Infolinka FOTOPRÁCE
02/6820 4415
Po-Ne: 8:00 - 22:00 hod.
Infolinka FOTOAPARÁTY
02/6820 4418
Po-Pi: 8:00 - 16:00 hod.
Na Slovensku
14 predajní
bližšie k vám
 
Košík
 
CEWE FOTOKNIHA

CEWE FOTOKNIHA

Darujte najkrajšie spomienky v CEWE FOTOKNIHE. Vyberte si z deviatich formátov, šiestich typov papiera a piatich väzieb.Obálka CEWE FOTOKNIHY s ozdobným efektom

Dodajte vašej fotoknihe elegantný nádych s novými dizajnovými elementami. Na tvrdý obal vybraných formátov fotokníh môžete pridať texty alebo motívy v striebornej a zlatej farbe alebo s efektným priesvitným lakom, nanesené špeciálnou metódou tlače. Na výber máte z mnohých dizajnových prvkov, dostupných v našom softvéri.Zlatý efektStrieborný efektLakovaný efekt

Darčeková krabička na CEWE FOTOKNIHU

S týmto obalom bude vaša fotokniha krásne zabalená a zároveň dokonale chránená.

Môj CEWE KALENDÁRVianoce sú ideálnou príležitosťou darovať blízkym kalendár z vlastných fotiek ako sprievodcu ďalším rokom, ktorý im bude pripomínať najkrajšie prežité chvíle. Objavte našu širokú ponuku kalendárov v rôznych formátoch a dizajnoch.

Nástenné kalendáre A3 a A4

Naše najobľúbenejšie formáty si môžete vytvoriť na 4 rôznych typoch papiera. Vyskúšajte napríklad digitálnu tlač Premium matnú pre zamatovo jemnú optiku fotografií.

Nástenný kalendár A5 panoráma

Kalendár v malom, praktickom formáte, ktorý sa skvele hodí do každej miestnosti. Dostupný v kvalitnej digitálnej tlači s mnohými dizajnami.

Kuchynský kalendár veľký

Nástenný kalendár s vlastnou fotkou a priestorom na poznámky, pre lepšiu organizáciu vašich rodinných plánov.

Stolový kalendár štvorcový

Tento malý stolový kalendár prinesie radosť zo zážitkov prežitých s rodinou do vašej kancelárie či pracovne.

Vianočné pohľadnice (10 ks)

Vytvorte individuálne vianočné prianie s vlastnou fotkou a textom, presne podľa vášho vkusu.

Pohľadnice so zlatým a strieborným efektom

Darujte CEWE Pohľadnice s ozdobným efektom v zlatej alebo striebornej farbe a dodajte svojim vianočným pozdravom mimoriadne sviatočnú podobu.

Pohľadnice s efektným lakom

Pošlite svojim blízkym slávnostné vianočné prianie dozdobené dizajnovými elementami s efektným lakovaním a vlastnou fotografiou.

Štvorcové pohľadnice

Prekvapte priateľov a známych originálnym vianočným pozdravom v modernom štvorcovom formáte. Na výber máte niekoľko hotových dizajnov alebo si môžete vytvoriť vlastný z veľkého výberu klipartov a dizajnových elementov.

Viacdielne obrazy

Nechajte svoje najlepšie zábery vyniknúť na viacdielnom obraze. Môžete rozdeliť jednu veľkú fotografiu na viac častí alebo skombinovať viaceré motívy vedľa seba a vytvoriť pôsobivú domácu fotogalériu.

Foto na dreve

Prezentujte vaše fotografie v rustikálnom štýle. Drevo má nezameniteľnú textúru a dodáva fotkám teplo. Prechody medzi jednotlivými časťami vytvárajú želaný prírodný charakter.

Samolepiaci plagát

Nechajte si vašu fotku vytlačiť ako samolepiaci plagát, ktorý môžete nalepiť na rôzne povrchy a kedykoľvek znova odlepiť. Veľká ponuka formátov vám poskytne flexibilitu pri dotváraní mimoriadneho charakteru vášho domova.Gallery Print

Obľúbená fotografia ako skutočné umelecké dielo. Gallery Print dodá vašim najkrajším záberom hĺbku, žiarivosť a lesk vďaka priamej UV-tlači na akrylátové sklo. Spevnenie fotografie hlinníkovou platňou zaručí pevnosť a stabilitu.Obaly na smartfóny

Praktický a osobný darček nie len pre nadšencov technológií. Vyberte si z viacerých typov obalov ten pravý a nechajte si naň vytlačiť obľúbený motív. Obaly na telefón sú dostupné pre viac ako 200 modelov smartfónov.
Náš tip: Prečítajte si návod ako vytvoriť obal podľa vašich predstávArt Prints

Potešte všetkých nadšencov retro fotografie a štvorcových formátov. Vytlačte najkrajšie motívy na fotopásik alebo vytvorte fotku s nápisom či grafickými prvkami. Tento originálny osobný darček vyčarujete za pár minút a vaši priatelia či rodina sa z neho budú tešiť dlhú dobu.

Vankúš Premium

Darujte originálny vankúš s fotografiou vytlačenou na oboch stranách, ktorý bude vašim blízkym pripomínať krásne spoločné chvíle.

Foto-Puzzle

Prekvapte deti s puzzle s ich vlastnou fotkou a určite si užijete veľa zábavy pri spoločnom skladaní rodinného portrétu.
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré jej pomáhajú k správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb a tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií