Infolinka FOTOPRÁCE
02/6820 4415
Po-Ne: 8:00 - 22:00 hod.
Infolinka FOTOAPARÁTY
02/6820 4418
Po-Pi: 8:00 - 16:00 hod.
Na Slovensku
15 predajní
bližšie k vám
 
Košík
 
superbrands

FOTOLAB získal ocenenie Superbrands Slovakia

FOTOLAB je jednou zo značiek, ktoré získali ocenenie Superbrands Slovakia 2016. Nezávislá medzinárodná organizácia každý rok vyberá výnimočné značky na Slovensku. Už 20 rokov je Superbrands najuznávanejšou inštitúciou v oblasti oceňovania značiek. Kritériom pre výber je hodnota značky, imidž, akceptácia, udržateľnosť značky a stabilita zákazníkov.

 

FOTOLAB: značka, ktorá sa stala super značkou

FOTOLAB je už viac ako 20 rokov synonymom pre fotografické služby a maloobchodná značka spoločnosti CEWE. Cestu k super značke odštartovala s príchodom CEWE FOTOKNIHY pred 10 rokmi. CEWE ju priniesla na slovenský trh ako značkový produkt a FOTOLAB je jej hlavným maloobchodným kanálom. V tomto období si FOTOLAB začal budovať pozíciu prémiovej obchodnej značky. Predajne sa čoraz viac menili na miesto, kde zákazníci nachádzajú množstvo inšpirácií pre svoje fotografie.

Odvtedy je FOTOLAB lídrom v inováciách. „80 % produktov, ktoré dnes naši zákazníci nakupujú, pred 10 rokmi neexistovali. To bolo možné iba vďaka neustálym inováciám.“, hovorí Maik Horbas, generálny riaditeľ spoločnosti CEWE.

 

Silné značky sú čestné a ponúkajú skutočné hodnoty

Naši zákazníci rozprávajú prostredníctvom našich produktov svoje osobné životné príbehy. Dôvera a čestnosť sú dôležitými hodnotami CEWE a FOTOLAB. „Zaručujeme najinovatívnejšie produkty a služby v najvyššej kvalite. Aj naďalej sa budeme usilovať ponúkať tie najlepšie skúsenosti pre našich zákazníkov, aby sa z fotografie tešili najlepším možným spôsobom.“, hovorí Maik Horbas.

 

Ocenenie Superbrands