obrázky.

Top kvalita a excelentné služby sú naším najcennejším majetkom.

Preto na naše CEWE OBRAZY NA STENU dávame 100 % záruku spokojnosti.

Táto stránka používa súbory cookies, ktoré jej pomáhajú k správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb a tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií