Infolinka FOTOPRÁCE
02/6820 4415
Po-Ne: 8:00 - 22:00 hod.
Infolinka FOTOAPARÁTY
02/6820 4418
Po-Pi: 8:00 - 16:00 hod.
15 predajní
na Slovensku
 
Košík
 
superbrands

FOTOLAB získal ocenenie Superbrands Slovakia 2016 a 2017

FOTOLAB je jednou zo značiek, ktoré získali ocenenie Superbrands Slovakia, a to hneď dva roky po sebe. Aj v roku 2017 patrí medzi najlepšie značky na Slovensku.
Nezávislá medzinárodná organizácia každý rok vyberá výnimočné značky na Slovensku. Už 20 rokov je Superbrands najuznávanejšou inštitúciou v oblasti oceňovania značiek. Kritériom pre výber je hodnota značky, imidž, akceptácia, udržateľnosť značky a stabilita zákazníkov.

 

FOTOLAB: značka, ktorá sa stala super značkou

FOTOLAB je už viac ako 20 rokov synonymom pre fotografické služby a maloobchodná značka spoločnosti CEWE. Cestu k super značke odštartovala s príchodom CEWE FOTOKNIHY pred 10 rokmi. CEWE ju priniesla na slovenský trh ako značkový produkt a FOTOLAB je jej hlavným maloobchodným kanálom. V tomto období si FOTOLAB začal budovať pozíciu prémiovej obchodnej značky. Predajne sa čoraz viac menili na miesto, kde zákazníci nachádzajú množstvo inšpirácií pre svoje fotografie.

Odvtedy je FOTOLAB lídrom v inováciách. „80 % produktov, ktoré dnes naši zákazníci nakupujú, pred 10 rokmi neexistovali. To bolo možné iba vďaka neustálym inováciám.“, hovorí Maik Horbas, generálny riaditeľ spoločnosti CEWE.

 

Silné značky sú čestné a ponúkajú skutočné hodnoty

Naši zákazníci rozprávajú prostredníctvom našich produktov svoje osobné životné príbehy. Dôvera a čestnosť sú dôležitými hodnotami CEWE a FOTOLAB. „Zaručujeme najinovatívnejšie produkty a služby v najvyššej kvalite. Aj naďalej sa budeme usilovať ponúkať tie najlepšie skúsenosti pre našich zákazníkov, aby sa z fotografie tešili najlepším možným spôsobom.“, hovorí Maik Horbas.

 

Ocenenie Superbrands 2016 Ocenenie Superbrands 2017 Ocenenie Superbrands 2018 FOTOLAB Ocenenie Superbrands 2018 CEWE

Táto stránka používa súbory cookies, ktoré jej pomáhajú k správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb a tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií