Infolinka FOTOPRÁCE
02/6820 4415
Po-Ne: 8:00 - 22:00 hod.
Infolinka FOTOAPARÁTY
02/6820 4418
Po-Pi: 8:00 - 16:00 hod.
15 predajní
na Slovensku
 
Košík
 
Darujte najkrajšie spomienky
Darujte radosť s CEWE Fotoknihou, efektný lak
Obálka CEWE Fotoknihy s ozdobným efektom

Dodajte vašej fotoknihe elegantný nádych s novými dizajnovými elementami. Na tvrdý obal vybraných formátov fotokníh môžete pridať texty alebo motívy v striebornej a zlatej farbe alebo s efektným priesvitným lakom, nanesené špeciálnou metódou tlače.
Na výber máte z mnohých dizajnových prvkov, dostupných v našom softvéri.

Rodinka Záškvarových o CEWE Fotoknihe
100% záruka spokojnosti

vaša spokojnosť s CEWE FOTOKNIHOU je pre nás najdôležitejšia, a preto vám garantujeme najvyššiu úroveň kvality a služieb. Ak si aj napriek tomu do 6 týždňov všimnete dôvod, pre ktorý by ste mali byť nespokojní, vyhotovíme vašu objednávku znova alebo vám vrátime kúpnu cenu v plnej výške.

Oslaďte si čarovný adventný čas s CEWE Kalendárom
Čokoládový adventný kalendár s produktami od Kinder®

Pre malých i veľkých milovníkov Kinder® čokolády je tento adventný kalendár tá správna voľba. Vynikajúca kvalita tlače s vašou vlastnou fotografiou, ktorá skrášli predvianočný čas v detskej izbe, v kuchyni alebo na chodbe.

Prémiový adventný klaendár s pralinkami FERRERO
Prémiový Adventný kalendár s pralinkami FERRERO

Pre najmilších to najlepšie! Vytlačte vašu obľúbenú fotografiu ako titulný obrázok na tento adventný kalendár. Obrázok vašich detí alebo vnúčat pri vianočnom stromčeku, zo spoločného vianočného pečenia alebo vydareného výletu, vaša fotografia bude zaručene vyzerať skvele.

Adventný kalendár s fotografiami
Adventný kalendár s fotografiami

Čokoláda? Tej máme na Vianoce neúrekom. Náš kreatívny adventný kalendár s fotografiami je bezkalorickou alternatívou pre všetkých, ktorí si chcú predvianočný čas skrášliť trochu inak.
Adventný kalendár s vlastnou fotografiou jednoducho zavesíte na stenu a získate peknú vianočnú dekoráciu.

CEWE Fotokalendár, s obľúbenými fotografiami počas celého roka
CEWE KALENDÁR

Vaše osobné momenty, mesiac, čo mesiac. Neexistuje lepší spôsob, ako darovať obľúbené fotografie vašim blízkym.

Nástenný kalendár A4 a A3
Nástenný kalendár A4 a A3

Kalendáre vo veľkom formáte A3 alebo A4 umožnia fotografiám skutočne vyniknúť. Objednať si ich môžete vo formáte na šírku alebo na výšku. Sú dostupné v digitálnej tlači alebo na vysokokvalitnom fotopapieri, ktorý rozžiari vaše zábery.
Vyberte si z troch rôznych variant papiera: matný, lesklý alebo fotopapier.

Každý kalendár pomáha!
Každý kalendár pomáha!

50 centov z predaja každého CEWE KALENDÁRA venujeme na nákup EKG prístroja pre Detské kardiocentrum v Bratislave. Objednajte si svoj osobný kalendár s vlastnými fotografiami do 31.12.2018 a podporíte dobrú vec.

Stolový kalendár štvrocový, veľký
Stolový kalendár štvorcový veľký

Vytvorte si svojho jedinečného sprievodcu celým rokom! Stolový kalendár v modernom štvorcovom formáte je s rozmermi 21x21 cm náš najväčší variant a ponúka veľa miesta pre Vaše obľúbené motívy.

Nástenný kalendár štvorcový XXL
Nástenný kalendár štvorcový XXL

Vytvorte si šperk pre svoje štyri steny, ktorý každý mesiac mení motív! Nástenný kalendár je s rozmermi 45x45 cm náš najväčší štvorcový variant, ponúka veľa miesta pre Vaše fotografie – a upriami na ne pozornosť mimoriadne pútavým spôsobom v modernom formáte.

CEWE Pohľadnice, podeľte sa o radosť
Vianočné pohľadnice (10 ks)

Výnimočné pohľadnice pre špeciálne príležitosti. Všetky pohľadnice si môžete vytvoriť s krásnym dizajnom s vlastnými textami.

Vyberte si motív z ponuky originálnych vianočných dizajnov
Vianočné pohľadnice s ozdobnou povrchovou úpravou
Vianočné pohľadnice s ozdobnou povrchovou úpravou

Dodajte im výnimočný vzhľad s efektným lakom alebo striebornou a zlatou farbou.

Pohľadnice so zlatým a strieborným efektom

Darujte CEWE Pohľadnice s ozdobným efektom v zlatej alebo striebornej farbe a dodajte svojim vianočným pozdravom mimoriadne sviatočnú podobu.

Pohľadnice s efektným lakom

Pošlite svojim blízkym slávnostné vianočné prianie dozdobené dizajnovými elementami s efektným lakovaním a vlastnou fotografiou.

hexxas
Vianočné prekvapenie kúsok po kúsku s Hexxas

Podarujte jedinečný fotoobraz, ktorý môžete stále rozširovať, dopĺňať a zdokonaľovať kúsok po kúsku. Jedinečné a originálne prekvapenie pod vianočný stromček.

Foto na hliníkovej platni

Ľahká a spracovaním pevná a trvanlivá hliníková platňa, poskytuje širokú škálu využitia Vaších fotografií. Pôvodne bol tento spôsob prezentácie fotografií určený iba pre profesionálov, teraz ho môžete mať aj vy.

Foto XXL na matnom papieri

Či už v klasickom, štvorcovom alebo panoramatickom formáte - budete sa diviť, ako skvele môžu vyzerať vaše fotografie.
Veľké formáty pre všetkých, ktorí chcú viac a hľadajú zodpovedajúci formát pre svoje zábery.

CEWE Fotodarčeky, fotodarčeky, ktoré vyčaria úsmev na tvári
Obaly na smartfóny

Praktický a osobný darček nie len pre nadšencov technológií. Vyberte si z viacerých typov obalov ten pravý a nechajte si naň vytlačiť obľúbený motív. Obaly na telefón sú dostupné pre viac ako 200 modelov smartfónov.

Vankúše s vašou fotografiou
Vankúš Premium

Darujte originálny vankúš s fotografiou vytlačenou na oboch stranách, ktorý bude vašim blízkym pripomínať krásne spoločné chvíle.

Foto-puzzle
Foto-Puzzle

Teraz môžete mať toto výnimočné, značkové puzzle aj s vlastnou fotkou. A to dokonca až s 1000 dielikmi. Nuda je zažehnaná na mnoho voľných hodín!

Originálne Last-Minute darčeky, CEWE FOTO IHNEĎ
Art Prints

Potešte všetkých nadšencov retro fotografie a štvorcových formátov. Vytlačte najkrajšie motívy na fotopásik alebo vytvorte fotku s nápisom či grafickými prvkami. Tento originálny osobný darček vyčarujete za pár minút a vaši priatelia či rodina sa z neho budú tešiť dlhú dobu.

Art prints
Retro foto

Retro štýl je opäť v kurze. Nové fotografie s retro nádychom si môžete vytvoriť celkom jednoducho a pridať aj vlastné texty. Máte k dispozícii rôzne rámčeky, dizajny, filtre a efekty, vďaka ktorým vaše fotografie zámerne získajú nádych minulosti. Farebné filtre vám zaručia, že vaše obľúbené motívy budú vyzerať zakaždým inak.

Táto stránka používa súbory cookies, ktoré jej pomáhajú k správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb a tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií