Infolinka FOTOPRÁCE
02/6820 4415
Po-Ne: 8:00 - 22:00 hod.
Infolinka FOTOAPARÁTY
02/6820 4418
Po-Pi: 8:00 - 16:00 hod.
14 predajní
na Slovensku
 
Košík
 
Vianočné pohľadnice

Vytvorte si vianočné pohľadnice s vlastným dizajnom

Sviatočné pozdravy, ktoré vyčaria radosť

set 10 kusov od 6,98 €*

Darujte milý vianočný pozdrav

Darujte milý vianočný pozdrav

Keď v oknách blikajú svetielka a príbytkom sa šíri vôňa koláčikov, do domu vstupuje najkrajšie obdobie roka: vianočný čas. Konečne sa znovu stretneme s rodinou, uvidíme starých priateľov!


S našimi POHĽADNICAMI CEWE s vianočným dizajnom sa Vianoce premenia na to, čím sú – sviatkami lásky. Či už skladacie blahoželanie XL darujete ako darček, pošlete ho ako milý pozdrav poštou alebo si sviatočný stôl vyzdobíte skladacím blahoželním Klasik: Vyberte si z viac než 600 predlôh od fotorealistických cez klasické až po moderné, a od decentných po extravagantné.


Naša funkcia filtrovania Vás jednoducho privedie k dizajnu, ktorý sa k Vám hodí najlepšie! Len niekoľkými kliknutiami sa dostanete na predvýber formátu, štýlu dizajnu a farbe či počtu fotografií, ktoré chcete umiestniť. Alebo sa môžete inšpirovať našimi najpredávanejšími dizajnmi. Ukážte vďaka vlastnoručne navrhnutými CEWE POHĽADNICAMI svojim milovaným originálnym spôsobom, že ste na nich mysleli.

Vytvorte si vianočné pohľadnice s ozdobným efektom
Ligotavé efekty

Ligotavé efekty

Sviečky na jedličke blikajú, vianočné ozdoby sa jagajú: Vianoce sú sviatkami plnými lesku! S ozdobnými vianočnými dizajnami rozžiarime aj Vaše vlastnoručne vyrobené pozdravy.


Naši odborníci na dizajn prišli s mnohými nápadmi, aby sa Vaša vianočná pohľadnica skutočne dostala do popredia. Čo hovoríte napríklad na skladacie blahoželanie XL, ktoré si ozdobíte nielen tromi Vašimi obľúbenými fotografiami, ale aj striebornými hviezdičkami? Alebo skladacie blahoželanie Klasik s klipartmi darčekov a veselým efektom ozdobného laku? Mimoriadne ušľachtilo pôsobí aj skladacia pohľadnica XL so zlatým trblietavým vianočným pozdravom.


Darujte originálne CEWE POHĽADNICE s ozdobným efektom, ktoré svojím trblietavým zdobením a vypuklými ornamentmi na vysoko kvalitnom papieri vykúzlia radosť pod vianočným stromčekom či v poštovej schránke.

Tvorte s vianočným dizajnom a ozdobnými efektami

Tvorte s vianočným dizajnom a ozdobnými efektami

  • Na štandardnom papieri s ozdobným efektom
  • Vytvorte si vonkajšiu aj vnútornú stranu
  • 10 pohľadníc vrát. obálok
Vytvorte si Vianoce s moderným dizajnom
Štýlové a moderné, nie gýčové a staromódne

Štýlové a moderné, nie gýčové a staromódne

Vianoce sú, samozrejme, aj sviatok prekvapení. Netýka sa to len darčekov, lebo aj vianočná pohľadnica môže byť radostným prekvapením. Napríklad vtedy, keď je vytvorená v modernom štýle.


Ak chcete čosi viac než len sviatočnú pohľadnicu zo supermarketu, odporúčame Vám naše nadčasové CEWE POHĽADNICE s modernými vianočnými dizajnami, ktoré si môžete prispôsobiť podľa seba, umiestniť na ne svoje fotografie a texty. Na skladacej pohľadnici XL na prémiovom papieri sa Váš obľúbený motív bude štýlovo vynímať medzi cikcakovými červenými vlnami.


Dizajn pohľadnice podčiarkuje abstraktný vianočný stromček a spoluvytvára fascinujúci celkový dojem.


Môžete si tiež vybrať skladaciu pohľadnicu Klasik vo formáte na šírku so zdobením tmavočerveným lakom, na ktorej štylizovaná vianočná guľa umožní vyniknúť Vášmu motívu. Želáte si na pohľadnici naaranžovať fotografie celej rodiny? Ponúkame aj mnoho rôznych dizajnov pre varianty s 1, 2, 3 alebo 4 obrázkami, napríklad s rozkošnými klipartovými sviečkami v strede.

Vytvorte si Vianoce s decentným dizajnom
Menej je viac

Menej je viac

Nechajte sa inšpirovať našimi CEWE POHĽADNICAMI s decentným vianočným dizajnom! Naši odborníci na dizajn sa zamerali na zdržanlivý vzhľad pohľadníc, presne podľa motta Menej je viac.


To však neznamená, že Vaše Vianoce budú vyzerať nudne. Práve naopak: vďaka premyslenému menšiemu počtu prvkov pri tvorbe bude Vaša sviatočná pohľadnica pôsobiť mimoriadne elegantným dojmom. Napríklad vo variante skladacej pohľadnice Klasik s ozdobným efektom, na ktorej na seba priťahuje všetky pohľady energickými ťahmi načrtnutý stromček, trblietavý a ušľachtilý stredobod pozornosti.


O niečo hravejšie pôsobia farebné bodky, rozmiestnené na pohľadnici pomocou efektného laku. Takéto farebné detaily upútajú najmä v spojení s čiernobielou fotografiou. Naopak, do ďalšieho, spodného, dizajnu zmestíte až štyri obrázky a so strieborným motívom jeleňa sa trafíte do aktuálnych trendov.

Vianoce ako zo žurnálu
Vianoce ako zo žurnálu

Vianoce ako zo žurnálu

Mimoriadne sviatočným pútačom sú naše CEWE POHĽADNICE s fotorealistickým vianočným dizajnom. Prírodné s motívom dreva alebo hojne zdobené: naši odborníci na dizajn pre Vás navrhli predlohy, ktoré z Vašich pozdravov vykúzlia ozajstný darček!


Štvorcové, na výšku, na šírku – u nás nájdete široký výber formátov, na ktorých sa Váš vianočný pozdrav mimoriadne zaskvie vďaka jedinečným fotografiám a príjemným textom. Pritom sa môžete voľne rozhodnúť, či si na fotorealistické pozadie želáte umiestniť len jeden motív alebo až štyri snímky. Ak chcete žiarivé farby a intenzívnu hĺbkovú ostrosť, vyberte si napríklad skladaciu pohľadnicu XL s vysoko lesklým zdobením: Na ušľachtilom tmavohnedom motíve dreva sú naaranžované štyri fotografie, ako naservírované na stole plnom darov. Pretože presne to je aj pohľadnica s Vašimi jedinečnými fotografiami – skutočný dar.

Táto stránka používa súbory cookies, ktoré jej pomáhajú k správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb a tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií