Infolinka FOTOPRÁCE
02/6820 4415
Po-Ne: 8:00 - 22:00 hod.
Infolinka FOTOAPARÁTY
02/6820 4418
Po-Pi: 8:00 - 16:00 hod.
14 predajní
na Slovensku
 
Košík
 

Nikon - prinášame vám špičkové technológie


Naším cieľom je prinášať vám zákazníkom špičkové technológie v najnovšom dizajne. Preto vám Fotolab v spolupráci so značkou Nikon prinášajú tieto technológie už od roku 2006. V takto krátkom čase sa našej spoločnosti podarilo vytvoriť jedinečný koncept predajní, ktoré sa nachádzajú po celom Slovensku od západu až na východ. Našich 16 predajní disponuje takmer celou ponukou značky Nikon. Či už hľadáte ďalekohľad Nikon, kompaktný fotoaparát Coolpix, alebo jednookú zrkadlovku od Nikonu, neváhajte nás navštíviť. Náš školený personál vám rad predvedie Nikon produkty od základných až po profesionálne riešenia. V roku 2013 sa naša predajňa v OC Eurovea na Pribinovej ulici v Bratislave, stala profesionálnym partnerom značky Nikon. Nakoľko ste nám vy zákazníci prejavili dôveru v značku Fotolab, umožnilo nám to ponúknuť vám modely ako sú Nikon D4, Nikon D610 a Nikon D810, alebo Nikon DF. Ako jediný na Slovensku sme schopný ponúknuť vám také špeciality, ako sú napr. Nikon AF-S 300mm F/2,8 VR II alebo Nikon AF-S 400mm F/2,8 VR II. tieto objektívy patria medzi špičku v reportážnej a tzv. wildlife fotografii. Spomínané objektívy môžete určíte vidieť aj na aktuálnych zimných Olympijských hrách v Soči. U nás nájdete profesionálny a ústretový prístup, možnosť vyskúšať si akýkoľvek produkt značky Nikon priamo vo Vašich rukách. Ak nenájdete čo ste hľadali, dajte nám vedieť a my vám to objednáme.

K fotoaparátom Nikon vám ponúkame objektívy NIKKOR


Objektívy NIKKOR od spoločnosti Nikon predstavujú jedinú skutočnú voľbu na dosiahnutie úplného využitia formátu FX. Vybavte váš fotoaparát objektívom NIKKOR a získate optickú silu na to, aby ste úplne využili potenciál snímača vášho fotoaparátu. Názov NIKKOR sa stal synonymom výkonu a bezkonkurenčnej kvality snímok. Rok 2013 je osemdesiatým výročím značky NIKKOR, ale tiež aj rokom, v ktorom dosiahol počet vyrobených objektívov osemdesiat miliónov. Spoločnosť Nikon s viac ako osemdesiatimi typmi objektívov v aktuálnom sortimente zabezpečuje, že fotografi majú možnosť maximálne vyťažiť neuveriteľné vlastnosti snímača formátu FX vrátane úžasne nízkej hĺbky ostrosti – funkcii, ktorá umožňuje nádherné efekty rozostrenia pri použití rýchleho objektívu NIKKOR s pevným ohniskom.

Prezrite si našu ponuku od značky Nikon


>> Kliknite sem <<

I'm Nikon
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré jej pomáhajú k správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb a tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií