Infolinka FOTOPRÁCE
02/6820 4415
Po-Ne: 8:00 - 22:00 hod.
Infolinka FOTOAPARÁTY
02/6820 4418
Po-Pi: 8:00 - 16:00 hod.
15 predajní
na Slovensku
 
Košík
 

Spomienky na svadobný deň nikdy nevyblednú


Svadobné fotografie sú po láske tá najvzácnejšia vec, ktorá vám zo svadby zostane. Sú na nich momenty, ktoré sa už nezopakujú. Svadba je jeden z najkrajších dní v živote. Urobte všetko preto, aby ste na každú maličkosť a okamih spomínali po zvyšok spoločnej cesty životom.
Zachyťte svoj svadobný deň v CEWE FOTOKNIHE

S CEWE FOTOKNIHOU nikdy nezabudnete na jediný detail Vášho najdôležitejšieho dňa v živote. Uchovajte ich všetky vo vlastnej fotoknihe a vyrozprávajte Váš svadobný príbeh až na 178 stranách. Množstvo formátov a prevedení, stačí len vyskúšať.

Svadobná fotokniha ako poďakovanie

CEWE FOTOKNIHA Pure poslúži ako krásne poďakovanie vašej rodine a blízkym. Vyberte 22 jedinečných svadobných záberov a vytvorte rýchlo a pohodlne vašu fotoknihu cez aplikáciu v mobile. Vyrozprávajte váš príbeh jednoducho v priebehu niekoľkých minút.

Originálne svadobné dekorácie

Fotografie šťastného páru v retro štýle sú skvelou dekoráciou svadobnej hostiny. Podeľte sa s rodinou a priateľmi o vaše spoločné momenty alebo si vytvorte výstavnú zbierku svadobných fotografií u vás doma.

Art Prints

Ukážte vaše obľúbené motívy kreatívne. Vyberte si zo širokej ponuky motívov a rozmerov. Napríklad vlastnoručne vyrobený venček z vyšívacieho rámu so štvorcovou fotkou pritiahne pozornosť a je peknou spomienkou na vašu svadbu.

Táto stránka používa súbory cookies, ktoré jej pomáhajú k správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb a tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií