Infolinka FOTOPRÁCE
02/6820 4415
Po-Ne: 8:00 - 22:00 hod.
Infolinka FOTOAPARÁTY
02/6820 4418
Po-Pi: 8:00 - 16:00 hod.
Na Slovensku
14 predajní
bližšie k vám
 
Košík
 
CEWE FOTOKNIHA

CEWE FOTOKNIHA

Darujte najkrajšie spomienky v CEWE FOTOKNIHE. Vyberte si z deviatich formátov, šiestich typov papiera a piatich väzieb.Obálka CEWE FOTOKNIHY s ozdobným efektom

Dodajte vašej fotoknihe elegantný nádych s novými dizajnovými elementami. Na tvrdý obal vybraných formátov fotokníh môžete pridať texty alebo motívy v striebornej a zlatej farbe alebo s efektným priesvitným lakom, nanesené špeciálnou metódou tlače. Na výber máte z mnohých dizajnových prvkov, dostupných v našom softvéri.Zlatý efektStrieborný efektLakovaný efekt

CEWE FOTOKNIHA veľká Premium - matná

CEWE FOTOKNIHA veľká Premium - matná

od 19,99 €*

Nenápadný vzhľad, ale o to väčší pôvab a dojem. Knižná väzba a vnútorné strany budú posilnené matným povrchom, čím docielite obzvlášť jemné farby a kontrast.

NEU

Ab sofort ist das CEWE FOTOBUCH Premium-Matt auch in den Formaten XXL und XXL Panorama erhältlich.

Názor zákazníka - Josef Schmitt

„V našej rodine sú CEWE FOTOKNIHY najobľúbenejším darčekom pre všetky príležitosti, samozrejme aj k Vianociam. Obsahujú fotografie
zo súčasných udalostí, ale aj z minulosti. Fotoknihy dokážu výrazne zvýšiť hodnotu vašej domácej knižnice. Knižka je vhodná, keď si budete chcieť sám, alebo spoločne s priateľmi zaspomínať na staré časy.“

CEWE FOTOKNIHA Vzor od zákazníka

CEWE FOTOKNIHA z celého roka od A. Hahna

CEWE FOTOKNIHA Vzor
Aké zaujímavé okamihy a udalosti ste zažili v minulom roku. Vychutnajte si vaše spomienky vo vlastnoručne vyrobenej Ročenke 2014.

Naša kreatívna expertka Sarah Asche vám dá užitočné tipy pre správny výber motívov.

Stolový kalendár štvorcový

Stolový kalendár štvorcový

od 9,99 €*

Vianoce – sviatok lásky! Urobte vašim blízkym sviatky počas celého roka vďaka nášmu praktickému a šikovnému stolnému kalendáru. Elegantný darčekový nápad pre špeciálnych ľudí.

Darčeková krabička na CEWE FOTOKNIHU

S týmto obalom bude vaša fotokniha krásne zabalená a zároveň dokonale chránená.
Referencia zákazníka - Michael Usadel

„Som vášnivý amatérsky fotograf. Už mnoho rokov obdarúvam svoju manželku na Vianoce CEWE fotokalendárom. Na štedrý večer mi urobí najväčšiu radosť pohľad na šťastnú tvár mojej ženy, keď si rozbalí svoj fotodarček. Vždy sa jej tisnú slzy do očí - a ja som z toho tiež dojatý. Toto sú pre mňa tie najkrajšie Vianoce.“

CEWE Kalendár Vzor zákazníka

Ostrov Rügen od Thomasa Starkloffa

Typy pre vytvorenie nástenného kalendára
Vyberte si námety ako spoločné návštevy kina, nakupovanie v meste s veľkým zmrzlinovým pohárom, alebo príjemnú masáž. Ak vás nič nenapadá, zvoľte príslovia či porekadlá, ktoré obdarúvaného vystihujú. Skúste zachytiť vaše nápady. Nakoniec rozmiestnite vaše fotografie
a vytvorte kalendár.

V tomto príklade sme sa rozhodli pre rozvrhnutie s dvoma fotografickými predlohami. Jednu stranu nechajte prázdnu a zaplňte ju najmenej dvomi textovými poľami, aby ste si mohli zvoliť odlišnú veľkosť aj štýl písma.

Môj CEWE KALENDÁRVianoce sú ideálnou príležitosťou darovať blízkym kalendár z vlastných fotiek ako sprievodcu ďalším rokom, ktorý im bude pripomínať najkrajšie prežité chvíle. Objavte našu širokú ponuku kalendárov v rôznych formátoch a dizajnoch.

Blahoželania Klasik

Blahoželania Klasik (sada 10 ks)

od 14,99 €*
Toto sú naše blahoželania klasik. Krásne pozdravy
pre vašich priateľov a rodinu. Zostavte si vaše vlastné osobné vianočné blahoželania.
Blahoželania 13 x 18 cm (sada 10 ks)

Blahoželania 13 x 18 cm (sada 10 ks)

od 19,99 €*
Extra veľké: Blahoželania vo formáte 13x18 cm ponúkajú obzvlášť veľa miesta pre vaše individuálne pozdravy .
Blahoželania 14 x 14 cm (sada 10 ks)

Blahoželania 14 x 14 cm (sada 10 ks)

od 17,99 €*
Blahoželania v štvorcovom netradičnom formáte. Môžete si zostaviť vaše vlastné sviatočné pozdravy!
Recenzia Claudia Knutas

„Pošlite každý rok na Vianoce CEWE pohľadnicu s vašou osobnou fotkou. Všetci sa už tešia a sú zvedaví, čo za vianočné prianie dostanú, pretože sú stále odlišné a veľmi originálne... vždy to super vyjde!"

CEWE Pohľadnice Vzor od zákazníka

Vianoce od Martiny Eckl

DIY Dekoračný set

Dekoračný set

Naša súprava na modelovanie „zimný les“ a „zimné čaro“ vám ponúka mnoho možností na zostavenie vašej pohľadnice plnej nápadov. Vyzdobte si váš vianočný pozdrav napríklad jeho prednú stranu, vnútro alebo zadnú stranu 3D aplikáciou alebo šablónovým pásikom s vašou poznámkou.

Váš kreatívny darček na Vianoce!

Farebné obálky

Farebné obálky

Zdokonaľte vaše vlastné vianočné pozdravy s farebnými poštovými obálkami. Sú vyrobené z vysoko kvalitného papiera a navyše aj elegantne podčiarkujú vzhľad vašich pozdravov.

Vyberte si z piatich variantov, ktorá farba dodá vášmu obrázku úplnosť.

Nástenné kalendáre A3 a A4

Naše najobľúbenejšie formáty si môžete vytvoriť na 4 rôznych typoch papiera. Vyskúšajte napríklad digitálnu tlač Premium matnú pre zamatovo jemnú optiku fotografií.

Nástenný kalendár A5 panoráma

Kalendár v malom, praktickom formáte, ktorý sa skvele hodí do každej miestnosti. Dostupný v kvalitnej digitálnej tlači s mnohými dizajnami.

Kuchynský kalendár veľký

Nástenný kalendár s vlastnou fotkou a priestorom na poznámky, pre lepšiu organizáciu vašich rodinných plánov.

Stolový kalendár štvorcový

Tento malý stolový kalendár prinesie radosť zo zážitkov prežitých s rodinou do vašej kancelárie či pracovne.
CEWE POHĽADNICE s videom

CEWE POHĽADNICE s videom

CEWE POHĽADNICA s videom vám ponúka možnosť
na vloženie video správy. Čo myslíte - aké by to bolo poslať napríklad pozdrav z vašej zimnej dovolenky? Tento vianočný pozdrav dokáže priniesť naozaj veľkú radosť!

Dekoračný strom z pohľadníc
Hektickosť a zhon perfektne opisujú predvianočný čas. S našim pohľadnicovým stromom si zachováte prehľad.

Flexibilné radenie umožňuje kreatívne nápady: Prineste pozbieranú, alebo prichádzajúcu poštu, pozvánky, alebo divadelné vstupenky
a rovnako aj kresby a vaše osobné fotky.

Váš pohľadnicový strom môže byť skvelým dekoračným prvkom!

Premium vankúš

Premium vankúš

od 29,99 €*
Romantický darček k Vianociam – náš premium vankúš. Je jedno, či ste sami, alebo vo dvojici, tento pohodlný prítulný darček vám prinesie sladké sny.
Hrnčeky

Hrnčeky

od 10,99 €*
Spoločník pasujúci k adventu – v jednom momente zabalený vianočný darček, v ďalšom obľúbená šálka. Pre vychutnanie vareného vína, kakaa a kávy je foto-pohár ideálny.
Puzzle

Puzzle

od 9,99 €*
Ak hľadáte špeciálny darček, tak ste ho práve našli! Sú to vaše osobné puzzle. Objavte zážitok z puzzlí – vyberte si z viacerých formátov a darujte niekomu osobnú spomienku.
Sob

Plyšový sob

14,99 €*
Tento plyšový sob sa veľmi poteší vianočným sviatkom stravným v kruhu vašej šťastnej rodiny. Počúvajte vaše srdce: vezmite si ho ako nového plyšového člena vašej rodiny.
Sklenená fotografia

Sklenená fotografia

od 24,99 €*

Uplatnite svoj obrázok obzvlášť štýlovo. 19mm
hrubá sklenená fotografia, ktorá je k dispozícii v troch rôznych veľkostiach zveční vaše najlepšie momenty atraktívnym spôsobom.

Darčekové nálepky
Stále ste nenašli žiaden vhodný darček? Tu sa vám ponúka skvelý nápad aj do vašej kuchyne. Jednoducho vezmite prázdnu sklenenú fľašu, doplňte ju keksíkmi, vianočnými ozdobami a nezabudnite ani na nálepku
s vašou fotkou z vianočnej pekárne.

A takto je hotový perfektný vianočný darček!

Premium plagát

Premium plagát

od 2,99 €*

Plagát ponúka niečo špeciálne pre váš veľký okamih. Nech už si vyberiete ktorýkoľvek formát, dosiahnete vždy perfektný výsledok do najmenších detailov. Trvalá svetelná stálosť sa postará o to, aby vaše okamihy nikdy nestratili farby. Plagát si zarámujte alebo prilepte priamo na stenu dekoračnými páskami.

Plagát v ráme

Plagát v ráme

od 23,98 €*
Niekedy aj maličkosti robia rozdiely. To platí aj pri našom plagáte v ráme, a preto je to jeden z našich tipov pre váš zoznam darčekov. Aby ste zo svojich fotografií urobili unikátny darček, ponúkame vám nespočetné množstvo drevených, alebo kovových rámov v rôznych štýloch. Stačí si len vybrať vhodný rám pre váš plagát a vylepšite si tak váš veľký fotografický okamih.
Foto panel

Foto panel

od 24,99 €*

Roztomilé a štýlové: Samozostavený foto panel neslúži len na dekoráciu. Tento fotodarček vám ponúka obrovskú slobodu pri dekorovaní priestoru. So správnym rozložením vašich snímok, môžete sebe, ale aj ostatným spraviť
na Vianoce veľkú radosť.

Rodinný plánovač pod akrylátovým sklom

Rodinný plánovač pod akrylom

od 49,99 €*
Organizácia vašich udalostí na vysokej úrovni. Či narodeniny, baletný tréning, alebo návšteva u starých rodičov. Tento rodinný plánovač za akrylovým sklo vám uľahčí život – všetky termíny budete mať na očiach. S pomocou mnohých možností dizajnu môžete zo svojho plánovača vytvoriť unikátny šperk. Začnite nový rok s dobrou organizáciou a spravte vás aj svoju rodinu spokojnešou.
Foto na plátne 3-dielne

Foto na plátne 3-dielne

od 39,98 €*

Nastal čas na novoročné upratovanie. Vyzdobte si vaše steny s novou 3-dielnou fotografiou na pevnom plátne. Brilantné farby, od ktorých
sa takmer vôbec neodráža svetlo urobia z vášho obrázku niečo obzvlášť zaujímavé. Pri zostavovaní siahnite po celkom jednoduchých formátových návrhoch. Urobte týmto jedinečným darčekom
dojem na svojich priateľov a rodinu.

Recenzia zákazníka Katja Welter

Nastal čas na novoročné upratovanie. Vyzdobte si vaše steny s novou 3-dielnou fotografiou na pevnom plátne. Brilantné farby, od ktorých sa takmer vôbec neodráža svetlo urobia z vášho obrázku niečo obzvlášť zaujímavé.
Pri zostavovaní siahnite po celkom jednoduchých formátových návrhoch. Urobte týmto jedinečným darčekom dojem na svojich priateľov a rodinu.“

CEWE Fotoobraz - vzorka od zákazníka -

Čína od Clemensa Walkowiaka

„V lete 2012 sme boli na ceste naprieč Čínou, ktorú sme si sami zorganizovali. Obrázok sme spravili v Putuo Shan, neďaleko Shangaia. Putuo Shan je malý, ale prenádherný ostrov vo Východočínskom mori a zároveň je jedným z najdôležitejších pútnických miest čínskeho budhizmu.

Strávili sme tu celý týždeň v kláštore kvôli odpočinku a relaxácii. Mali sme tu vegetariánsku stravu a pri všetkých jedlách a večerných čajových obradoch nám robil spoločnosť opát kláštora. Na obrázku je zachytená spodná časť pagody, ktorú sme objavili pri výlete s opátom.“

Vianočné pohľadnice (10 ks)

Vytvorte individuálne vianočné prianie s vlastnou fotkou a textom, presne podľa vášho vkusu.
Pomoc pri výbere - aby ste našli vaše najlepšie motívy

Ako si vybrať tie najlepšie snímky? Ktoré darčekové motívy sú najlepšie na prezentáciu? Za týmto účelom som pre vás vypísal niekoľko tipov. Prajem vám veľa zábavy pri čítaní, tvorbe a obdarúvaní.

Pohľadnice so zlatým a strieborným efektom

Darujte CEWE Pohľadnice s ozdobným efektom v zlatej alebo striebornej farbe a dodajte svojim vianočným pozdravom mimoriadne sviatočnú podobu.

Pohľadnice s efektným lakom

Pošlite svojim blízkym slávnostné vianočné prianie dozdobené dizajnovými elementami s efektným lakovaním a vlastnou fotografiou.

Štvorcové pohľadnice

Prekvapte priateľov a známych originálnym vianočným pozdravom v modernom štvorcovom formáte. Na výber máte niekoľko hotových dizajnov alebo si môžete vytvoriť vlastný z veľkého výberu klipartov a dizajnových elementov.

Viacdielne obrazy

Nechajte svoje najlepšie zábery vyniknúť na viacdielnom obraze. Môžete rozdeliť jednu veľkú fotografiu na viac častí alebo skombinovať viaceré motívy vedľa seba a vytvoriť pôsobivú domácu fotogalériu.

Foto na dreve

Prezentujte vaše fotografie v rustikálnom štýle. Drevo má nezameniteľnú textúru a dodáva fotkám teplo. Prechody medzi jednotlivými časťami vytvárajú želaný prírodný charakter.

Samolepiaci plagát

Nechajte si vašu fotku vytlačiť ako samolepiaci plagát, ktorý môžete nalepiť na rôzne povrchy a kedykoľvek znova odlepiť. Veľká ponuka formátov vám poskytne flexibilitu pri dotváraní mimoriadneho charakteru vášho domova.Gallery Print

Obľúbená fotografia ako skutočné umelecké dielo. Gallery Print dodá vašim najkrajším záberom hĺbku, žiarivosť a lesk vďaka priamej UV-tlači na akrylátové sklo. Spevnenie fotografie hlinníkovou platňou zaručí pevnosť a stabilitu.Obaly na smartfóny

Praktický a osobný darček nie len pre nadšencov technológií. Vyberte si z viacerých typov obalov ten pravý a nechajte si naň vytlačiť obľúbený motív. Obaly na telefón sú dostupné pre viac ako 200 modelov smartfónov.
Náš tip: Prečítajte si návod ako vytvoriť obal podľa vašich predstávArt Prints

Potešte všetkých nadšencov retro fotografie a štvorcových formátov. Vytlačte najkrajšie motívy na fotopásik alebo vytvorte fotku s nápisom či grafickými prvkami. Tento originálny osobný darček vyčarujete za pár minút a vaši priatelia či rodina sa z neho budú tešiť dlhú dobu.

Vankúš Premium

Darujte originálny vankúš s fotografiou vytlačenou na oboch stranách, ktorý bude vašim blízkym pripomínať krásne spoločné chvíle.

Foto-Puzzle

Prekvapte deti s puzzle s ich vlastnou fotkou a určite si užijete veľa zábavy pri spoločnom skladaní rodinného portrétu.