Infolinka FOTOPRÁCE
02/6820 4415
Po-Ne: 8:00 - 22:00 hod.
Infolinka FOTOAPARÁTY
02/6820 4418
Po-Pi: 8:00 - 16:00 hod.
15 predajní
na Slovensku
 
Košík
 

Prvotriedna fototechnika a kvalitne spracované fotopráce jedine u nás


Ostré farby, výborný kontrast a kvalitné finálne spracovanie fotoproduktov nájdete jedine v našich značkových predajniach CEWE FOTOLAB v Bratislave. Navštívte nás a radi vám vytvoríme profesionálne foto na doklady, pričom samotné fotenie na doklady nie je potrebné objednávať vopred.


Jednoducho si vyberte niektorú z predajní v Bratislave - CEWE Fotolab Avion, CEWE Fotolab Eurovea alebo CEWE Fotolab Aupark.


Zároveň finálne vyvolanie fotiek urobíme na počkanie, prípadne si môžete vaše fotografie vyvolať na niektorom z našich fotokioskov. Máme ich v dostatočnom množstve na každej z predajní. Všetky naše foto predajne v Bratislave ponúkajú okrem fotografií na doklady aj množstvo prvotriednej fototechniky, z ktorej si určite vyberú profesionálni alebo aj začínajúci fotografi. Stručne a jasne, najlepšie miesto pre vyvolanie fotiek, nákup fototechniky alebo fotoproduktov je jednoznače Fotolab.

Táto stránka používa súbory cookies, ktoré jej pomáhajú k správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb a tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií