Infolinka FOTOPRÁCE
02/6820 4415
Po-Ne: 8:00 - 22:00 hod.
Infolinka FOTOAPARÁTY
02/6820 4418
Po-Pi: 8:00 - 16:00 hod.
15 predajní
na Slovensku
 
Košík
 

Sociálne projekty

Detské kardiocentrum Kramáre

Každý CEWE KALENDÁR pomáha!


Vďaka našim zákazníkom sme už druhý rok po sebe mohli finančne podporiť Detské kardiocentrum v Bratislave.

 

 

Viac info

 

 

Pozrite si reportážNové srdce pre Keňu

Nové srdce pre Keňu


V piatok 16.06.2017 sa v bratislavskej EUROVEII uskutočnila vernisáž výstavy fotografií Jána Husára. Výstavu slávnoste otvorili Ing. Mongi Msolly,generálny riadifeľ NÚSCH, a .s. a Ján Koleník, herec. Výstava "Nové srdce pre Keňu" nadväzuje na výstavu "Srdce pre Keňu!, ktorá bola od apríla 2016 umiestnená v priestoroch NÚSCH, a.s.. Fotografie sú komentované v slovenskom a anglickom jazyku. Spoločnosť CEWE a.s. participovala na tlači fotografií.
Nadácia Televízie Markíza – Deň detí

Nadácia Televízie Markíza – Deň detí


V nedeľu 4. júna 2017 sa areál televízie Markízy zmenil na ostrov smiechu a zábavy. Nadácia Markíza pripravila súťaže, atrakcie a darčeky pre viac ako 100 detí s neľahkým osudom. Cieľom akcie bolo spoločne osláviť Deň detí. Nadácia Markíza pomáha deťom aj vďaka partnerom a ich finančnej podpore. Spoločnosť CEWE a.s., počas dňa odovzdala šek v hodnote 1 000 € na podporu Nadáciea jej aktivít.


Viac infoVýstup na SINÚ

Výstup na SINÚ


V rámci európskej kampane Get breathless for PH na zvyšovanie povedomia o PH sa 27.mája 2017 uskutočnil symbolický výstup pacientov s pľúcnou hypertenziou PH. Prostredníctvom zástupcov, ktorí vyniesli fotografiu pacienta na Sinú im umožnili sa zúčastniť tohto výstupu. Cieľom projektu bolo upozorniť na závažnosť tohto nevyliečiteľného ochorenia a sprostredkovanie informácií o príznakoch a dôsledkoch ochorenia. Okrem symbolického výstupu bolo možné spoločne vysadiť stromčeky za každého pacienta ako symbol zdravia.


Viac infoKaždý CEWE KALENDÁR pomáha

Každý CEWE KALENDÁR pomáha!


V závere minulého roka sa spoločnosť CEWE a.s rozhodla venovať 50 centov z predaja každého CEWE KALENDÁRA na nákup EKG prístroja, ktorý je dôležitou pomôckou pre liečbu malých pacientov. Dňa 28.2.2017 sme odovzdali Detskému kardiocentru v Bratislave vecný dar – 2 identické EKG prístroje v hodnote 7 200 €.


Viac info


Reportážbenefičný koncert „Dúha v srdci“

Brána do života


Minulý týždeň sme podporili činnosť krízového centra BRÁNA DO ŽIVOTA v Petržalke, prostredníctvom potravinových a kozmetických balíkov značky BUPI. Krízové centrum patri pod záštitu občianskeho združenia Brána do života, ktoré pomáha všetkým, ktorí pomoc potrebujú (mladí dospelí, opustené deti).


Viac infobenefičný koncert „Dúha v srdci“

Dúha v srdci 2016


V nedeľu 25.9.2016 sa uskutočnil benefičný koncert „Dúha v srdci“ v Novom Meste nad Váhom. Hudobné podujatie spojené s náučnými workshopmi a tvorivými dielňami pre deti a osoby s mentálnym postihnutím. Udalosť „Dúha v srdci“ organizujú občianske združenia Milan Štefánik, Život s dúhou v spolupráci s Novým Mestom nad Váhom a ďalšími partnermi.


Viac infoMotivačné fotky Romana Benického v ADELI Medical Center

Motivačné fotky Romana Benického v ADELI Medical Center


Fotograf Roman Benický dlhodobo spolupracuje so Slovenským paralympijským výborom. Jeho unikátne zábery paralympijských športovcov sú ukážkou neuveriteľnej sily tela i ducha a nezlomnej viery, že ak sa človek nevzdá, dokáže všetko.
Vďaka partnerovi CEWE sa podarilo vyzdobiť priestory ADELI Medical Centra veľkoformátovými fotografiami, ktoré sú nielen jedinečné, ale aj neuveriteľne motivačné pre pacientov centra, ktorí sa boria s vlastným neľahkým osudom.
Celoročná výstava V ADELI Centre bola oficiálne otvorená za prítomnosti zástupcov firmy CEWE dňa 29.6.2016.


Pozrite si fotografieVýstup na Brestovú

Výstup na Brestovú


V rámci európskej kampane Get breathless for pulmonary hypertension sa v dňoch 3.-5.6.2016 uskutočnil výstup na Brestovú (1903 m n.m.) pod mottom „Vystúpim za Teba“. Išlo o symbolický výstup pacientov s PH prostredníctvom svojich zástupcov – rodiny, priateľov, známych, lekárov a ostatných účastníkov, ktorí vyniesli fotografie pacientov na Brestovú a aspoň symbolicky im umožnili zúčastniť sa tohto výstupu. Cieľom bolo poukázať na to, že zdravý človek vynaloží toľko energie a námahy pri takomto výstupe ako pacient s PH pri prejdení niekoľkých metrov.


Tlačová správaDeň detí

Nadácia Televízie Markíza - Deň detí


Množstvo súťaží a atrakcií, darčeky, stretnutia so známymi tvárami televízie Markíza a mnoho ďalšieho pripravila Nadácia Markíza pre viac ako 100 detí s neľahkým osudom. Svoj deň oslávili v nedeľu 5. júna deti z krízových centier, detských domovov, či zo sociálne slabého prostredia tým najkrajším spôsobom – s množstvom nezabudnuteľných zážitkov a obklopení ľuďmi, ktorým na nich záleží.


Tlačová správa


Pozrite si video

Prečítajte si viacejAutogramiáda 100 krajín lovca zážitkov

Autogramiáda 100 KRAJÍN LOVCA ZÁŽITKOV


1.6. o 18:00 prebehla v bratislavskej Eurovea pred predajňou Fotolab autogramiáda prvej CEWE FOTOKNIHY cestovateľa a dobrodruha Ľuboša Fellnera s názvom 100 krajín Lovca zážitkov. Ide o limitovanú edíciu 117 stranovej CEWE FOTOKNIHY cestovateľských zážitkov. Samotný predaj knihy má charitatívny rozmer, nakoľko 100 percent výťažku z predaja ide na charitatívne projekty podpory vzdelanosti na miestach, ako sú Srí Lanka – Jaffna, Swazijské kráľovstvo – lýceum, Základná škola v horách Ekvádoru.


Tlačová správaCharitatívny beh

HELP RUN Charitatívny beh ADELI 2016


Myšlienkou podujatia bolo behať za tých, ktorí nemôžu. Úvodný ročník charitatívneho behu pripravila v sobotu 21. mája 2016 dopoludnia Nadácia Adeli. Bežalo sa 12 km okolo piešťanskej Sĺňavy a registrovalo sa až 80 súťažiacich. Výťažok zo športovej akcie 1273 Eur bude v plnej výške venovaný pacientom Adeli Medical Centra. Centrum sa zameriava na rehabilitáciu detí a dospelých s poškodeniami centrálneho nervového systému.


Fotografie z podujatia


O ďalších charitatívnych aktivitách Nadácie ADELI sa dozviete na www.nadaciaadeli.skMíľa pre mamu

Míľa pre mamu


Dňa 7.5.2016 sa v priestoroch jazera bratislavskej Kuchajdy uskutočnilo podujatie s názvom Míľa pre mamu – ďakovný pochod pre všetky mamy, organizovaný úniou materských centier. Podujatie je organizované od roku 2004 ako najväčšia oslava Dňa matiek na Slovensku. Účastníci sa mohli zastaviť aj v našom stánočku, ktorý sa nachádzal v cieľovom stanovisku, na pamiatku si mohli vytlačiť fotografiu a pozrieť vzorky našich CEWE FOTOKNÍH.


Viac naVýstup na RYSY

Nadácia ADELI – 1. Charitatívny bazár


Nadácia ADELI predovšetkým prostredníctvom charitatívnych aktivít pomáha s financovaním neurorehabilitačných pobytov v ADELI Medical Centre. 1.apríla 2016 sa v Piešťanskom Auparku konal prvý charitatívny bazár. Firmy prišli ponúknuť zaujímavý, unikátny domáci sortiment a podporiť tak dobrú vec. Výťažok z podujatia bol v plnej výške venovaný na rehabilitačné pobyty pre pacientov Adeli. Bohatý sprievodný program, dobrá kávička a fotka na pamiatku podčiarkli príjemnú atmosféru.


www.nadaciaadeli.sk

O ďalších charitatívnych aktivitách Nadácie ADELI sa dozviete na www.nadaciaadeli.skVýstup na RYSY

Výstup na RYSY


20. júna 2015 sa uskutočnil symbolický výstup na Rysy vo Vysokých Tatrách za pacientov s pľúcnou hypertenziou. Podujatie organizovalo Združenie pacientov s pľúcnou hypertenziou za účasti ministra zdravotníctva SR Viliama Čisláka. Hlavným cieľom projektu bolo upozorniť na závažnosť tohto nevyliečiteľného ochorenia a sprostredkovanie informácií o príznakoch a dôsledkoch ochorenia.


www.phaslovakia.org

 

Pozrite si video za podujatia

Pozite si televíznu reláciu TelevíkendDAR ŽIVOTA – putovná výstava fotografií KRÁSA OKAMIHU

DAR ŽIVOTA – putovná výstava fotografií KRÁSA OKAMIHU


Dar života je občianske združenie, ktoré pomáha pacientom pred a po transplantácii a realizuje projekty na podporu transplantačného programu a darcovstva orgánov v SR. Prostredníctvom odborných seminárov a putovných výstav sa snaží hovoriť o tejto veľmi citlivej téme.


V roku 2014 sme podporili výstavu fotografií s názvom Krása okamihu, ktorej autormi sú pacienti pred a po orgánovej transplantácii.

www.darzivota.skDetské kardiocentrum Kramáre

Detské kardiocentrum Kramáre


Detské kardiocentrum je špecializované pracovisko, ktoré poskytuje starostlivosť o deti s vrodenými a získanými chybami srdca. Počas hospitalizácie i v domácom liečení sa snaží o zvýšenie kvality života a vyplnenie voľného času detí organizovaním rôznych akcií, ktoré im prinášajú dobrú náladu a radosť.

 


Každý rok organizuje kardiotábor pre kardiologických pacientov, či Mikulášsku besiedku, ktoré podporujeme.

 

www.detskekardiocentrum.sk

Táto stránka používa súbory cookies, ktoré jej pomáhajú k správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb a tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií