Infolinka FOTOPRÁCE
02/6820 4415
Po-Ne: 8:00 - 22:00 hod.
Infolinka FOTOAPARÁTY
02/6820 4418
Po-Pi: 8:00 - 16:00 hod.
15 predajní
na Slovensku
 
Košík
 

Veľkonočné inšpirácie nielen pre deti


Na jar a počas Veľkej noci si domovy radi zdobíme kvetmi. Dotvorte tento rok váš interiér nielen nimi ale aj originálnymi dekoráciami. Výroba nezaberie viac ako pár minút a výsledok príjemne spestrí a doplní tradičné veľkonočné dekorácie. Prinášame aj tipy na jedinečné darčeky, ktoré vám poslúžia ako náhrada sladkostí pre deti alebo ako milé gesto pre dospelých.

Fotokniha PureNovinka od CEWE v modernom a praktickom dizajne. Štýlový vonkajší obal a 22 štvorcových strán pre vaše fotky. Stačí vybrať a nahrať fotografie z mobilu a o pár dní je nová Fotokniha Pure doma.

Kvalitné obaly na smartfónyViac ako 200 modelov obalov na váš smartfón. Rozličné prevedenia cez silikónové až po drevené modely. Zvoľte si prevedenie, vyberte váš typ telefónu a kryt je na svete.

Veľkonočné pozdravyVydarené jarné fotky s veľkonočnou tematikou môžete jednoducho premeniť na pohľadnice a pozdravy rôznych formátov. Určite potešíte príbuzných či priateľov.

Premium vankúšVdýchnite bežnému vankúšu veľkonočný motív rýchlo a jednoducho. Spestrite akýkoľvek priestor od spálne po obývačku alebo potešte milovanú osobu.

Okamžitá tlač fotiek

Užívajte si svoje najkrajšie momenty ihneď. Okamžitá tlač fotiek cez naše CEWE Fotokiosky. Kvalitný fotopapier, moderná technológia tlače a možnosť tlačiť priamo z mobilu.

Táto stránka používa súbory cookies, ktoré jej pomáhajú k správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb a tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií